7

תוצאות ספורט

  • הצג הכל
  • כדורגל
    כדורגל  
  • כדורסל
    כדורסל  
  • טניס
    טניס    
  • בייסבול
    בייסבול 
  • פוטבול
    פוטבול  
  • כדורעף
    כדורעף  
  • כדוריד
    כדוריד  
  • הוקי
    הוקי    
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
אנגליה - פרמייר ליג
ליגה גרמנית
ליגה ספרדית
איטליה סרייה א
ליגה צרפתית
ליגת האלופות
ליגה אירופית
אוסטריה
איסלנד
אוסטרליה
אירלנד
איטליה
ארגנטינה
ליגות נוספות
אנגליה
ארה"ב
בלגיה
ברזיל
הולנד
גרמניה
דנמרק
הונגריה
טורקיה
יוון
יפן
ישראל
נורבגיה
סלובקיה
סרביה
סלובניה
סקוטלנד
ספרד
פולין
פורטוגל
פינלנד
צ'ילה
צ'כיה
צפון אירלנד
צרפת
קפריסין
קרואטיה
רומניה
רוסיה
שבדיה
שוויץ
יורו לנבחרות צעירות


  • חי
  • מועדפים
  • טרם החלו
  • הסתיימו
  • Winner
  • הצג הכל
  • ליגות
  • התראות
הגדרת התראות
מועדפים

ישראל - ליגה לאומית - פלייאוף עליון

מועדפים16:00
הפועל פתח תקווה
-
הפועל בני לוד רכבת
ספורט 5+ לייב, 16:00
ספורט 5+ לייב
מועדפים16:00
בית"ר ת"א רמלה
-
הפועל רמת גן
מועדפים

ישראל - ליגה לאומית - פלייאוף תחתון

מועדפים16:00
הפועל ראשון לציון
-
הכח עמידר רמת גן
מועדפים16:00
מכבי הרצליה
-
הפועל קטמון
מועדפים16:00
מכבי יבנה
-
הפועל אשקלון
מועדפים

גרמניה - בונדסליגה

מועדפים21:30
האנובר 96
-
שטוטגרט
ספורט 2, 21:30
ספורט 2
מועדפים

איטליה - סרייה א'

מועדפים21:45
רומא
-
מילאן
ספורט 1, 21:45
ספורט 1
מועדפים

ספרד - לה ליגה

מועדפים22:00
אלצ'ה
-
לבאנטה
מועדפים

צרפת - ליגה ראשונה

מועדפים21:30
נאנט
-
מארסיי
ספורט 5, 21:30
ספורט 5
מועדפים

אנגליה - צ'מפיונשיפ

מועדפים21:45
ברייטון
-
יאוביל
מועדפים

סקוטלנד - פרמייר-ליג

מועדפים21:45
פרטיק
-
סט. מירן
מועדפים

רוסיה - פרמייר-ליג

מועדפים18:00
קריליה סובטוב סמארה
-
אמקאר
מועדפים

דנמרק - ליגה ראשונה

מועדפים19:30
ראנדרס
-
סונדריסקה
מועדפים

רומניה - ליגה ראשונה

מועדפים19:00
פיאטרה ניאמט
-
גז מתאן מדיאש
מועדפים

גביע ליברטאדורס - פלייאוף

מועדפיםהסתיים
ארסנאל
אדום
0 - 0
אוניון אספניולה
ספורט 1, 03:15
ספורט 1
מועדפים

אנגליה - ליגה ראשונה

מועדפים22:00
פורט וייל
-
שפילד יונייטד
מועדפים

קרואטיה - ליגה ראשונה קרואטית

מועדפים19:00
איסטרה
-
אוסייק
מועדפים

שבדיה - ליגה ראשונה

מועדפים20:00
אורברו
-
אטבידברג
מועדפים20:00
גטבורג
-
פלקנברג
מועדפים

איטליה - סרייה ב'

מועדפים16:00
פסקארה
-
נובארה
מועדפים19:00
מודנה
-
טרנאנה
מועדפים

צרפת - ליגה שנייה

מועדפים21:00
טור
-
טרואה
מועדפים21:00
לאנס
-
נאנסי
מועדפים21:00
לאבאל
-
ניור
מועדפים21:00
איסטרס
-
שאטורו
מועדפים21:00
דיז'ון
-
נים
מועדפים21:00
קארטייה
-
לה האבר
מועדפים21:00
סי.איי באסטיה
-
ארלה-אביניון
מועדפים21:00
ברסט
-
קלרמונט
מועדפים

צ'כיה - ליגה ראשונה

מועדפים21:15
פלזן
-
טפליצה
מועדפים

גרמניה - בונדסליגה 2

מועדפים19:30
גרויטר פירט
-
מינכן 1860
מועדפים19:30
אינגולסטד
-
פ.צ. קלן
ספורט 1, 19:30
ספורט 1
מועדפים19:30
בוכום
-
בילפלד
ספורט 1, 19:30
ספורט 1
מועדפים

בלגיה - פלייאוף אליפות

מועדפים21:30
וארגם
-
גנק
מועדפים

טורקיה - ליגה ראשונה

מועדפים20:00
גנצ'לרבירליג'י
-
בורסאספור
מועדפים

הולנד - ליגה שנייה

מועדפים21:00
אכילס 29
-
איינדהובן
מועדפים21:00
אלמירה סיטי
-
ווילם II
מועדפים21:00
דה גראפשחאפ
-
יונג אייאקס
מועדפים21:00
דורדרכט
-
ספרטה רוטרדהם
מועדפים21:00
אממן
-
פורטונה סיטארד
מועדפים21:00
אקסלסיור
-
אוס
מועדפים21:00
הלמונד ספורט
-
דן בוס
מועדפים21:00
מאסטריכט
-
איינדהובן 2
מועדפים21:00
טלסטאר
-
צעירי טוונטה
מועדפים21:00
ונלו
-
וולנדאם
מועדפים

אירלנד - פרמייר-ליג

מועדפים21:45
בריי וונדררס
-
דונדלק
מועדפים21:45
קורק סיטי
-
בוהמיינס
מועדפים21:45
דרי סיטי
-
יו.סי. דבלין
מועדפים21:45
דרוגהדה
-
שמרוק
מועדפים21:45
לימריק
-
סליגו רוברס
מועדפים21:45
סט. פטריק
-
אטלון
מועדפים

פרגוואי - אפרטורה

מועדפים22:30
גנרל דיאז
-
קרו פורטנו
מועדפים

אירלנד - גביע

מועדפים21:30
בלגרוב
-
דראמקונדרה
מועדפים21:45
מלאהייד
-
טולקה רוברס
מועדפים21:45
לייקסליפ יונייטד
-
סט. פטריק ס.י
מועדפים

בולגריה - ליגה ראשונה

מועדפים18:00
סלביה סופיה
-
ברואה
מועדפים

אירלנד - ליגה ראשונה

מועדפים21:45
ווטרפורד
-
פין הארפס
מועדפים22:00
ווקספורד יות'
-
שלבורן
מועדפים

רוסיה - ליגה ראשונה

מועדפים15:00
אנגושט נזראן
-
שיניק ירוסלבל
מועדפיםנצחון טכני
אלאניה ולאדיקווקז
0 - 3
אנרג'יה
מועדפיםבוטל
מטאלורג קוזבס
-
יניסי קרסנוירסק
מועדפיםנצחון טכני
סליוט בלגורוד
0 - 3
מורדוביה
מועדפים16:00
נפטחימיק
-
גזוביק אורנבורג
מועדפים17:00
דינמו יופה
-
חימיק דזרזינסק
מועדפים17:30
אף סי רוטור וולגוגראד
-
ארסנל טולה
מועדפים19:00
באלטיקה
-
סיביר נובוסיבירסק
מועדפים19:00
טורפדו מוסקבה
-
ספרטק נלצ'יק
מועדפים

סינגפור - סופר ליג

מועדפים14:30
טאניונג פאגאר יונייטד
-
טמפינאס רוברס
מועדפים15:15
ברוניי די פי אם אם
-
בלסטיר קאלסה
מועדפים

ארגנטינה - ליגה שלישית. שלב שני

מועדפים17:00
טירו פדראל
-
גיז'רמו בראון
מועדפים

אוסטריה - ליגה שנייה

מועדפים19:30
פ.צ וינה
-
מאטרסבורג
מועדפים19:30
אס וי הורן
-
סט פולטן
מועדפים19:30
אלטאץ
-
הארטברג
מועדפים19:30
פרנדורף
-
USK אניף
מועדפים21:30
קאפפנברג
-
אוסטריה לוסטנאו
מועדפים

נורבגיה - גביע

מועדפים19:00
שטיינקייר
-
לבאנגר
מועדפים19:00
הרד
-
טראף
מועדפים19:00
ארנדל פוטבול
-
וינדבארט
מועדפים19:00
אלגראד
-
וידאר
מועדפים

גרמניה - ליגה שלישית

מועדפים20:00
אונטרהאכינג
-
אוסנאברוק
מועדפים20:00
דורטמונד 2
-
ווהן
מועדפים20:00
דארמשטד
-
ארפורט
מועדפים

שבדיה - ליגה שנייה

מועדפים20:20
סיריאנסקה
-
אוסטרסונד
מועדפים

דנמרק - ליגה שנייה

מועדפים19:30
וידוברה
-
לינגבי
מועדפים

הונדורס - קלאוסרה שלבי ההכרעה

מועדפיםהסתיים
ס.ד ויקטוריה
0 - 1
ס.ד אולימפיה
אדום
מועדפיםהסתיים
ס.ד מרתון
0 - 0
ריאל סוסיאדד סי די
מועדפים

ישראל - ליגה א' - דרום

מועדפים15:00
הפועל מרמורק רחובות
-
סקציה נס ציונה
מועדפים15:00
מ.ס כפר קאסם
-
מכבי שעריים
מועדפים15:00
עירוני בת ים
-
מכבי קביליו יפו
מועדפים15:00
מכבי עמישב פתח תקווה
-
מכבי באר שבע
מועדפים15:00
מכבי עמישב פתח תקווה
-
מכבי באר שבע
מועדפים15:00
הפועל כפר שלם
-
מכבי קרית מלאכי
מועדפים15:00
הפועל מחנה יהודה
-
מכבי באר יעקב
מועדפים15:00
בית"ר כפר סבא שלומי
-
הפועל אזור
מועדפים

ישראל - ליגה א' - צפון

מועדפים15:30
מכבי כפר כנא
-
הפועל כפר סבא
מועדפים15:30
מכבי קריית אתא
-
הפועל מגדל העמק
מועדפים15:30
מכבי דלית אל כרמל
-
הפועל הרצליה
מועדפים15:30
מ.ס גבעת אולגה
-
מכבי צור שלום
מועדפים15:30
אחווה עראבה
-
הפועל חדרה
מועדפים15:30
הפועל בית שאן מסילות
-
הפועל דלית אל כרמל
מועדפים15:30
עירוני טבריה
-
הפועל אסי גלבוע
מועדפים15:30
מ.ס כרמיאל צפת
-
בית"ר נהריה
מועדפים

ישראל - ליגה ב' - דרום ב'

מועדפים14:00
בית"ר מעלה אדומים
-
מכבי עירוני שדרות
מועדפים14:30
עירוני מודיעין
-
עירוני בית שמש
מועדפים14:30
הפועל ערד
-
מ.ס באר שבע
מועדפים14:30
בני יצ'אלאל רחובות
-
מ.ס דימונה
מועדפים14:30
צעירי טייבה
-
מ.ס שיכון המזרח
מועדפים14:30
הפועל רהט
-
צעירי רהט
מועדפים14:30
הפועל נחלת יהודה ראשון לציון
-
מכבי עירוני נתיבות
מועדפים14:30
בית"ר גבעת זאב
-
הפועל אבירי בת ים
מועדפים

ישראל - ליגה ב' - צפון א'

מועדפים16:00
עירוני בני כאבול
-
הפועל כפר כנא
מועדפים16:00
הפועל כאוכב
-
הפועל סכנין
מועדפים16:00
הפועל בני מג'אר
-
מכבי עירוני עכו
מועדפים16:00
הפועל בועיינה
-
אחווה כפר מנדא
מועדפים16:00
מכבי עירוני טמרה
-
הפועל שפרעם
מועדפים16:00
בית"ר חיפה
-
סקציה מעלות תרשיחא
מועדפים16:00
אחי עכו
-
הפועל כפר סמיע
מועדפים16:00
איחוד בני מג'דל כרום
-
בני עראבה
מועדפים

ישראל - ליגה ב' - צפון ב'

מועדפים16:00
עירוני נשר
-
הפועל רמות מנשה מגידו
מועדפים16:00
הפועל בקה אל גרבייה
-
מ.ס צעירי טורעאן
מועדפים16:00
הפועל עוספיא
-
מ.ס דבוריה
מועדפים16:00
הפועל יוקנעם
-
מכבי אחי איכסל
מועדפים16:00
הפועל איכסל
-
מכבי כפר קרע
מועדפים16:00
הפועל אום אל גאנם
-
מכבי סולם האני
מועדפים

ישראל - ליגה ב' - דרום א'

מועדפים12:30
בית"ר פתח תקווה
-
שמשון בני טייבה
מועדפים13:30
מ.ס אורתודוכסים יפו
-
הפועל רמת ישראל
מועדפים13:30
הפועל קרית אונו
-
עירוני אור יהודה
מועדפים13:30
הפועל קרית אונו
-
עירוני אור יהודה
מועדפים15:30
הפועל צפרירים חולון
-
הפועל בקעת הירדן
מועדפים15:30
הפועל מורשה רמת השרון
-
מכבי בני ג'לג'וליה
מועדפים15:30
הפועל הוד השרון
-
מכבי השרון נתניה
מועדפים15:30
מ.ס טירה
-
מכבי כפר יונה
מועדפים15:30
בית"ר רמת גן
-
עוצמה חולון
מועדפים

ישראל - ליגה ג' - גליל עליון

מועדפים12:00
מרכז קהילתי גולן קצרין
-
הפועל עירוני צפת
מועדפים14:00
הפועל מרום הגליל
-
מועדון כדורגל עראמשה דנון
מועדפים15:00
מ.ס חצור הגלילית
-
מועדון כדורגל מכבי נהריה
מועדפים

ישראל - ליגה ג' - שומרון

מועדפים12:30
בית"ר פרדס חנה
-
מועדון ספורט באקה
מועדפים12:30
איחוד בני בקה
-
מ.ס פרדס חנה כרכור
מועדפים13:00
הפועל איחוד בני ג'ת
-
הפועל חליסה
מועדפים13:45
בית"ר חדרה
-
הפועל בני פרדיס
מועדפים14:00
הפועל אחוה חיפה
-
הפועל עירוני אור עקיבא
מועדפים

ישראל - ליגה ג' - שרון

מועדפים12:00
בית"ר עירוני אריאל
-
הפועל אורנית
מועדפים14:00
הפועל ג'לג'וליה
-
הפועל פרדסיה
מועדפים14:30
כפר קאסם ניבראס
-
מ.ס נתניה
מועדפים15:00
בית"ר טוברוק
-
בני רעננה
מועדפים15:45
בית"ר אורנית
-
הפועל צעירי קלנסואה
מועדפים16:30
הפועל כפר ברא
-
הפועל עליה כפר סבא
מועדפים16:30
שמשון כפר קאסם
-
בני קלנסואה
מועדפים

ישראל - ליגה ג' - תל אביב

מועדפים11:00
ברית ספורט מעוף
-
מ.כ מחניים רמת גן
מועדפים12:00
מכבי פרדס כץ
-
הפועל קרית שלום
מועדפים12:30
אליצור יפו תל אביב
-
מכבי אור יהודה
מועדפים13:00
שיכון ותיקים רמת גן
-
הפועל גבעת שמואל
מועדפים13:00
עירוני בית דגן
-
הפועל נוה גולן
מועדפים14:45
בית"ר עזרא
-
רוח תל אביב
מועדפים15:30
אגודת ספורט חולון
-
בית"ר יפו
מועדפים

ישראל - ליגה ג' - יזרעאל

מועדפים13:00
הפועל כעביה
-
מ.כ נצרת עילית
מועדפים14:00
בני אום אל פאחם
-
בית"ר עפולה
מועדפים

ישראל - ליגה ג' - מרכז

מועדפים12:00
מכבי רחובות
-
הפועל מצליח
מועדפים12:30
מ.ס ראשון לציון
-
הפועל מבשרת ציון
מועדפים13:15
מכבי ספרטק רמת גן
-
הפועל רמלה
מועדפים14:00
בית"ר יבנה
-
הפועל עירוני גדרה
מועדפים15:30
מכבי השקמה חן
-
הפועל טירת שלום
בחר ליגה להצגה