ביתר רוצה לחגוג בבלומפילד

שחקן בבית"ר י-ם "נחזיק אצבעות שמכבי ת"א לא תפסיד לנתניה, השיא יהיה שנרוץ לאוהדים מתוך כר הדשא בבלומפילד ביום ראשון"

יום שישי 04 אפריל 2008
אשר גולדברג
בבית"ר ירושלים גובר המתח לקראת הזכיה הרשמית האפשרית̠בתואר האליפות ביום ראשון בבלומפילד, במפגש מול הפועל ת"א. השחקנים כבר רוצים להשתחרר ולסיים את שאר משחקי העונה כאלופים.

בבית"ר זוכרים הייטב את השירים של מספר שחקנים בהפועל ת"א נגד בית"ר ירושלים בזכיות של "האדומים&qŵot;, בגביע המדינה. בבית"ר רוצים מעל הכל שהחגיגה הראשונה של האוהדים ביציעים תהיה ב"מבצר האדום", בבלומפילד.

שחקן בביתר ירושלים אמר הבוקר:" אני מחזיק אצבעות למכבי ת"א במשחק בשבת נגד מכבי נתניה. מכבי אמורה לנצח ואין ӛמו ריצה והשתוללות מאושר מול יציעי האוהדים באצטדיון בלומפילד. אני יודע שזו הרגשה אצל חלק מהשחקנים ואצל רבבות מהאוהדים".

שחקן אחר אמר: "החגיגה בבלומפילד היא במיוחד עבור יצחק שום המאמן מספר אחת בישראל".

הבלם שמעון גרשߕן יודע שמתוכננת לעברו סידרה של קללות ושריקות בוז, בעקבות עזיבתו את הפועל ת"א. גרשון אינו מתכוון לחמם את האוירה וההכרזה שלו היא פיוסית ומרגיעה. תוך תיקווה שהפועל ת"א תישאר בליגת העל. גרשון גם מכוון לצהובים של מכבי ת"א וטוען שחשוב שגם מכߑי ת"א תישאר בליגת העל.

יצחק שום יחזיר להרכב את עידן טל, כשנכון לעכשיו לא ברור אם המגן הצ'יליאני כרסיטיאן אלברז יחזור לעמדת המגן הימני, או שיקבל עוד מספר ימי מנוחה והחלמה לקראת חצי גמר גביע המדינה.
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק