תגובות הפועל בני יהודה

מאמן הפועל ת"א, אלי גוטמן, היה מרוצה לאחר העפלת קבוצתו לרבע הגמר בעקבות הניצחון על בני יהודה "היום ראיתם את הפועל האמיתית". מאמן בני יהודה, חזי שירזי, כבר מסתכל קדימה "אנחנו נילחם עד הסוף"

יום שלישי 01 אפריל 2008
לאחר ההפסד 2:0 להפועל ת"א הערב במסגרת רבע גמר גביע המדינה מאמן בני יהודה, חזי שירזי, אמר: "לא יצאנו מחדר ההלבשה מהמחצית. כנראה שהיה גם סוג של עייפות בעיקר הצעירים הרגישו את זה, אני מאוד מאוכזב ממה שקרה פה". על השער הראשון שספגה קבוצתו מטעות של ההגנה : "אי אפשר לשמור 90 דקות יש טעויות במשחק, זה מאוד מאכזב אבל אנחנו נמשיך. אני מקווה שההפסד לא יפגע בנו בהמשך, אנחנו נשחק עד הסוף ואם נרד נרߓ כמו גברים". 

על המשחק מול חיפה במחזור הקרוב: "כל משחק אנחנו צריכים לנצח אם אנחנו רוצים להישאר בחיים".

מאמן הפועל ת"א, אלי גוטמן: היה מרוצה במיוחד ואמר: "היום ראיתם את הפועל שמשחקת משוחרר, לא כמו הליגה שיושבת לנו חזק. אני חושב שהקבוצה שיחקה טוב היום, הניעה את הכדור ושלטה ברוב שלבי המשחק אמרתי לשחקנים "לכו ותהנו אם אתם מנצחים אתם מגיעים למעמד מכובד". 

על רבע הגמר: "אני עכשיו רק חושב על המשחק מול בית"ר במחߖור הקרוב. זאת קבוצה שמתקתקת את הכדור וכל הכבוד להם. אי אפשר לשאול מה עדיף ליגה או גביע, המשימה שלנו היא ליגה אבל הגענו לרבע גמר הגביע.

תגובות

טלספורט בפייסבוק