פחדתי מהמשחק הזה

מיכאל זנדברג מודה שחשש. מאמנה של בית"ר ירושלים, יצחק שום, מרוצה מהפער שנשמר בצמרת: "הניצחון היום הוא צעד חשוב לאליפות". אלי גוטמן: "היינו מסורבלים"

יום ראשון 16 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים גברה הערב על הפועל תל אביב בתוצאה 0:1 משער של אלברז בדקה ה-44. היה זה המשחק שנעל את המחזור ה-13, ונתן את האות ליציאתה של ליגת העל לפגרה בת שבועיים.

יצחק שום, מאמן בית"ר סיכם: "הניצחון היום של ה- 0:1, זה כמו ניצחון של 0:4. גם ניצחון כזה שווה 3 נקדות בסופו של דבר. הניצחון היום הוא צעד חשוב לאליפות, בנוסף אנו שומרים על הפער מחיפה. מבחינתנו היה חשוב גם לנצח, מכיוון שמשחק מול הפועל זה כמו דרבי בשבילנו ובשביל הקהל".

קשרה המצטיין של בית"ר, מיכאל זנדברג, נשמע מרוצה: "אני אישית מאוד פחדתי מהמשחק מול הפועל, מכיוון שהתקשורת התעסקה כל השבוע בעובדה שהוציאו את הפועל מטופס הטוטו, ומאוד חששתי שזה יפגע בנו. בסך הכל אני שמח מהניצחון ומהצורה שבה שיחקנו".

מאמנה של הפועל ת"א, אלי גוטמן, אמר לאחר המשחק: "בית"ר שלטו במשחק והיו טובים יותר. בעשרת הימים שעבדתי עם השחקנים, עבדנו על קו ההגנה. לא ראיתי היום שחקנים של בית"ר מגיעים למצבים של אחד מול אחד עם השוער שלנו, אבל ההתקפה שלנו תקועה. הגענו ל-2 מצבים, אך היינו מסורבלים".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק