המערב השתגע

במוקד הלילה פיניקס סאנס תףסה לעצור את רצף הניצחונות המדהים של הנאגטס, ודאלאס המדשדשת תקווה להשלים ניצחון כפול על הקליפרס בתוך שישה ימים

יום שני 31 מרץ 2008
מתן שמי
ליל יום שני מגיע ואיתו שישה משחקים מליגת הכדורסל הטובה בעולם, כולם מופיעים בתוכניית הווינר. אנחנו כמו תמיד בחרנו להתמקד בצמד ההימורים האטרקטיביים ביותר עבורכם. דנבר שניצחה בכל חמשת משחקיה האחרונים תנסה לנצח את דטרויט באצטדיונה הביתי לראשונה מזה שלוש שנים, ונועלת הבית הפאסיפי, לוס אנג'לס קליפרס, תרצה להשיג ניצחון שני ברציפות על חשבונה של דאלאס.

משחק מספר 81: פۙניקס סאנס – דנבר נאגטס

כמו בכל לילה, גם הפעם ממתין לנו מפגש אדיר במערב הפרוע. פיניקס סאנס שלאט לאט פורחת ומראה כי החתמתו של שאקיל הייתה מוצדקת, תארח את דנבר נאגטס הפנטסטית הߞגיעה לאחר חמישה ניצחונות רצופים שהקפיצו אותה למקום התשיעי במערב.

פיניקס הידועה כל כך במשחק ההתקפי והאטרקטיבי שלה, ספגה לא מעט ביקורות נחרצות על כך ששאקיל המגושם והכבۓ יהרוס את הקבוצה השמחה ביותר בליגה, אולם לאחר קשיי הסתגלות קלים האיש הגדול התחבר לקצב המשחק, והוכיח כי המשפט עליו הוא חתום "אם שחקן כמו סטיב נאש גם אם אתה לא יכול לרוץ, אתה רץ", מוצדק לחלוטין. בתשעה מתוך 11 משחקיה האחרונים המארחת ניצחה, וקלעה במ۞וצע 112 נקודות.

דנבר נאגטס המציגה גם היא יכולת התקפית אדירה, יכולה להתגאות בשילוב הקטלני ביותר בליגה הטובה בעולם. אלן אייברסון וכרמלו אנטוניו שיכולים בסיטואציה מסוימת להוליך את הנאגטס עד לתואר האליפות, נמצאים יחדיו ברשימת חמשת הקלעים הטובים בליגה {היחידים בחמישייה הפותחת המגיעים מאותה קבוצה}.

בחמשת משחקיה האחרונים דנבר ניצחה, אך לӞען ההגינות יש לציין כי מלבד דאלאס המדשדשת אף אחת מן היריבות לא הייתה שייכת לדרג הבכיר בליגה. הלילה מייק ד'אנטוני וחניכיו שעדיין נאבקים על ראשות המערב ינצלו את העובדה כי הם ניצחו בכל שבעת המפגשים האחרונים עם הנאגטס לעיני קהלם הביתי, בכדי לחסל את רצף הניצחוߠות של הנאגטס . ההימור: 1, היחס: 1.80.

משחק מספר 82: לוס אנג'לס קליפרס – דאלאס מאבריקס

מבין כל הטריידים האדירים שנחתו עלינו העונה, אין ספק כי העסקה הבעייתית ביותר היא החתמתו של ג'ייסון קיד בדאלאס בתמורה למספר שחקנים נכבד וביניהם רכז העתיד של המאבריקס, דייויד האריס בן ה-25. קיד, מבריק ככל שיהיה, שינה לחלוטיןĠאת סגנון המשחק של דאלאס אשר הייתה רגילה לרוץ ללא הפסקה וכיום אנחנו רואים את קשיי ההסתגלות של הרכז בן ה-35 בתקופה הקריטית ביותר בעונה. ארבעה הפסדים בחמשת משחקיה האחרונים ספגה דאלאס, ואותו ניצחון בודד הושג על חשבונה של לוס אנג'לס קליפרס כמובן.

ȼp align="right">

הקבוצה הגרועה ביותר בעיר המלאכים נועלת את הבית הפאסיפי עם מאזן קטסטרופאלי העומד על 22 ניצחונות לעומת 51 הפסדים, והפסידה בעשרה מתוך 11 משחקיה האחרונים!. בעיקר בשל העונה המטורפת העוӑרת על אזור המערב, לדאלאס אסור לספוג הפסדים שטותיים ונגד הקליפרס אותם האורחת ניצחה בכל חמשת המפגשים האחרונים קשה להאמין כי ההפסד השטותי יגיע דווקא הלילה. ההימור: 2, היחס: 1.80. <įfont>

תגובות

טלספורט בפייסבוק