היו לי תחושות טובות

ליגת ווינר: כך הרגיש מאמנה של מכבי ת"א, עודד קטש לאחר שמכבי הביסה הערב 82:102 את אשקלון. רמת גן לבשה חג הערב על הניצחון מול ירושלים. שמיר: היה קשה לעצור אותם מהפתיחה

יום ראשון 16 דצמבר 2007
שלמה חסיד

המחזור השמיני בליגת ווינר בהחלט סיפק הפתעה אחת, כאשר עירוני רמת גן ניצחה את הפועל ירושלים. מכבי תל אביב יצאה מהמתח וחזרה לנצח גם בליגה, לאחר שהביסה את אליצור אשקלון בחוץ.

אריק אלפסי מאמן של אליצור אשקלון: "בדברים הקטנים ברח לנו המשחק, בריבאונד ההתקפה שלנו. דרק ובלותנטאל הרגו אותנו עם השלשות. היו לנו מעט מומנטום, חבל שברח לנו המשחק. היו לנו לא מעט דברים טובים הערב.

זה בעיה עם דרק שארפ, הוא לא רוצה לפרוש. חבל שלא הצלחנו, נסתכל קדימה, ננסה להשתפר בכל משחק. זה לא הליגה שלנו מכבי. מקווה שנעשה עבודה טובה".

כוכב המשחק של מכבי, דרק שארפ: "אנחנו עושים את העבודה הקשה כל הזמן. הריכוז הוא בעיקר בהתקפה. עשינו את הזריקות כמו שצריך, לא חשבתי יותר מדי".

מאמנה של מכבי ת"א, שב לחייך הערב, עודד קטש: "לא היה משהו מיוחד. הרגשתי משהו יותר טוב בבוקר, מלפני שני המשחקים האחרונים. בחצי הראשון איבדנו מומנטום. היה קשה, במחצית השנייה עשינו את העבודה. 

"הכדורסל היה יותר בסיסי, לא צריך להתחכם שלא צריך. קאמינגס שחקן הכי קבוצתי שיש, הוא תמיד מוכן לקחת אחריות. אין לו בעיה.ליאור שחקן מצויין, יש לו יכולות מצויינות. אנחנו עוד נראה את ליאור".

טרנס מוריס אמר בסיום: "ההגנה שלנו הייתה מצויינת. עשינו מה שצריך לעשות, היום באנו יותר ממוקדים וזה הצליח. אנחנו משחקים 

"טוב ביחד, והזמן עושה את שלו. ההגנה משתפרת, ההנעה של הכדור גם כן. תמיד יש מה להשתפר. יהיה משחק קשה מול ריטאס ביום חמישי הקרוב. הם עשו לנו כאב ראש במשחק הראשון, אנחנו מקווים להצליח בו".

יובל נעימי אמר בסיום: "מכבי קבוצה מאוד קשה, יש להם סגל שחקנים יותר טובים מאיתנו. ברגע שהם מגיעים עם הפרש גדול לקראת הסיום להם יש את המומנטום. בליגה הזאת יש גבוה מסיבי מאוד. 

"אנחנו מחפשים אחד כזה, זה מה שחסר לנו כרגע. התחושה המצויינת לשחק מול עודד קטש, הוא כמו חבר שלי".

מיקי דורסמן מאמן הפועל חולון אמר בסיום: "המשמעת הטאקטית קרסה הערב. פעם אתה למעלה פעם למטה, והפעם אנחנו למטה.

כשבאים ולא מקשיבים, ולא עושים מה שצריך, זה מספיק. אני מקווה שיהיה בסדר, יש לשחקנים רצון טוב. מעוניינים להמשיך לשחק, יש כאלה שעדיין לוקחים כדורים מהטראומה. אני רוצה לתת לקבוצה צ'אנס להמשיך לרוץ בהרכב הזה".

דן שמיר אמר בסיום: "בחצי השני היינו לא מספיק אגרסייבים. בהתקפה לא הוצאנו לפועל, לא עשינו החלטות טובות. היה קשה לעצור אותם מהדקה הראשונה"

רובי בלינקו, מאמנה של רמת גן: "הרגשה כיפית. לקחנו מאוד ללב את ההפסד לאשקלון, דיברנו על זה כל השבוע. השחקנים נתנו לב גדול, נתנו הכל. היו מאוד ממושמעים. יש עוד הרבה משחקים בליגה הזאתי, היה חשוב לנו הליגה הזאתי".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק