מגרלשווילי ממשיך לעשות חיל

הולנדית: מגנה השמאלי של ויטסה ארנהיים היה שותף 90 דקות בניצחון 0:3 מול אקסלסיור. קפריסין: תיקו למזרחי ואפולון לימאסול. בלגית: גנט ניצחה הערב אבל ורמוט לא שותף

יום ראשון 16 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
ערב מוצלח עבר הערב עבור מגנה השמאלי הישראלי של ויטסה ארנהיים, חיים מגרלשווילי, שהיה שותף 90 דקות במשחק הניצחון 0:3 מול אקסלסיור. 

השער הראשון במשחק הגיע בדקה ה-50 כאשר קולק כבש את הראשון. בתוך שתי דקות בסיום השלים גומאנס בפנדל (88) את השני, וקולק השלים צמד בתוספת הזמן. 

בעקבות הניצחון הערב העפילה ויטסה למקום ה-11 בטבלה עם 21 נקודות. במקום הראשון נמצאת איאקס אמסטרדם עם 31 נקודות ופ.ס.וו איינדהובן במקום השני עם נקודה פחות.

קפריסין: תיקו למזרחי ואפולון

קבוצתו של יוסי מזרחי, אפולון לימאסול שוב נעצרה הערב עם תיקו 1:1 בחוץ מול אומוניה ניקוסיה. את השער הראשון כבש סאנגוי בדקה ה-17 לזכות אפולון, אומוניה המארחת לא ויתרה ומוסלין השווה בדקה ה-74. 

לאחר התיקו נמצאת אפולון למיאסול במקום הרביעי בטבלה עם 23 נקודות. מרחק של 8 נקודות מהמוליכה פאמגוסטה.

בלגית: ניצחון לגנט ללא ורמוט

קבוצתו של גילי ורמוט הישראלי, גנט השיגה ניצחון 1:2 הערב מול שארלואה. השער הראשון הגיע בדקה ה-17 כאשר פולי כבש. השני במחצית השנייה כאשר גרנקרוב כבש (57). האביבו ניסה לצמק 10 דקות בסיום ללא הועיל. 

פ.צ ברוז' השיגה ניצחון הערב 0:1 מול אנדרלכט במשחק העונה, כאשר סטרצ'ל כבש את השער היחיד בדקה ה-69. בעקבות הניצחון עקפה ברוז', את סטאנדרד ליאז' וסלים טועמה וקטפה את המקום הראשון עם 37 נקודות.

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי חיפה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק