0

דודי סלע שובר שיאים

טניס: המחבט של ישראל ממשיך להכות גלים. דודי סלע ניצח 6:7, 1:6 את הספרדי רוברדו, המדורג 14 בעולם והעפיל לסיבוב השלישי במיאמי. יריבו הבא: אקאסוסו

שבת 29 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

הנה אני בא - דודי סלע, המחבט של ישראל ממשיך לעשות חיל במיאמי, ארה"ב. הישראלי בן ה-22 הצליח לגבור בשתי מערכות (1:6, 6:7) על הספרדי רוברדו, המדורג מספר 14 בעולם. סלע שמדורג כעת 61 בעולם, צפוי לעלות בדירוג בעקבות ההישג, אפילו לבין ה-50 הראשונים.

הספרדי פתח טוב את המערכה הראשונה ועלה ליתרەן 0:2, אבל סלע נדבק אליו כמו דבק מגע והשווה את המשחקונים. הספרדי שוב הוליך בשני משחקונים (3:5), אבל סלע המשיך בשלו והוריד ל-5:4. הספרדי כבר היה במרחק משחקון מניצחון במערכה (5:6), אבל סלע לא איבד את הראש והמשיך בשובר שוויון שהקנה לישראלי את המערכה הראשונה - 6:7 לסלע.

במערכה השנייה סלע כבר היה יותר דרוך ויותר מפוקס. הספרדי כבר איבד את המוטיבציה והריכוז, וסלע השלים 1:6 מדהים בדרך לניצחון הגדול עבור הישראלי הצעיר. כעת סלע אף יכול להגיע ל-50 הראשונים בעולם, שמעניק כרטיߡ לאולימפיאדת בייג'ינג.

הניצחון מול הספרדי מעניק כבר מעכשיו כ-20 אלף דולר. בסיבוב השלישי בטורניר יפגוש סלע את הארגנטינאי חוסה אקאסוסו, שגבר על לייטון יואיט 3:6, 6:7.

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק