ביטון לאוהד: אגמור אותך

חלוץ בני יהודה, משה ביטון, הגיב בזעם לקללות כלפי השחקנים בסיום ההפסד ואיים על אחד מהאוהדים המוכרים של הקבוצה. אלי כהן: "נצטרך להרים את הקבוצה מהאדמה" . אוחנה: "חשוב לנצח משחקים כאלה"

שבת 15 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
בסיום משחק ההפסד של בני יהודה לכפר סבא, החלו אוהדי בני יהודה לקלל את השחקנים ברדתם לכיוון חדר ההלבשה. 

החלוץ משה ביטון היה השחקן היחידי שהתיחס לקללות. ביטון פנה לאחד האוהדים המוכרים של הקבוצה ואמר לו: "אם תמשיך לקלל, אני אגמור אותך". אוהדים ושחקנים הפרידו בין השניים, כשביטון הנסער עזב לביתו. 

מאמן כפר סבא, אלי אוחנה: "ניצחנו היום קבוצה ששיחקה טוב יותר מאיתנו, בטח במחצית השנייה. לא היינו טובים היום. לא נכנסנו לסגנון המשחק שלנו. בני יהודה גרמו לנו לשחק בסגנון שלהם. גם במשחק פחות טוב שלנו, שכמעט לא יצרנו מצבים, הצלחנו לכבוש פעמיים ולא לספוג. זה סיפוק עצום ומראה על אופי. לא בכל משחק נצליח לממש את היכולת שלנו, אבל במשחקים כאלה, מול קבוצות שנלחמות על חייהן בתחתית, חשוב לנצח. אני שמח בשביל השחקנים שיוצאים לפגרה שמחה ורגועה ומקווה שאחריה נחזור עם עוד שחקן אחד או שניים, כדי לעבות את הסגל. המטרה היא לחזק את עצמנו בחלוץ. יבואה עושה עבודה פנטסטית, אבל יש תקופות פחות טובות ואנחנו רוצים עוד חלוץ. אני מקווה שיהיה לנו סגל מספיק חזק להמשיך את היכולת בשאר המשחקים השנה".

גיז'רמו ישראלביץ': "אני חושב שהשחקנים של כפר סבא היו מצוינים היום. אנחנו מסתכלים עכשיו למעלה, אפילו שיש את בית"ר ירושלים ואז את כל השאר". 

מאמן בני יהודה, אלי כהן, הגיב בסיום: "להגיע למצבים, לא לכבוש ולספוג שני שערים תוך דקה, זה סימפטום של קבוצה שסובלת מחוסר ביטחון טוטאלי. יש לנו בעיות, אם לא היו אז לא הייתי מגיע. הראינו רצון ונחישות, קיבלנו שער ממצב נייח. למרות שהגענו להרבה מצבים לא השכלנו להבקיע. היו מצבים שאם היינו מנצלים אותם, היו מספיקים לנו לנצח את המשחק. כפר סבא כמעט ולא הגיעה למצבים ועשתה שער מריבאונד מקרן. הגול השני נבע מעייפות יתר של שחקנים ששיחקו החודש שבעה משחקים. נצטרך לשנס מותניים ולהרים את הקבוצה מהאדמה. אנחנו שקועים חזק ונקווה שאחרי הפגרה נחזור קבוצה אחרת". 

על החיזוק המתוכנן בפגרה הקרובה אמר כהן: "חסר לנו עומק בספסל. אני רוצה להכניס למשחק חלוץ ואין לי, אז אני מכניס קשר מחוסר ברירה. המטרה בפגרה היא לעשות חושבים ולחזק את הקבוצה בצורה טובה, כדי שנחזיר את הביטחון לשחקנים. חסר לנו מחץ בהתקפה, כשגם בקישור ובהגנה יש לנו בעיות".  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק