4

ווינר 16

ווינר 16 - מספר מחזור : 153501

מוקדמות יורו - בית ב'

1. 06/09 19:00
ווילס
-
ישראל

מוקדמות יורו - בית א'

2. 06/09 19:00
טורקיה
-
הולנד
3. 06/09 19:00
לטביה
-
צ'כיה

מוקדמות יורו - בית ז'

4. 05/09 19:00
רוסיה
-
שבדיה

מוקדמות יורו - בית ח'

5. 06/09 19:00
נורבגיה
-
קרואטיה

מוקדמות יורו - בית ה'

6. 05/09 19:00
אסטוניה
-
ליטא

ספרד - ליגה שנייה

7. 05/09 19:00
הואסקה
-
טנריפה
8. 05/09 19:00
חימנסטיק
-
ג'ירונה
9. 05/09 19:00
מיראנדס
-
לוגו
10. 05/09 19:00
נומאנסיה
-
אלצ'ה
11. 06/09 18:00
אוביידו
-
אלבסטה
12. 06/09 18:00
יאגוסטרה
-
אלאבס
13. 06/09 18:00
פונפראדינה
-
ויאדוליד
14. 06/09 18:00
קורדובה
-
אלקורקון
15. 06/09 20:15
אלמריה
-
אוסאסונה
16. 06/09 20:15
לגאנס
-
סראגוסה

ווינר מחצית - מספר מחזור : 153501

מוקדמות יורו - בית ב'

1. 06/09 19:00
ווילס
-
ישראל

מוקדמות יורו - בית א'

2. 06/09 19:00
טורקיה
-
הולנד
3. 06/09 19:00
לטביה
-
צ'כיה

מוקדמות יורו - בית ז'

4. 05/09 19:00
רוסיה
-
שבדיה

מוקדמות יורו - בית ח'

5. 06/09 19:00
נורבגיה
-
קרואטיה

מוקדמות יורו - בית ה'

6. 05/09 19:00
אסטוניה
-
ליטא

ספרד - ליגה שנייה

7. 05/09 19:00
הואסקה
-
טנריפה
8. 05/09 19:00
חימנסטיק
-
ג'ירונה
9. 05/09 19:00
מיראנדס
-
לוגו
10. 05/09 19:00
נומאנסיה
-
אלצ'ה
11. 06/09 18:00
אוביידו
-
אלבסטה
12. 06/09 18:00
יאגוסטרה
-
אלאבס
13. 06/09 18:00
פונפראדינה
-
ויאדוליד
14. 06/09 18:00
קורדובה
-
אלקורקון

מיליונר - מספר מחזור : 140202

ישראל - ליגת ווינר

1. הסתיים
הפועל תל אביב
4 - 0
הפועל חיפה

אנגליה - פרמייר ליג

2. הסתיים
ניוקאסל
0 - 2
מנצ'סטר סיטי
3. הסתיים
סטוק
3 - 5
ליברפול

ספרד - לה ליגה

4. הסתיים
חטאפה
0 - 1
ראיו ואייקאנו
5. הסתיים
אספניול
0 - 1
ריאל מדריד
6. הסתיים
לבאנטה
1 - 0
מלאגה
7. הסתיים
בטיס
1 - 2
אוסאסונה

איטליה - סרייה א'

8. הסתיים
אטאלנטה
2 - 1
קטאניה
9. הסתיים
קליארי
1 - 4
יובנטוס
10. הסתיים
רומא
4 - 0
גנואה
11. הסתיים
טורינו
0 - 0
פיורנטינה
12. הסתיים
ססואולו
4 - 3
מילאן
13. הסתיים
ורונה
0 - 3
נאפולי

צרפת - ליגת העל

14. הסתיים
אביאן
1 - 2
מארסיי
15. הסתיים
ליל
1 - 2
ריימס
16. הסתיים
נאנט
1 - 0
לוריין

סקוטלנד - פרמייר-ליג

17. הסתיים
אינברנס
1 - 1
דנדי יונייטד

פורטוגל - ליגת העל

18. הסתיים
נאסיונל מדיירה
2 - 0
ז'יל ויסנטה
19. הסתיים
אקדמיקה
4 - 2
פריירה
20. הסתיים
בנפיקה
2 - 0
פורטו
21. הסתיים
ארוקה
2 - 0
בלנשש
22. הסתיים
אוליאננשה
2 - 1
ויטוריה סטובאל

יוון - סופרליג

23. הסתיים
אסטרס טריפוליס
3 - 0
פלאטאניאס
24. הסתיים
פאוק סלוניקי
1 - 0
פנאיתוליקוס
25. הסתיים
אטרומיטוס
0 - 0
אולימפיאקוס
26. הסתיים
אפולון סמירניס
4 - 0
פאס גיאנינה
27. הסתיים
פאנתראקיקוס
2 - 1
קסאנטי

קפריסין - ליגה ראשונה

28. הסתיים
ארמיס ארדיפו
5 - 1
דוקסה
30. הסתיים
לימסול
4 - 1
פארלימיני
31. הסתיים
אנורתוסיס פמגוסטה
3 - 1
אלקי

ספרד - ליגה שנייה

32. הסתיים
מיראנדס
2 - 0
לוגו
33. הסתיים
אייבר
1 - 2
נומאנסיה