a

שידורי ספורט

ערוץ
שעה
משחק
ספורט 5+ לייב
01:05
טניס : מרין צ'יליץ' - גאל מונפיס
ספורט 5+ לייב
01:40
טניס : פאבלו אנדוחאר - דומיניק ת'ים
ספורט3
02:30
כדורגל : אברטון - קאראקס
ספורט 5
05:00
כדורסל : סקרמנטו קינגס - אוקלהומה סיטי ת'אנדר
ספורט 5
14:00
כדורסל : ישראל - בריטניה
ספורט 1
14:00
כדורגל : הגרלת שמינית גמר הליגה האירופית
ספורט 5+ לייב
15:00
כדורגל : הפועל חדרה אולגה שולם שוורץ - הפועל ראשון לציון
ספורט 5+ לייב
15:00
כדורגל : הפועל פתח תקווה - הפועל בני לוד רכבת
ספורט 5+ לייב
15:00
כדורגל : הפועל ניר רמת השרון - הפועל עפולה
ספורט 5+ לייב
15:00
כדורגל : הפועל מרמורק - מכבי אחי נצרת
ספורט 5+ לייב
15:00
כדורגל : הפועל כפר סבא - עירוני נשר
ספורט 5+ לייב
19:00
כדורסל : חימקי מוסקבה - פנאתינאיקוס
ספורט 5+ לייב
19:30
כדורסל : אנאדולו אפס - ז'לגיריס קובנה
ספורט 1
19:30
כדורגל : רגנסבורג - פורטונה דיסלדורף
ספורט3
21:30
כדורגל : גנק - אנטוורפן
ספורט 1
21:30
כדורגל : מיינץ - וולפסבורג
ספורט 2
21:45
כדורגל : האל - שפילד יונייטד
ספורט 5+ לייב
21:45
כדורסל : באמברג - הכוכב האדום בלגרד
ספורט 5+ לייב
22:00
כדורסל : ברצלונה - ריאל מדריד
ONE
22:00
כדורגל : דפורטיבו לה קורוניה - אספניול
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 1
00:15
כדורגל : ולס סארספילד - ריבר פלייט
ספורט 5+ לייב
04:00
כדורסל : דנבר נאגטס - סן אנטוניו ספרס
ספורט 5
12:00
כדורגל : מכבי נתניה - הפועל פתח תקווה
ספורט3
14:00
כדורגל : דואיסבורג - אינגולשטאדט
ONE
14:00
כדורגל : סלטה ויגו - אייבר
ספורט 1
14:30
כדורגל : לסטר - סטוק
ספורט4
16:00
כדורגל : הפועל רעננה - מ.ס אשדוד
ספורט3
16:30
כדורגל : באיירן מינכן - הרטה ברלין
ספורט 2
17:00
כדורגל : ליברפול - ווסטהאם
ספורט 1
17:00
כדורגל : ברייטון - סוונסי
ONE
17:15
כדורגל : ריאל מדריד - אלאבס
ספורט 5
18:00
כדורגל : טולוז - מונאקו
ספורט 5+ לייב
18:00
כדורגל : הפועל אשקלון - בני סכנין
ספורט4
18:15
כדורגל : מכבי חיפה - מכבי נתניה
ספורט 1
19:30
כדורגל : ווטפורד - אברטון
ספורט3
19:30
כדורגל : ורדר ברמן - המבורג
ONE
19:30
כדורגל : לגאנס - לאס פלמאס
ספורט 2
20:30
כדורגל : מכבי תל אביב - הפועל חיפה
ספורט 5+
21:00
כדורגל : נאנט - אמיין
ONE
21:45
כדורגל : ברצלונה - ג'ירונה
ספורט 1
21:45
כדורגל : אינטר - בנבנטו
ספורט3
22:00
כדורגל : קורינתיאנס - פלמייראס
ספורט3
22:00
כדורגל : פלומיננסה - פלמנגו
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 2
00:15
כדורגל : בוקה ג'וניורס - סן מרטין סן חואן
ספורט4
00:15
כדורגל : סאנטוס - סנטו אנדרה
ספורט 5
04:00
כדורסל : מינסוטה טימברוולבס - שיקגו בולס
ONE
13:00
כדורגל : ויאריאל - חטאפה
ספורט4
13:30
כדורגל : אייאקס - דן האג
ספורט 1
14:00
כדורגל : קריסטל פאלאס - טוטנהאם
ספורט 2
14:30
כדורגל : בוכום - נירנברג
ספורט3
15:30
כדורגל : אנדרלכט - מוסקרון-פרוולץ
ספורט4
15:30
כדורגל : פיינורד - פ.ס.וו. איינדהובן
ספורט 5+ לייב
15:30
כדורגל : אברדין - סלטיק
ספורט 5+
16:00
כדורגל : ססואולו - לאציו
ספורט 5+
16:00
כדורגל : סמפדוריה - אודינזה
ספורט 1
16:05
כדורגל : מנצ'סטר יונייטד - צ'לסי
ספורט 2
16:30
כדורגל : באייר לברקוזן - שאלקה 04
ספורט 5
17:00
כדורסל : אסטוניה - ישראל
ONE
17:15
כדורגל : אתלטיק בילבאו - מלאגה
ספורט 1
18:30
כדורגל : ארסנל - מנצ'סטר סיטי
ספורט 2
19:00
כדורגל : סטנדרד ליאז' - קלאב ברוז'
ספורט 2
19:00
כדורגל : רדבול לייפציג - פ.צ. קלן
ספורט3
19:00
כדורגל : יובנטוס - אטאלנטה
ספורט4
19:30
כדורגל : בני יהודה תל אביב - הפועל קרית שמונה
ONE
19:30
כדורגל : ולנסיה - ריאל סוסיאדד
ספורט 5
21:00
כדורגל : הפועל באר שבע - בית"ר ירושלים
ספורט3
21:00
כדורגל : סאו פאולו – פרוביאריה
ONE
21:45
כדורגל : סביליה - אתלטיקו מדריד
ספורט4
21:45
כדורגל : רומא - מילאן
ספורט 5+
22:00
כדורגל : פאריס סן ז'רמן - מארסיי
ספורט 2
22:15
כדורגל : פורטימוננשה - פורטו
ספורט 5+ לייב
22:30
כדורסל : קליבלנד קאבלירס - סן אנטוניו ספרס
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 5+
19:00
כדורסל : אליצור רמלה - א.ס רמת השרון
ספורט 1
19:30
כדורגל : אטרומיטוס - א.א.ק. אתונה
ספורט 5
19:40
כדורגל : הפועל קטמון ירושלים - הפועל תל אביב
ספורט 5+ לייב
20:15
כדורגל : מכבי פתח תקווה - הפועל עכו
ספורט 1
21:30
כדורגל : בורוסיה דורטמונד - אוגסבורג
ספורט 5
21:45
כדורגל : קליארי - נאפולי
ONE
22:00
כדורגל : לבאנטה - בטיס
ספורט3
23:00
כדורגל : ספורטינג ליסבון - מוריירנסה
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 5
04:00
כדורסל : יוטה ג'אז - יוסטון רוקטס
ספורט 5+
18:15
כדוריד : הפועל אשדוד - הפועל ראשון לציון
ספורט3
19:30
כדורעף : גלאטסראי - איסטנבול
ספורט 5
19:45
כדורגל : הפועל רעננה - מ.ס אשדוד
ספורט 5+
20:30
כדוריד : מכבי ראשון לציון - א.ס רמת השרון
ONE
21:00
כדורגל : אספניול - ריאל מדריד
ספורט3
21:30
כדורעף : נובארה - קונליאנו
ספורט 2
22:05
כדורגל : לה הרבייה - לאנס
ספורט 1
22:05
כדורגל : סוונסי - שפילד וונסדיי
ONE
22:30
כדורגל : ג'ירונה - סלטה ויגו
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 1
18:30
כדורגל : יובנטוס - אטאלנטה
ספורט3
19:00
כדורעף : קוזלה - איזמיר
ספורט4
19:30
כדורגל : שמבלי - שטרסבורג
ספורט3
21:30
כדורעף : ציביטאנובה – פרוגה
ספורט 1
21:45
כדורגל : לאציו - מילאן
ספורט 2
21:45
כדורגל : טוטנהאם - רוצ'דייל
ספורט4
22:05
כדורגל : פאריס סן ז'רמן - מארסיי
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 5
03:00
כדורסל : וושינגטון וויזארדס - גולדן סטייט ווריירס
ספורט 5
20:50
כדורגל : הפועל חיפה - מכבי חיפה