משכורת חייל לבוזגלו בחיפה

4,000 שקלים ועזרה קטנה למשפחה. יעקב שחר אינו מתכוון לעבור על החוק הצה"לי. משפחת בוזגלו תדרוש חצי מיליון דולר נטו. לבוזגלו חוזה לשנתיים נוספור אצל "הירוקים"

יום חמישי 03 אפריל 2008
אשר גולדברג

מאור בוזגלו יחזור בקיץ לאימוני מכבי חיפה תחת הדרכתו של המאמן, אלישע לוߙ.

בוזגלו יחזור בלי תנאים מוקדמים  ויתאמן עם הקבוצה מתוקף חזרת כרטיס השחקן שלי מבני סכנין למכבי חיפה, שם יש לו חוזה לשנתיים נוספות, עד תום עונת 2009/10.

במכבי חיפה אינם מתכוונים לעבור על חוק התשלומים של ההתאחדות לכדורגל ושלטונות צߔ"ל. במועדון יודעים שכל עסקה צדדית, עלולה לעלות לקבוצה ביוקר בעתיד.

גורם במכבי חיפה הסביר: "מאור בוזגלו הוא עדיין חייל בשירות סדיר. חוק תשלומי הספורט מקנה לחייל כדורגלן רק סכום של 4,000 שקלים ואת זה הוא יקבל. שום סכום אחר עליו אנחנו מחויבים להצהיר לרשות לבקרה התקציבית לא יועבר למאור בוזגלו".

הוא הוסיף: "שמענו שאביו של השחקן מצהיר על סכום של חצי מילון דולר ומעלה לעונה, נראה שהאיש לא חי במציאות. שישאל את טל בן-חיים מצ'לסי כמה קיבל מלוני הרציקוביץ' עד שהשתחרר מצה"ל"̻.

יש לו הצעות מקבוצות באירופה?

מכבי חיפה לא תעמוד בדרכו של בוזגלו לאירופה. המחיר של הכרטיס ידוע למר יעקב בוזגלו. מי שיקבע את המחיר במו"מ הוא יעקב שחר. נכון לעכשיו חוץ מעיתונאים שמכוונים אותם, שום מועדון אירופאי או ישראלי לא ביקש לקנות את בוזגלו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק