2

מכבי קבוצה טובה יߕתר

ניקולה וויצ'יץ' כבר מוכן לקראת המשחק מול ברצלונה ואמר: אין סיבה שלא ננצל את הביתיות ונעלה לפיינל פור. שרף: עכשיו זה המאני טיים. פאסקואל: לא יהיה קל מול מכבי

יום שני 31 מרץ 2008
שלמה חסיד

 מכבי תל אביבȠקיימה מסיבת עיתונאים לקראת המפגש מול ברצלונה בשלב הטופ 8.

מאמנה של מכבי ת"א, צביקה שרף אמר: "הגענו למאני טיים. רגע האמת של מכבי, אם לא ננצח מחר לא יהיה שווה כלום מה שעשינו כל השנה. אני חושב שזהו משחק חשוב מאין כמותו. ברצלונה כבר מתכוננת על הקסטות של הקהל של מכבי, שזה אומר שהקהל יצטרך להתעלות על עצמו.

"טל בורשטיין יהיה בין ה-12. אני לא יודע כמה אשתמש בו, יש לו ניסיון רב. אני לא יודע כרגע מה יהיה".

ניקולה וויצ'יץ': "אנחנו קבוצה עדיפה. אסור לפספס. לא נאכזב את הקהל שלנו, נבוא מפוקסים כדי לנצח את המשחק. אנחנו יכולים לשמור על הביתיות כדי לנצח בשני המשחקים ולהגיע לפיינל פור ואולי גם ננצח בברצלונה.

"כרגע הראש במשחק מחר. לא אני שחקן המפתח, אנחנו קבוצה אחת. לא רק אӠי מת להיות בפיינל פור אלא כולנו".

דרק שארפ, קפטן מכבי תל אביב: "היינו בסרטים האלה כל כך הרבה פעמים. מכבי קבוצה גדולה ומנוסה. מועדון גדול, הרבה שחקנים טובים, מאמן מצויין, קהל נהדר. אין שום סיבה שלא נתרגם הכל לניצחון, שיתןĠמקדמה משמעותית מול ברצלונה.

"אנחנו לא סומכים רק על הביתיות. נצטרך להיות בשיא היכולת שלנו. כל אחד צריך לתת את ה-200 אחוז ברגעים שהוא ישחק".

מאמן ברצלונה, פסקואל אמר: "יהיה משחק קשה מאוד. כמובן שיש לחץ והוא ߧיים בשני המועדונים. אנחנו רוצים מאוד להיות בפיינל פור במדריד, שכידוע זו היריבה הכי גדולה שלנו. נכון אני מאמן צעיר וצביקה שרף הרבה יותר מנוסה ממני, אבל אני אשתדל לגשר על הפערים ולנצח אותו". 

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק