תוצאות ספורט

  • הצג הכל
  • כדורגל
    כדורגל  
  • כדורסל
    כדורסל  
  • טניס
    טניס    
  • בייסבול
    בייסבול 
  • פוטבול
    פוטבול  
  • כדורעף
    כדורעף  
  • כדוריד
    כדוריד  
  • הוקי
    הוקי    
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
אנגליה - פרמייר ליג
ליגה גרמנית
ליגה ספרדית
איטליה סרייה א
ליגה צרפתית
ליגת האלופות
ליגה אירופית
אוסטריה
אוסטרליה
אירלנד
איטליה
ארגנטינה
אנגליה
ליגות נוספות
ארה"ב
בלגיה
ברזיל
הולנד
גרמניה
דנמרק
הונגריה
טורקיה
יוון
יפן
מצרים
ישראל
נורבגיה
סלובקיה
סלובניה
סקוטלנד
ספרד
פולין
פורטוגל
פינלנד
צ'ילה
צ'כיה
צפון אירלנד
צרפת
קפריסין
קרואטיה
רומניה
רוסיה
שבדיה
שוויץ
אליפות אירופה
יורו לנבחרות צעירות


  • חי
  • מועדפים
  • טרם החלו
  • הסתיימו
  • Winner
  • הצג הכל
  • ליגות
  • התראות
הגדרת התראות
מועדפים

ישראל - ליגת ווינר

מועדפים20:15
הפועל עכו
-
מכבי תל אביב
ספורט 1, 20:15
ספורט 1
מועדפים

אנגליה - פרמייר ליג

מועדפים15:30
ברנלי
-
אברטון
ספורט 1, 15:30
ספורט 1
מועדפים15:30
טוטנהאם
-
ניוקאסל
ספורט 1, 15:30
ספורט 1
מועדפים18:00
מנצ'סטר יונייטד
-
צ'לסי
ספורט 1, 18:00
ספורט 1
מועדפים

גרמניה - בונדסליגה

מועדפים16:30
וולפסבורג
-
מיינץ
מועדפים18:30
בורוסיה מנשנגלדבאך
-
באיירן מינכן
ספורט 2, 18:30
ספורט 2
מועדפים

איטליה - סרייה א'

מועדפים16:00
קייבו
-
גנואה
מועדפים16:00
יובנטוס
-
פאלרמו
ספורט 2, 16:00
ספורט 2
מועדפים16:00
אודינזה
-
אטלנטה
מועדפים19:00
צ'זנה
-
אינטר
ספורט 5 +, 19:00
ספורט 5 +
מועדפים19:00
לאציו
-
טורינו
מועדפים19:00
נאפולי
-
ורונה
ספורט 5 +, 19:00
ספורט 5 +
מועדפים21:45
מילאן
-
פיורנטינה
ספורט 2, 21:45
ספורט 2
מועדפים

ספרד - לה ליגה

מועדפים13:00
מלאגה
-
ראיו ואייקאנו
מועדפים18:00
אספניול
-
דפורטיבו לה קורוניה
מועדפים20:00
סביליה
-
ויאריאל
ספורט 5, 20:00
ספורט 5
מועדפים22:00
חטאפה
-
אתלטיקו מדריד
ספורט 5, 22:00
ספורט 5
מועדפים

צרפת - ליגת העל

מועדפים15:00
ראן
-
ליל
מועדפים18:00
גנגאן
-
ניס
מועדפים18:00
סט. אטיין
-
מץ
מועדפים22:00
ליון
-
מארסיי
One, 22:00
One
מועדפים

פורטוגל - ליגת העל

מועדפים18:00
נאסיונל מדיירה
-
אקדמיקה
מועדפים18:00
אסטוריל
-
בלנשש
מועדפים20:00
ספורטינג
-
מאריטימו
מועדפים22:15
בראגה
-
בנפיקה
ספורט 1, 22:15
ספורט 1
מועדפים

סקוטלנד - פרמייר-ליג

מועדפים15:00
סלטיק
-
קילמרנוק
מועדפים

הולנד - ליגה ראשונה

מועדפים13:30
קמבור
-
פיינורד
ספורט 2, 13:30
ספורט 2
מועדפים15:30
אוטרכט
-
פ.ס.וו. איינדהובן
מועדפים15:30
זוולה
-
הירנביין
מועדפים17:45
אקסלסיור
-
טוונטה
מועדפים

רוסיה - פרמייר-ליג

מועדפים12:30
פ.צ אופה
-
צסק"א מוסקבה
מועדפים12:30
ספרטק מוסקבה
-
לוקומוטיב מוסקבה
מועדפים18:00
זניט סט. פטרסבורג
-
מורדוביה
מועדפים

בלגיה - ליגת העל

מועדפים15:30
קלאב ברוז'
-
גנט
מועדפים19:00
אנדרלכט
-
סטנדרד ליאז'
מועדפים21:00
מוסקרון-פרוולץ
-
לוקרן
מועדפים

יוון - סופרליג

מועדפים15:00
או.פ.איי כרתים
-
אסטרס טריפוליס
מועדפים17:15
פאוק סלוניקי
-
וריה
מועדפים17:15
קרקירה
-
פלאטאניאס
מועדפים17:15
פנאיתוליקוס
-
פאנתראקיקוס
מועדפים19:30
אולימפיאקוס
-
פנאתינאיקוס
מועדפים

דנמרק - ליגה ראשונה

מועדפים15:00
ראנדרס
-
אודנסה
מועדפים18:00
הוברו
-
קופנהאגן
מועדפים20:00
אסביירג
-
ברונדבי
מועדפים

רומניה - ליגה ראשונה

מועדפים15:30
קונקורדיה
-
קלוז'
מועדפים17:30
דינמו בוקרשט
-
פאנדורי
מועדפים20:00
טרגו מורס
-
סטיאווה בוקרשט
מועדפים

פולין - ליגה ראשונה

מועדפים16:30
לך פוזנאן
-
לצ'נה
מועדפים19:00
זביצ'ה בידגוסץ'
-
לגיה
מועדפים

סלובקיה - ליגה ראשונה

מועדפים20:00
רוזומברוק
-
סלובן ברטיסלאבה
מועדפים

קפריסין - ליגה ראשונה

מועדפים18:00
ארמיס ארדיפו
-
איה נאפה
מועדפים19:00
אפואל ניקוסיה
-
ניאה סאלאמיס
מועדפים19:00
אנורתוסיס פמגוסטה
-
אות'לאוס את'ינו
מועדפים

ארה"ב - MLS

מועדפיםהסתיים
ניו אינגלנד רבולושן
1 - 0
פ.צ. טורונטו
מועדפים29'
ואנקובר וויטקאפס
0 - 0
קולורדו ראפידס
מועדפיםהסתיים
דאלאס
0 - 2
פורטלנד טימברס
מועדפים22:00
קולומבוס קרו
-
פילדלפיה יוניון
מועדפים22:30
צ'יבאס יו.אס.איי
-
סן חוזה
מועדפים

אנגליה - ליגה שנייה

מועדפים15:00
מורקאמב
-
אקסטר
מועדפים

קרואטיה - ליגה ראשונה קרואטית

מועדפים16:00
דינמו זאגרב
-
אוסייק
מועדפים20:00
רייקה
-
ספליט
מועדפים

ברזיל - סרייה א

מועדפיםהסתיים
בוטאפוגו
2 - 1
פלמנגו
מועדפיםהסתיים
אינטרנסיונאל
2 - 0
באהיה
מועדפים

שבדיה - ליגה ראשונה

מועדפים16:00
נורקופינג
-
אורברו
מועדפים16:00
א.י.ק. סולנה
-
אטבידברג
מועדפים18:30
אלפסבורג
-
דיורגארדן
מועדפים18:30
האלמשטד
-
פלקנברג
מועדפים

צ'כיה - ליגה ראשונה

מועדפים16:45
ספרטה פראג
-
מלאדה בולסלאב
מועדפים

גרמניה - בונדסליגה 2

מועדפים14:30
מינכן 1860
-
בראונשוויג
מועדפים14:30
אינגולסטד
-
היידנהיים
מועדפים14:30
סנדהאוסן
-
אוהה
מועדפים

פינלנד - ליגה ראשונה

מועדפים14:00
הלסינקי
-
רובינאיימי
מועדפים

שוויץ - סופר ליג

מועדפים17:00
פ.צ ציריך
-
סט. גאלן
מועדפים17:00
ואדוז
-
גראסהופרס
מועדפים

נורבגיה - ליגה ראשונה

מועדפים16:30
רוזנבורג
-
סאנדנס
מועדפים16:30
סרפסבורג
-
סטאבק
מועדפים19:00
לילסטרום
-
סטארט
מועדפים19:00
סוגנדאל
-
מולדה
מועדפים19:00
ויקינג
-
אלסונד
מועדפים21:00
בודו גלימט
-
בראן
מועדפים

טורקיה - סופרליג

מועדפים13:30
מרסין
-
אסקיסהירספור
מועדפים16:00
טרבזונספור
-
גזיאנטפספור
מועדפים19:00
בלדייספור איסטנבול
-
גלאטסראיי
מועדפים

הולנד - ליגה שנייה

מועדפים15:30
ניימיכן
-
אוס
מועדפים15:30
רודה
-
ספרטה רוטרדם
מועדפים

נורבגיה - ליגה שנייה

מועדפים14:00
אלטה
-
אול קיסה
מועדפים14:00
ברינה
-
מיונדאלן
מועדפים14:00
בארום
-
האם קאם
מועדפים14:00
טרומסו
-
פרדריקסטאד
מועדפים14:00
קריסטיאנסונד
-
הוד
מועדפים14:00
סנדפיורד
-
הונפוס
מועדפים14:00
נסט סטורה
-
רנהיים
מועדפים14:00
סטרומן
-
טרומסדלן
מועדפים

יפן - ליגה ראשונה

מועדפים06:00
וגאלטה סנדאיי
-
קשיווה רייסול
מועדפים09:00
ויסל קובה
-
אומייה ארדיג'ה
מועדפים09:00
סאגאן טוסו
-
ניגטה אלבירקס
מועדפים12:00
קשימה אנטלרס
-
יורה רד דיימונדס
מועדפים12:00
יוקוהמה מרינוס
-
צרזו אוסאקה
מועדפים12:00
ונטפורט קופו
-
קאווסאקי פרונטלה
מועדפים12:00
שימיצו אס-פולס
-
סאנפרס הירושימה
מועדפים12:00
גמבה אוסקה
-
טוקיו
מועדפים12:00
טוקושימה וורטיס
-
נאגויה גרמפוס 8
מועדפים

אוסטריה - בונדסליגה

מועדפים17:30
גרודיק
-
זלצבורג
מועדפים

אוסטרליה - ליגה ראשונה

מועדפים06:00
וולינגטון פיניקס
-
ניוקאסל ג'טס
מועדפים08:00
אדלייד יונייטד
-
פרת' גלורי
מועדפים

דרום קוריאה - ליגת העל

מועדפים07:00
פואנג סטילרס
-
סנגז'ו סנגמו
מועדפים07:00
ג'אונבוק
-
סוואן בלוווינגס
מועדפים07:00
סאונגנאם אילהווה
-
אולסאן יונדאי
מועדפים07:00
פ.צ. גיאונגנם
-
ג'גו יונייטד
מועדפים07:00
פ.צ. סיאול
-
בוסאן איי-פארק
מועדפים07:00
אינצ'ון יונייטד
-
צ'ונאם דראגונס
מועדפים

קולומביה - קלאוסרה

מועדפיםהסתיים
אוטונומה
1 - 0
סנטה פה
מועדפיםהסתיים
אתלטיקו נסיונאל
2 - 0
איטאגוי
מועדפיםהסתיים
מילונאריוס
2 - 0
איי. פטרולרה
מועדפים22:15
דפורטיבו פסטו
-
אתלטיקו ג'וניור
מועדפים

תאילנד - ליגת העל

מועדפים13:00
סאמוט סונגקראם
-
פוליס יונייטד
מועדפים13:00
סופאנבורי אף.סי
-
טוט
מועדפים13:00
צ'יאנגראי יונייטד
-
וואצ'ון יונייטד
מועדפים13:00
M-150 אוסוטספה
-
אייר פורס יונייטד
מועדפים13:00
רויאל תאי ארמי
-
תאי פורט
מועדפים13:00
מואנג טונג יונייטד
-
סיסאקט
מועדפים13:00
צ'ונבורי
-
בנגקוק יונייטד
מועדפים13:00
בוריראם
-
FC צ'אינאט
מועדפים13:00
פי טי טי ראיונג
-
ראטצ'אבורי אף.סי
מועדפים13:00
בנגקוק גלאס
-
BEC טרו ססאנה
מועדפים

מונטנגרו - ליגה שנייה

מועדפים14:30
קום
-
ארסנל טיבאט
מועדפים14:30
ג'דינסטבו ביפי
-
איבאר
מועדפים14:30
איסקרה
-
דציץ' טוזי
מועדפים14:30
בראטסטבו
-
ג'זרו
מועדפים14:30
ראדניצקי בראני
-
זאביילו
מועדפים14:30
איגאלו
-
סנטיניה
מועדפים

ארגנטינה - ליגה ראשונה

מועדפיםהסתיים
ניואלס אולד בויס
2 - 2
גודוי קרוז
מועדפיםהסתיים
אולימפו
1 - 1
ראסינג קלאב
אדום
מועדפים20:00
לאנוס
-
סן לורנצו
מועדפים20:00
אסטודיאנטס
-
קילמס
מועדפים23:15
בוקה ג'וניורס
-
דפנסה ג'סטיסיה
מועדפים

שבדיה - ליגה שלישית מחוז צפון

מועדפים14:00
נייקופינג
-
ואסלונד
מועדפים16:00
פריי
-
לולאה
מועדפים17:00
ואסטראס
-
אומאה
מועדפים18:00
ואסבי
-
סילביה
מועדפים

שבדיה - ליגה שלישית מחוז דרום

מועדפים16:00
קוידינג
-
מוטאלה איף אף קיי
מועדפים

יפן - ליגה שנייה

מועדפים06:00
קונסודול סאפורו
-
שונאן בלמארה
מועדפים06:00
מונטדיו יאמאגטה
-
יוקוהמה
מועדפים06:00
מיטו הוליהוק
-
קמאטמארה סאנוקי
מועדפים06:00
טושיגי
-
אביספה פוקואוקה
מועדפים06:00
טספה קוסאטסו
-
ג'ף יונייטד צ'יבה
מועדפים06:00
טוקיו ורדי 1969
-
אהימה
מועדפים06:00
מאטסומוטו יאמגה
-
קאטאלר טויאמה
מועדפים07:00
וארן נגאסאקי
-
רואסו קומאמוטו
מועדפים08:00
ג'ובילו איוואטה
-
קיוטו סנגה
מועדפים09:00
גירבאנאז קיטאקיושו
-
גיפו
מועדפים09:00
אויטה טריניטה
-
אוקאיאמה
מועדפים

קוסטה ריקה - אפרטורה

מועדפיםהסתיים
סנטוס דה גואפילס
0 - 2
לימון
מועדפיםמחצית
קלאב ספורט הרדיאנו
0 - 0
אלאולנסה
מועדפים19:00
מוניציפל פרז זלדון
-
דפורטיבה קמליטה
מועדפים20:00
אורוגוואי
-
איי אס פומה
מועדפים

סקוטלנד - הליגה הסקוטית הראשונה

מועדפים14:15
היברניאן
-
הארטס
מועדפים

שוויץ - צ'אלנג' ליג

מועדפים16:00
וויל
-
שיאסו
מועדפים16:00
לה מונט
-
לוזאן
מועדפים

טורקיה - ליגה שנייה

מועדפים14:00
אנקראספור
-
אורדוספור
מועדפים16:00
אלטינורדו
-
קייסריספור
מועדפים18:30
סאמסונספור
-
אלאזיגספור
מועדפים

סלובניה - ליגה ראשונה

מועדפים15:00
קרקה
-
רודאר ולנג'ה
מועדפים

לטביה - ליגה ראשונה

מועדפים14:00
ספרטאקס
-
דאוגבה ריגה
מועדפים14:00
דאוגאווה דאוגוופילס
-
דאוגבה דאוגבפילס
מועדפים

ליטא - ליגה ראשונה

מועדפים12:00
קלייפדוס גראניטס
-
דאינבה אליטוס
מועדפים18:00
באנגה גארגזדאי
-
קרויה פקרויס
מועדפים

גואטמלה - אפרטורה

מועדפים23'
קלאב קסילאיו
0 - 0
קואטפק
מועדפים19:00
דפורטיבו מלאקאטקו
-
דפורטיבו מרקוונסה
מועדפים19:05
אוניברסידד אס סי
-
דפורטיבו פטאפה
מועדפים19:15
אנטיגואה גואטמלה
-
פנוראל
מועדפים22:30
גואסטאטויה
-
סי אס די מוניסיפל
מועדפים

ליגת האלופות האפריקאית. שלב הגמר

מועדפים16:30
וי קלאב
-
ES סטיף
מועדפים

קניה - ליגת העל

מועדפים13:00
מטהר יונייטד
-
סוני סוגר
מועדפים14:00
צ'מליל סוגר
-
א.פ.ס לאופרדס
מועדפים14:00
בנדארי
-
ק.ס.ב
מועדפים15:15
סופאקה
-
גור מאהיה
מועדפים

קזחסטאן - פלייאוף האליפות

מועדפים12:00
קייסאר קייזיילורדה
-
אקטובה
מועדפים12:00
שחטיור קאראגנדי
-
לוקומוטיב אסטאנה
מועדפים14:00
קאיראט אלמאטי
-
אורדאבאסי שימקנט
מועדפים

יוון - ליגה יוונית שנייה. מערב

מועדפים15:00
אפולון סמירניס
-
פניליאקוס
מועדפים

פרו - פירמיירה קלאוסרה

מועדפיםהסתיים
ספורט הואנקאיו
0 - 1
אליאנזה לימה
מועדפים18:00
מלגאר
-
ריאל גרסילסו
מועדפים20:15
אוניון קומרסיו
-
חואן אוריץ'
מועדפים23:00
אוניברסיטאריו פרו
-
אינטי גאס
מועדפים

הודו - סופר ליג הודי

מועדפים13:00
אתלטיקו דה קולקוטה
-
קראלה בלאסטרס
מועדפים15:30
פונה סיטי
-
גואה
מועדפים

הונגריה - ליגת העל

מועדפים17:30
דברצן
-
פרנצווארוש
מועדפים19:30
האלאדס
-
גיורי
מועדפים

ספרד - ליגה שנייה

מועדפים13:00
אלבסטה
-
ויאדוליד
מועדפים18:00
לוגו
-
יאגוסטרה
מועדפים18:00
ספורטינג גיחון
-
אוסאסונה
מועדפים18:00
ג'ירונה
-
מיראנדס
מועדפים19:15
אלקורקון
-
סראגוסה
מועדפים20:00
טנריפה
-
ברצלונה ב'
מועדפים22:00
נומאנסיה
-
לגאנס
מועדפים

מקסיקו - אפרטורה

מועדפיםהסתיים
קרוז אזול
3 - 1
מונארקס מורליה
מועדפיםהסתיים
ווראקרוז
1 - 2
יגוארס
מועדפיםהסתיים
מונטריי
2 - 2
טיגרס
מועדפיםמחצית
אטלס
1 - 1
פואבלה
מועדפים90'+
פאצ'וקה
0 - 0
לאונס נגרוס יו. דה ג'י
מועדפים20:00
דפורטיבו טולוקה
-
לאון
מועדפים

גרמניה - ליגה שלישית

מועדפים15:00
דורטמונד 2
-
האנזה רוסטוק
מועדפים15:00
מיינץ 05 ב
-
רגנסבורג
מועדפים

צ'ילה - אפרטורה

מועדפיםהסתיים
אוניברסידאד קתוליקה
2 - 1
אאודקס איטליאנו
מועדפיםהסתיים
או'היגינס
3 - 0
הואצ'יפאטו
אדום
מועדפים20:30
אוניון לה קלארה
-
קולו קולו
מועדפים21:00
קוברלואה
-
דפורטס איקיקה
מועדפים21:00
אפורטס אנטופאגאסטה
-
ברנצ'אה
מועדפים23:00
אוניברסיטאד דה צ'ילה
-
פלסטינו
מועדפים

שבדיה - ליגה שנייה

מועדפים14:00
גאיס
-
האמרבי
מועדפים18:00
וארברג
-
וארנאמו
מועדפים

ברזיל - ליגה שנייה B

מועדפיםהסתיים
לוברדנסה
1 - 0
אואסטה
מועדפיםהסתיים
וילה נובה
4 - 1
סמפאיו קוררי
מועדפים

פורטוגל - ליגה שנייה

מועדפים13:15
פורטימוננשה
-
בנפיקה ב'
מועדפים17:00
ספורטינג קוביליה
-
ויסאו
מועדפים17:00
ויטוריה דה גימארייש ב'
-
אוליאננשה
מועדפים17:00
ליישוש
-
מאריטימו ב'
מועדפים17:00
אוריינטל
-
טרופנסה
מועדפים17:00
פיירנסה
-
אתלטיקו
מועדפים17:00
ביירה-מאר
-
אבש
מועדפים18:00
סנטה קלרה
-
טונדלה
מועדפים18:00
אוניאו מדיירה
-
בראגה ב'
מועדפים18:00
פורטו ב'
-
פרמונדה
מועדפים19:45
פראנסה
-
צ'אבס
מועדפים

דנמרק - ליגה שנייה

מועדפים16:00
פרדריקה
-
ויילה
מועדפים

פרגוואי - קלאוסרה

מועדפיםהסתיים
נאסיונל
אדום
0 - 2
אולימפיה אסונסיון
אדום
מועדפים22:30
ספורטיבו לוקואנו
-
3 פבררו
מועדפים22:30
סרו פורטנו
-
רוביו נו
מועדפים

דרום קוריאה - ליגת העל

מועדפים07:00
אנסאן הללויה
-
דאגו
מועדפים07:00
סווואן סיטי
-
צ'ונג'יו הומל
מועדפים

בוסניה הרצגובינה - פרמייר ליג

מועדפים14:30
מלאדוסט וליקה אובראסקה
-
ז'לז'ניצאר
מועדפים18:00
בוראץ
-
סלובודה טולזה
מועדפים

סין - סופר ליג

מועדפים09:35
גואנגזו אברגרנד
-
בייג'ינ גואן
מועדפים09:35
הינאן גי'אנה
-
האנגזו
מועדפים09:35
שנזן פיניקס
-
ארבין ייטנג
מועדפים09:35
צאנגצ'אן יאטי
-
נאנצ'אנג באיי
מועדפים09:35
שנחאי איסט אסיה
-
ג'יאנגסו סאינטיי
מועדפים09:35
דליאן ארבין
-
ליוניג
מועדפים09:35
שאנקסי צ'אנבה
-
שנדונג לוננג
מועדפים09:35
שנגחאי שנשואה
-
טיאנג'ין טדה
מועדפים

פולין - ליגת המשנה

מועדפים13:15
אולסטין 1945
-
צ'ויניסזאנקה צ'ויניס
מועדפים13:30
פוגון סיידלסה
-
וידזב לודז'
מועדפים

גרמניה - אזורית מערב

מועדפים15:00
אסן
-
ווטנשצייד
מועדפים

רוסיה - שלישית. וולגה

מועדפים14:00
זניט אייזבסק
-
סייזראן 2003
מועדפים

גרמניה - אזורית. דרום מערב

מועדפים15:00
הופנהיים 2
-
אלברסברג
מועדפים15:00
קייזרסלאוטרן 2
-
הנסן קייזל
מועדפים

גרמניה - אזורית. צפון מזרח

מועדפים14:30
אוארבאך
-
נאוסטרליץ
מועדפים14:30
אוניון ברלין 2
-
פלאואן
מועדפים14:30
ויקטוריה 89
-
מאוסלביץ
מועדפים14:30
הרטה ברלין 2
-
צוויקאו
מועדפים14:30
בי אפ סי דינאמו
-
וואקר נורדהאוסן
מועדפים14:30
קרל זייס ינה
-
ברלין אנקראספור
מועדפים

מקדוניה - ליגת העל

מועדפים14:30
טטקס
-
רבוטניסקי
מועדפים14:30
מטאלורג סקופיה
-
פליסטר
מועדפים14:30
טורנובו
-
סקנדיה
מועדפים14:30
ורדר סקופיה
-
ברגלניצ'ה
מועדפים

מצרים - ליגה ראשונה

מועדפים15:00
אל דאקליה
-
אל חודוד
מועדפים17:15
אל איתיחד
-
ואדי דגלה
מועדפים19:30
איסמעילי
-
אנפי
מועדפים

ונצואלה - אפרטורה

מועדפים21:30
ללנרוס גואנרה
-
אסטודיאנטס מיירדה
מועדפים21:30
טוקנאס
-
ארגואה
מועדפים21:30
זוליה
-
מינרוס דה גויאנה
מועדפים22:00
קאראבובו
-
פ.צ זאמורה
מועדפים22:00
פורטוגזה
-
טרוחילאנוס
מועדפים22:30
אתלטיקו ונצואלה
-
דפורטיבו לרה
מועדפים22:30
דפורטיבו פטרה
-
דפורטיבו לה גואירה
מועדפים22:30
טאצ'ירה
-
דפורטיבו מטרופוליטנו
מועדפים23:30
אנזואטגי
-
קאראקס
מועדפים

ישראל - ליגה א' - דרום

מועדפים19:00
סקציה נס ציונה
-
הפועל אזור
מועדפים

ישראל - ליגה א' - צפון

מועדפים14:30
מכבי צור שלום
-
איחוד בני מג'דל כרום
מועדפים14:30
מכבי קריית אתא
-
הפועל חדרה
מועדפים

גאורגיה - ליגה ראשונה

מועדפים13:00
צ'יקורה
-
טורפדו קוטאיסי
מועדפים15:00
זסטאפוני
-
מראני מארטוילי
מועדפים

בוליביה - אפרטורה

מועדפיםהסתיים
בוליבר
אדום
3 - 3
נסיונל פוטוסי
מועדפים21:00
ריאל פוטוסי
-
ספורט בויס וורנס
מועדפים21:00
אוניברסיטריו דה פאנדו
-
אוריינטה פטרולרו
מועדפים22:00
ווילסטרמאן
-
אוניברסיטריו
מועדפים23:00
דה סטרונגסט
-
סאן חוסה
בחר ליגה להצגה