הכבשה השחורה של ירושלים

ליגת ווינר: הפועל ירושלים נכנעה בפעם השלישית העונה לאשקלון, הפעם 82:75. גליל עליון רשמה ניצחון ראשון בעידן עודד קטש 83:73 והפועל חולון גברה על גלבוע/עפולה 64:77

יום ראשון 30 מרץ 2008
של 13 נקודות, 48:35. היתרון החזיק מעמד גם לאורך כל המחצית השניה, ובסיומה ירדה גליל עליון עם ניצחון שנתן לה מעט אוויר לנשימה.

מאמנה החדש-ישן של גליל, עודד קטש, אמר בסיום: "בөבוע האחרון קיבלתי ביטחון יחד עם השחקנים. כולם היו מגוייסים למטרה והיו לנו אימונים טובים. הרבה יותר ברור לנו מה אנחנו רוצים והולכים לעשות. באנו למשחק חות מאוד קשה, עם המון ביטחון שאנחנו יכולים לעשות את זה ורואים את זה". 

בפן האישי, עӜ חזרתו לקדנציה נוספת בגליל במהלך העונה, הוסיף קטש: "גליל בשבילי זה בית שני. הצטערתי שהגעתי על חשבון מאמן אחר, אבל טוב לי ואני לא מסתכל אחורה".

הפועל חולון - גלבוע/עפולה 64:77
<ɢr/>
הפועל חולון ממשיכה במומנטום המצוין, הכולל 7 ניצחונות ב-8 משחקיה האחרונים. בגלבוע/עפולה דווקא הגיעו מעודדים לאחר שני ניצחונות הרצופים, ומכיוון שכבר ניצחו באולם הפחים את הקבוצה המקומית, קיוו לעשות זאת גם הערב, אך כשלו במשימה זו.
מחצית ראשונה די צמודה נסתיימה ביתרון מינימלי לזכות המארחת (35:37), כאשר את קצב המשחק הכתיבו בעיקר חניכיו של אבנר יאיר. חולון לא הציגה הערב כדורסל גדול במיוחד, אבל זה הספיק לה כדי לנצח את הקבוצה הצפונית.

מאמנה של הפועל חולון, מיקי דורסמן: "אחוזים שלנו כ"כ גרועים ל-3 לא זכור לי דבר כזה. שיחקנו טוב בפנים, וככה ניצחנו את המשחק. אנחנו באים כל משחק כדי לנצח, ועושים הכל כדי לנצח".

מאמן גלבוע/עפולה, אבנר יאור: "הם עשە 37 נקודות ממתפרצות ונקודות מהזדמנות שניה. זה יכול היה אפילו להיות יותר גרוע, לא עמדנו בחלק מהמטרות שלנו למשחק. בסוף, האנרגיה שלהם היתה יותר גדולה והכריעה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק