עטר יחפש חלוץ באוסטריה

ראובן עטר ימריא מחר לוינה כדי לעקוב אחרי החלוץ מריו מיחוטביץ'. שטראובר ימריא כבר הלילה לאיטליה לטיפולים בכתפו הפגועה. עטר: "במשחקים שלא מנצחים בהם, טוב לפחות שלא מפסידים"

שבת 15 דצמבר 2007
אשר גולדברג

מכבי נתניה ומכבי הרצליה נפרדו הערב (שבת) בתיקו ללא שערים, במסגרת המחזור ה-13 בליגת העל.

מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר, אשר ימריא מחר לוינה כדי לעקוב אחרי החלוץ הקרואטי מריו מיחוטביץ', אמר בעקבות המשחק: "20 הדקות הראשונות היו טובות מאוד מבחינתו, והיכולת הטובה של השוער שלהם מנעה מאיתנו לעלות ליתרון. המחצית השניה היתה ללא מצבים, הם סגרו את המשחק. במשחקים שלא מנצחים טוב לפחות שלא מפסידים.

לגבי הפגרה, אמר המאמן: "אני בטוח שאחרי הפגרה, אחרי שנעשה את מה שאנחנו צריכים לעשות, נחזור כקבוצה טובה יותר. אנחנו ניערך ונתכונן להמשך הליגה". 

שוער נתניה, לירן שטראובר, ימריא הלילה לאיטליה לתקופה של שמונה ימים, כדי להיוועץ ברופא מומחה לגבי הפציעה ממנה הוא סובל בכתפו הימנית.

מאמן הרצליה, פרדי דוד: "היה חשוב מבחינתנו להפסיק את ההפסדים הרצופים. הגענו למשחק קשה באצטדיון לא קל בכלל, ויכולנו להוציא יותר מנקודה כי נתניה לא היתה במיטבה".

לגבי הפגרה: "האמת שבינתיים לא מתוכנן שום דבר לפגרה. יש לנו שחקנים טובים, שאיבדו טיפה את הביטחון. אולי נחזק את הקבוצה בשחקן או שניים".

שוערה של מכבי הרצליה, איתמר ניצן: "אני מודה לפרדי דוד שנתן לי כל פידבק אפשרי שאני יכול להצליח".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק