מירוסביץ': לא אבקש לעזוב

היחסים בין מירוסביץ' לצוות המקצועי החריפו לאחר שהשחקן שלח מסרים למאמן דרך התקשורת. מירוסביץ': "לא אבקש לעזוב, אבל אם אשוחרר אקבל את ההחלטה"

יום רביעי 19 דצמבר 2007
אסף שקד

הקשר הצ'יליאני של בית"ר ירושלים מילובאן מירוסביץ' עשוי למצוא את עצמו מחוץ למועדון כבר בחלון העברות הקרוב. 

השחקן שהמריא ביום שני לחופשת מולדת בצ'ילה, העניק לפני המראתו ראיון לאחד העיתונים בו פתח את הלב ושלח מסרים למועדון דרך כלי התקשורת. בבית"ר ירושלים לא אהבו את המהלך והשיא היה כשסוכנו של הקשר שלח צוטט כשאמר "לא נפסול אפשרות שמירוסביץ יעזוב כבר בינואר".

הצ'יליאני שמחזיק בחוזה עד תום העונה, יחזור לישראל ב-27 לחודש, אך כבר עתה ברור כי מעמדו בקבוצה מתערער עוד יותר וחמור מכך, היחסים עם יצחק שום רק החמירו בעקבות הראיון שהעניק מירוסביץ'.

מביתו בצ'ילה הסכים השחקן לומר ל-TELESPORT: "אף פעם לא ביקשתי מבית"ר לשחרר אותי, גם הציטוטים של הסוכן שלי לא מדוייקים. אם בית"ר ירושלים תרצה לשחרר אותי אקבל את ההחלטה, אבל לי אין שום כוונה לבקש לעזוב ואני מתכוון להישאר בבית"ר עד תום העונה בשאיפה לחגוג אליפות נוספת".

על האכזבה אמר מירוסביץ': "זה נכון שאני מאוכזב, אבל אני נמצא עכשיו בחופשה ואין לי טעם לדבר על זה. אחזור לישראל ביום חמישי הבא ואמשיך להתאמן כרגיל".

על מעבר לקבוצה אחרת בישארל אמר השחקן: "לא אעבור לשחק באף קבוצה אחרת בישראל, אם לא בית"ר ירושלים אשחק בקבוצת אם שלי קאתוליקה או באחת הקבוצות במכסיקו שם יש לי הצעות".

אחת הסיבות שבגינם לא ידרוש השחקן שיחרור מבית"ר היא על מנת לא להפסיד את יתרת החוזה עד תום העונה. השחקן שמתשכר כ-325 אלף דולר לעונה, לא יקבל את יתרת החוזה אם יבקש לעזוב את המועדון, ולכן יעזוב את הקבוצה רק אם ישוחרר על ידי הצוות המקצועי. בבית"ר טוענים כבר חודש כי השחקן לא יקבל שחרור בחלון העברות הסמוך, אך בסביבתו של המאמן קיבלו בכעס את המסר שהעביר להם השחקן דרך כלי התקשורת.

מכבי ת"א במקביל החלה לגשש בכיוונו של השחקן ובכוונתה להחתימו כשחקן הרכש הראשון בתקופת שניידר. כמו כן גיששה גם מכבי נתניה באפשרות להחתים את השחקן עד תום העונה, אך נענתה בשלילה על ידי השחקן.

בבית"ר אגב לא פוסלים אפשרות שהשחקן ישוחרר כבר בחודש הקרוב לאור ההתפתחויות ביומיים האחרונים והדברים שאמר השחקן. בצוות המקצועי מדברים על אפשרות שקשר ברזילאי ינחת בבית וגן כבר בינואר על מנת להתאקלם עד תום העונה במטרה להיות מוכן לליגת האלופות.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק