עטר מול האלופה

הגרלת חצי גמר הגביע: מכבכ נתניה הוגרלה לפגוש את בית"ר ירושלים. עטר יפגוש שוב את יצחק שום. הסינדרלה בית"ר שמשון תל אביב תפגוש עוד יריבה עירונית, את מחזיקת הגביע

יום רביעי 02 אפריל 2008
שלמה חסיד
 לאחר היומיים הנהדרים של שלב רבע גמר גביע המדינה, הגיע הזמן להגרלת חצי גמר גביע המדינה. המשחק המסקרן שהוגרל זה המפגש הענק בין מכבי נתניה לבית"ר ירושלים. 

משחק נוסף מסקרן, שלא זכור לזקני העיר הגדולה: בית"ר שמשון תל אביב, הסינדרלה, תנסה להדיח את מחזיקת הגביע הפועל תל אביב.

בהגרלות האחרונות ראינו את מה קשור, אנדי רם ויוני ארליך ואפילו ירידה לאיזור שדרות, אבל כעת בהתאחדות החליטו כי ההגרלה תערך ב'ויסקי אנד גוגו' המפורסם בתל אביב ואירוע הۤנינג לזכות ילדים חולי סכרת.

המשחקים יערכו ב16 באפריל. כאשר תערך הצגה כפולה באיצטדיון רמת גן, שצפוי להיות מלא עד אפס מקום.

דדי בן דיין, המגן השמאלי של מכבי נתניה אמר לפני ההגרלה: "אני רוצה את בית"ר שמשߕן תל אביב. יש כאן הפנינג גדול. זה לכבוד ילדים חולי סכרת, וזה אירוע נחמד מאוד".

אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות אמר לפני ההגרלה: "זו הזדמנות להודות לכל החברים, הידידים ואוהדי הכדורגל שדרשו לשלומי. ברוך השם ותודה רבה לכەלם. דבר נוסף, ההתאחדות לכדורגל חרטה על דגלה שיתוף פעולה עם שדרות, עם הפריפריה ולכולם. שייכים לעם. הסיסמא שלנו: "כולם כאן מחוייבים לניצחון". 

לירן שטראובר, אמר לאחר ההגרלה: "יהיה משחק לא פשוט, חוויה של עשרו۪ אלפי צופים. היינו צריכים לפגוש את בית"ר בכל מקרה, אם השאיפה זה גמר. קל לא יהיה, אבל גביע זה גביע".

הגרלת הגביע:

בית"ר ירושלים - מכבי נתניה

בית"ר שמשון תל אביב - הפועל תל אביב

תגובות

טלספורט בפייסבוק