הכח נגמר מול בש

הפועל באר שבע עם סתיו אלימלך על הקווים, גברה הערב בחוץ על הכח עמידר רמת גן בתוצאה 2:0. בני לוד רשמה הפסד שלישי רצוף, הפעם להפועל עכו

יום שישי 14 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
כמו שכבר הוכח בעבר במרבית המקרים, חילופי מאמנים בקבוצה שנמצאת בצרות מצליחים. כך קרה ביום שישי להפועל באר שבע, עם סתיו אלימלך על הקווים, שניצחה במשחק חוץ את מוליכת הליגה הלאומית ערב המחזור, הכח עמידר רמת גן. בני לוד שוב הפסידה, תיקו בין הפועל רמת גן ועירוני רמת השרון. 

הכח עמידר רמת גן - הפועל באר שבע  2:0

הבעלים של הפועל באר שבע, אלונה ברקת, נכחה באצטדיון ברמת גן, מה שאולי החדיר בשחקני הקבוצה מוטיבציה, כדי שלא ילכו בדרכו של מאמנם לשעבר, מרקו בלבול, וימצאו עצמם מחוץ למועדון. 41 דקות לקח לאורחת לכבוש את השער הראשון ולשחרר הרבה לחץ ומי שהתכבד לעשות זאת היה לאנדרו סימיוני. במחצית השנייה באר שבע המשיכה בשלה, וסמיוני עם השער השני שלו בדקה ה- 66, קבע את תוצאת המשחק. 

הפועל עכו - בני לוד  0:3

משהו לא טוב עובר על הקבוצה של מישל דיין, שעד לא מזמן הייתה ההפתעה הנעימה של הליגה. הפסד שלישי רצוף והפעם לקבוצת התחתית מעכו. מבה אדקו כבש צמד בדקות 48 ו- 88. אלכס לויט נעץ את המסמר האחרון בדקה ה- 90. 

עירוני רמת השרון - הפועל רמת גן  1:1

יגידו אנשים שמצד אחד זה מה שיפה בכדורגל, לחכות שעה של משחק כדי לראות את השער הראשון במשחק. אחרים יגידו כי זה מה שמדגיש עד כמה הענף הזה לא מעניין בהשוואה לכדורסל לדוגמא. כך או כך, זה מה שקרה הערב למי שצפה במשחק בין שתי הקבוצות, כאשר רק בדקה ה- 66 נכבש השער הראשון במשחק. קרלוס צ'קאנה העלה את רמת גן ליתרון, שהחזיק מעמד שלוש דקות בלבד, עד לשיוויון של שרון גורמזנו מרמת השרון. 


צילום: אלן שיבר

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק