קלדרון: לא רוצה את קאקה

נשיא ריאל מדריד הבטיח במסע הבחירות שלו שיביא את הברזילאי למועדון עם בחירתו. היום, אחרי שרדף אחריו כמעט שנה, הודיע כי אין בכוונתו לצרף את השחקן שגם ככה "לא היה זוכה לחולצת ההרכב", לדבריו

יום רביעי 19 דצמבר 2007
אבי יופה
נשיא ריאל מדריד, רמון קלדרון, הצהיר בשנה האחרונה מספר פעמים על כוונתו לצרף את כוכבה של מילאן, הברזילאי קאקה, לקבוצה הספרדית ואף בנה סביב הבטחה זו את מסע הבחירות המוצלח שלו לנשיאות בשנת 2006. לפתע הפך הנשיא את עורו והצהיר היום שגם אם קאקה היה בריאל, הוא אפילו לא היה זוכה להיות בין 11 השחקנים הפותחים. 

"אולי אני אשמע שחצן, אבל לדעתי קאקה אפילו לא היה זוכה לחולצת ההרכב הראשון בסגל הנוכחי של ריאל מדריד", הצהיר היום בגאווה קלדרון, "הסגל שלנו שלם ויהיה קשה מאוד היום להפוך אותו לטוב יותר". 

ההצהרה של קלדרון מפתיעה מעט, לנוכח הפרסים שגרף השחקן בחודש האחרון- תואר שחקן השנה באירופה ושחקן השנה בעולם. קאקה בן ה- 25, אמור לקבל בסוף העונה הצעה ממילאן להאריך את חוזהו במועדון עד שנת 2012. ייתכן ומדובר בלוחמה פסיכולוגית של הנשיא, שמנסה לשדר לשחקניו לפני המפגש הגדול מול ברצלונה בסוף השבוע הקרוב, כי אין מי שייקח העונה את תואר האליפות מריאל. 

דודק רוצה לעזוב

הסגל של ריאל מדריד אולי מושלם, כך לדברי נשיא המועדון, אבל מי שאינו מעוניין להמשיך להיות חלק מהתלכיד הוא שוער המשנה של הקבוצה, הפולני יז'י דודק. דודק מעוניין לעזוב את הקבוצה בחודש ינואר מאחר שאינו זוכה לדקות משחק, זאת כדי להגביר את סיכויי להשתתף בטורניר יורו 2008. 

במידה ולא יגיע עם המועדון על הסכם לעזיבתו, יישאר השחקן בריאל, אבל המטרה העיקרית שלו היא לצבור דקות לקראת טורניר היורו. בינתיים יזכה השוער להזדמנות ראשונה העונה, במשחק הגביע מול אליקנטה ביום רביעי הקרוב. 

בניגוד לדודק, מי שריאל רוצה שיישאר במועדון לתקופה ארוכה הוא החלוץ רוד ואן ניסטלרוי. ההולנדי צפוי להאריך בקרוב את חוזהו במועדון, אפשרות עליה מדברים כבר תקופה ארוכה. "לשחקנים כמוהו מגיעה הכרת תודה על תרומתם המקצועית ועל ההתנהגות שלהם מחוץ למגרש. הוא שחקן יוצא מן הכלל וגם בן אדם", החמיא לו הנשיא, רמון קלדרון.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק