הנאגטס רוצים פלייאוף

חניכיו של ג'ורג' קארל נותנים עונה מצוינת עד יה, אך מקומם בפלייאוף כלל לא מובטח, בכדי לעלות לטופ-8 הם יצטרכו לנצח את סקרמנטו, בוסטון תנסה לנצח את שארלוט בדרך לניצחון שישי ברציפות

שבת 05 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

משחק מספר 90: דנבר - סקרמנטו

אלן אייברסון וקרמלו אנטוני מובילים אӪ הנאגטס לעונה מצוינת עם ממוצעים של 50 נקודות ביחד למשחק, אין ספק שדנבר היא אחת הקבוצות הטובות בנ.ב.א, אך לצערה השנה במערב יש הרבה קבוצות שרוצות לקחת התואר.

דנבר בבית הם קבוצה מצוינת, שאוהבת לרוץ ביחוד נגד קבוצות, שדוגלות במשחק של&nbɳp;התקפה, דנבר חייבת לנצח את המשחק בכדי לשמור מרחק משתי הקבוצות ,שדולקות אחריה, דאלאס וגולדן סטייט, שניצחה אמש את ממפיס.

יתרון נוסף, שיכול לעזור לנאגטס הוא הקו האחורי שלה, מרקוס קמבי וקניון מרטין מספקים את הסחורה מתחת לסלים ומשלימים קבוצה̠מצוינת, שיכולה לנצח כול קבוצה בכול מגרש. הבעיה היחידה של אייברסון וחבריו הוא משחק ההגנה וחוסר היציבות שהם מפגינים.

אין ספק שהלחץ שמופעל על דנבר יעזור לה בכדי לנצח את סקרמנטו ולצעוד עוד צעד בדרך למטרה שלה.

ה۔ימור:1, היחס:1.8

משחק מספר 86: שארלוט - בוסטון

 חניכיו של דוק ריברס, נמצאים בדרך הבטוחה בכדי לזכות בתואר הנכסף, המשלוש של הסלטיקס, גארנט, פירס ואלן רעבים לתואר והם לא יתנו לאף אחד לקחת להם את התואר בקלות.

הדӑר החשוב ביותר מבחינת הסלטיקס הוא שמחת המשחק שלהם והרעב הבלתי נגמר של שלושת המופלאים. בוסטון נמצאת במומנטום מצוין מבחינתה עם חמישה ניצחונות רצופים.
היום בלילה הם יפגשו את שארלוט הבינונית והלא צפויה.

בוסטון יכולה להיות מרוצה מהעובדה כי הבߕבקאטס שיחקו הלילה מול טורנטו וכי גורם העייפות יכול לשמש תפקיד חשוב בדרך לניצחון. בוסטון אוהבת קבוצות שיודעות לרוץ והיא תנצל את היתרון הבולט שלה מבחינה מקצועית בכדי לנצח בהפרש דו ספרתי.

ההימור:1, היחס:1.8

 

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק