אוהדי בית''ר יפרצו לבלומפילד?

המשטרה צופה שרבבת אוהדי בית"ר ירושלים יגיעו לחגוג אליפות מול "האדומים". בהפהעל מסרבים לדרישות המשטרה ויפנו לאבי לוזון.

יום רביעי 02 אפריל 2008
אשר גולדברג
המשטרה נערכת בכוחות מתוגברים למשחק ביום ראשון בבלומפילד בין הפועל תל אביב לבית"ר ירושלים. מקורות מודיעינים מדברים על התארגנות סמויה של אוהדי בית"ר ירושלים שמתכוונים לפרוץ בߡיום המשחק לכר הדשא, ולחגוג את הזכייה באליפות מול האוהדים "האדומים".

ההערכה היא שרק כ- 5,000 אוהדי בית"ר ירושלים יזכו לרכוש כרטיסים למשחק, כשכמות נוספת של אלפי אוהדים יגיעו לבלומפילד כדי לנסות להשיג כרטיסים או לחגוג בסיום הߞשחק עם השחקנים.

המשטרה כבר נערכת למשחק, והעבירה למנכ"ל הפועל תל אביב אריה הרשקוביץ' את הדרישות הבטיחותיות והביטחוניות הכוללות 364 שוטרים במדים ו- 230 מאבטחים, הקמת עשרות רבות של מחסומים באיזור מתחם האיצטדיון והוספת נקודות בידוקĠלאוהדי שתי הקבוצות. בהפועל תל אביב, במקום להתעסק בביטחון ובסדר, יצאו נגד המשטרה וטענו כי היא עושה תרגיל של יחסי ציבור.

בהפועל תל אביב טוענים, שכמות השוטרים מוגזמת ותגרום להוצאה כספית של 400 אלף שקלים נוספים מעבר למתוכנן. ראשי הפועל תל אביב קיߙמו התיעצות והבוקר (רביעי) הם מתכוונים לפנות ליו"ר התאחדות, אבי לוזון, כדי שזה יתערב ויוריד את כמות השוטרים. גורם בהפועל תל אביב אמר: "364 שוטרים, זה בפירוש שוטר על כל יום מימות השנה, למעט יום המשחק".

תגובות

טלספורט בפייסבוק