אלישע לוי מאמן מכבי חיפה

רשמית: מאמנה של בנך סכנין, אלישע לוי שזומן לפגישה עם יעקב שחר מונה לתפקיד הנכסף של מאמן מכבי חיפה. דראסליה אמור להצטרף. שחר: לוי הוא בחירה מצוינת. לוי: הקבוצה תשחק כדורגל התקפי

יום רביעי 02 אפריל 2008
אשר גולדברג

אלישע לוי מונה הערב למאמן מכבי חיפה. לוי  זומן היום לפגישה עם נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר ולאחר פגישה בת 15 דקות פירסמה מכבי חיפה כי לוי הוא מאמנה החדש של הקבוצה.

אלישע לוי נוסף לאחרונה  לרשימת המועߞדים לאימון מכבי חיפה. לוי שניצח בשבת עם בני סכנין את מכבי חיפה 0:1 הרשים את שחר בשנים האחרונות בזכות עבודתו בקבוצות השונות ובעיקר בסכנין. שחר גם מאמין כי בכוחו של לוי לצרף את ג'ון קולמה ומאור בוזגלו מסכנין.

שחר אמר הערב: "אלישע לוי Ӕוא מאמן מצוין. הוא הצליח בשנים האחרונות בכל הקבוצות בהן אימן. הוא בחור מצוין שגם שיחק כדורגל מצוין. אני בטוח שהוא הבחירה הנכונה ואני שמח על הבחירה בו".

אלישע לוי אמר: "אני שמח להיות מאמן מכבי חיפה שהוא אחד המועדונים הגדולים בישראל. Ӕמטרה תהיה לשחק כדורגל טוב והתקפי, לשתף צעירים לקדם שחקנים ולהגיע להישגים. אני מקווה שאני מגיע לא רק לשנה אחת. נכון שהכיוון שלי היה הנבחרת הצעירה, אבל ברגע שחיפה נכנסה לתמונה העניינים הלכו לכיוון הזה".

לוי יבקש משחר לצרף כעוזרו את גיאורגיĠדראסליה, עוזרו בשנים האחרונות בהפועל כפר סבא ובני סכנין. שחר אמור להיענות בחיוב, אולם ללוי ימונה עוזר נוסף מתוך המועדון. דראסליה, איש הכדורגל הקרוב ביותר ללוי, הוא שחקן עבר של נבחרת גאורגיה (גרוזיה) וכיכב בסוף שנות התשעים בהפועל תל אביב.
 
ȍ למי שלא יודע, אלישע לוי שיחק עונה אחת במכבי חיפה בתחילת שנות ה-80, כשהאנגלי ג'ק מנסל, אימן את "הירוקים". מנסל מינה לתפקיד הקפטן את אלישע לוי, ששיחק במכבי חיפה עונה אחת אליה הגיע מהפועל בית שאן יחד עם החלוץ, הילל קפטן.

לוי לא השתלב מקצועית במכבי חיפה והירבה לשבת על הספסל. בתום שנתיים ו-23 משחקי ליגה הוא עבר למכבי פתח תקוה.

בבני סכנין יחלו לחפש מאמן חדש החל ממחר. הבוקר הקבוצה ערכה אימון עם לוי. 

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

טלספורט בפייסבוק