0

מקגי החליט להירשם לדראפט

ג'אבל מקגי, הסנטר של מכללת נבאדה, החליט לעזוב מוקדם את הלימודים ובהתיעצות עם אימו נכנס לרשימות דראפט. השאלה הגדולה, לאן הוא יגיע?

יום רביעי 02 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
 ג'אבל מקגי, האיש הגדול של מכללת נבאדה, עוזב את המכללות כבר עתה במטרה להגיע אל הליגה הטובה בעולם. אۙמו בטוחה שהוא טוב ממרבית שחקני ה-NBA, אך אין לפקפק בדבריה. אימו של מקגי יודעת על כדורסל יותר מאימהות אחרות.

פאם מקגי, בעבר שחקנית אולימפית במדי ארה"ב וכוכבת בליגת ה-WNBA, משוכנעת שבנה טוב ממרבית השחקנים בליגה הטובה בעולם ואף מצאה בהקדם כינוי לבנה: "הסוד הגדול".

"סקאוטים ואנשי מקצוע, כולם יגידו שג'אבל הוא ככל הנראה השחקן המוכשר ביותר במדינה בתפקידו, אחד מהטובים בעולם". פאם הוסיפה: "סקאוטים של ליגת ה-NBA אמרו לי שב-70 אחוזים הוא טוב יותר מרב שߗקני הליגה המועסקים כיום"

ג'אבל פרץ העונה בליגת המכללות בזכות הטבעות אדירות, מסירות מאחורי הגב תוך כדי תנועה ונתון מרשים של 2.8 חסימות למשחק. הממוצעים שלו עומדים על 14.3 נקודות למשחק ב-53 אחוזים מהשדה כשהוא מוסיף לכך&nŢsp;7.3 כדורים חוזרים.

רבים ציפו כי מקגי ישוב לעונה נוספת במכללת נבאדה במקום ההחלטה להיכנס לדראפט 2009, אך כשהתחילו דיבורים על כך שייבחר כבר בסיבוב הדראפט הראשון, למשפחת מקגי ומאמנו בנבאדה היה ברור כי ההזדמנות להיכנס לדראפט קורצߪ וטובה מפני הישארות לעונה נוספת במכללות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק