יונייטד רוצה את לאם

המנג'ר אלכס פרגוסון, מתכוון לפנות לראשי הקבוצה בדרישה לחיזוק. בארסנל לעומת זאת מנסים להשאיר את פלמיני, שרוצה שדרוג בחוזהו

יום שלישי 18 דצמבר 2007
אבי יופה
חודש ינואר, המועד בו ייפתח מחדש חלון ההעברות בכדורגל האירופי, עדיין לא הגיע, אבל קבוצות הצמרת כבר מסמנות את השחקנים אותם ירצו לראות בשורותיהן. אחת מהן היא מנצ'סטר יונייטד, שעל פי הדיווחים מעוניינת לצרף בחלון ההעברות הקרוב את שחקן ההגנה של באיירן מינכן, פיליף לאם. 

מנג'ר היונייטד אלכס פרגוסון, צפוי לפנות בקרוב לראשי הקבוצה במטרה לדרוש שחקן שיחזק את חוליית ההגנה של המועדון כדי להמשיך בצורה יעילה את המירוץ לאליפות אנגליה עם ארסנל. 

לאם בן ה- 24, מהווה החתמה אידיאלית עבור פרגוסון, שכן הוא יכול לשחק כמגן בשני האגפים ולהוות תחליף ראוי לפטריק אברה בצד שמאל, או לעלות במקומו של גארי נוויל באגף ימין. יונייטד טרם ביצעה פנייה רשמית למועדון הגרמני, אבל כבר הכינה חלופה למקרה שהעסקה לא תצא לפועל בדמות שחקנה של לוקומוטיב מוסקבה, בראניסלב איבאנוביץ'. 

הקבוצה של המנג'ר הסקוטי בזבזה הקיץ סכומים גבוהים על שחקנים חדשים, אבל פרגוסון מרשה לעצמו לבוא בדרישה לרכש, זאת על רקע הההכרזה הצפויה של ראשי המועדון בסוף החודש על רווחי שיא של לפחות 60 מיליון לירות שטרלינג. 

פלמיני שוקל לעזוב

קבוצה שדווקא נתקלת בקשיים בלשמור על חלק מהסגל היא ארסנל, שמנסה להשאיר במועדון את הקשר הצרפתי, מתיאו פלמיני. 

החוזה של השחקן צפוי להסתיים בסוף השנה, והוא יוכל לפתוח במשא ומתן עם כל קבוצה שתחפוץ בשירותיו כבר מהחודש הקרוב, כשיובנטוס כבר גילתה בו עניין. השיחות על חתימת חוזה חדש בארסנל לא ממשיכות בינתיים, זאת על רקע אי הסכמה בין הצדדים. 

ארסנל הציעה לשחקן חוזה בגובה 40 אלף לירות שטרלינג בשבוע אותו דחה פלמיני, בטענה כי ברצונות להישאר בלונדון, אבל בתנאי שחוזהו ישודרג לרמה של השחקנים הבכירים בקבוצה ולא יעמוד על גובה החוזה המקצועני הראשון שחתם עם התותחנים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק