e

תוצאות ספורט

  • הצג הכל
  • כדורגל
    כדורגל  
  • כדורסל
    כדורסל  
  • טניס
    טניס    
  • בייסבול
    בייסבול 
  • פוטבול
    פוטבול  
  • כדורעף
    כדורעף  
  • כדוריד
    כדוריד  
  • הוקי
    הוקי    
  • כדוריד
    מרוצי סוסים
ליגה צרפתית
אליפות העולם
אוסטריה
איסלנד
אוסטרליה
אירלנד
איטליה
ארגנטינה
אנגליה
ארה"ב
בלגיה
ברזיל
הולנד
גרמניה
דנמרק
ליגות נוספות
הונגריה
יוון
יפן
ישראל
נורבגיה
סלובקיה
סלובניה
סקוטלנד
ספרד
פולין
פורטוגל
פינלנד
צ'ילה
צ'כיה
צפון אירלנד
צרפת
קפריסין
קרואטיה
רומניה
רוסיה
שבדיה
שוויץ
יורו לנבחרות צעירות
אולימפיאדה כדורגל
אולימפיאדה רגל נשים
ליגת האלופות
ליגה אירופית


  • חי
  • מועדפים
  • טרם החלו
  • הסתיימו
  • Winner
  • הצג הכל
  • ליגות
  • התראות
הגדרת התראות
מועדפים

ישראל - גביע הטוטו בית א'

מועדפים20:00
הפועל קרית שמונה
-
מכבי חיפה
ספורט 5+ לייב, 20:00
ספורט 5+ לייב
מועדפים

ישראל - גביע הטוטו בית ב'

מועדפים19:00
בני יהודה תל אביב
-
הפועל תל אביב
ספורט 5+ לייב, 19:00
ספורט 5+ לייב
מועדפים

ישראל - גביע הטוטו בית ג'

מועדפים21:00
הפועל אשקלון
-
הפועל באר שבע
ספורט 5+ לייב, 21:00
ספורט 5+ לייב
מועדפים

סין - סופר ליג

מועדפים10:30
יאנביאן
-
שנדונג לוננג
מועדפים14:35
הנאן ג'יאנייה
-
גואנגזו אברגרנד
מועדפים14:35
שנגחאי שנשואה
-
ג'יאנגסו סאינטי
ספורט 1, 14:35
ספורט 1
מועדפים

רוסיה - פרמייר-ליג

מועדפים17:30
זניט סט. פטרסבורג
-
לוקומוטיב מוסקבה
ספורט 1, 17:30
ספורט 1
מועדפים20:00
אנז'י מחצ'קלה
-
צסק"א מוסקבה
ספורט 2, 20:00
ספורט 2
מועדפים21:30
רוסטוב
-
גזוביק אורנבורג
מועדפים

בלגיה - ליגת העל

מועדפים19:00
מוסקרון-פרוולץ
-
אנדרלכט
ספורט 2, 19:00
ספורט 2
מועדפים21:00
זולטה וורחם
-
אופן
מועדפים21:00
סט. טרוידן
-
לוקרן
מועדפים21:30
שרלרואה
-
ואסלנד בוורן
מועדפים

דנמרק - ליגה ראשונה

מועדפים17:00
קופנהאגן
-
נורדסלנד
מועדפים

רומניה - ליגה ראשונה

מועדפים18:30
בוטוסאני
-
קלוז'
מועדפיםבוטל
דינמו בוקרשט
-
ראפיד בוקרשט
מועדפים21:00
דינמו בוקרשט
-
פולי טימישוארה
מועדפים

פולין - ליגה ראשונה

מועדפים19:00
לכיה גדנסק
-
ויסלה קראקוב
מועדפים21:30
פלוק
-
לגיה ורשה
מועדפים

אוקראינה - פרמייר-ליג

מועדפים17:00
וולין
-
אולימפיק דונייצק
מועדפים19:30
זירקה
-
זוריה
מועדפים19:30
צ'רנומורץ אודסה
-
שחטאר דונייצק
מועדפים

סלובקיה - ליגה ראשונה

מועדפים20:00
ז'ילינה
-
פריסוב
מועדפים20:00
זלאטה מורבצה
-
טרנצין
מועדפים20:00
סניצ'ה
-
זמפלין מיכאלובצ'ה
מועדפים

ארה"ב - MLS

מועדפים22:00
ניו יורק סיטי
-
קולורדו ראפידס
מועדפים

קרואטיה - ליגה ראשונה קרואטית

מועדפים20:00
ציבאליה
-
זאפרסיץ'
מועדפים

בלארוס - פרמייר ליג

מועדפים18:00
נפטאן נובופולטסק
-
איסלוץ'
מועדפים

שבדיה - ליגה ראשונה

מועדפים17:00
גפלה
-
האמרבי
מועדפים17:00
סונדסבאל
-
נורקופינג
מועדפים17:00
אוסטרסונד
-
אלפסבורג
מועדפים

צרפת - ליגה שנייה

מועדפים16:00
רד סטאר
-
אוקזר
מועדפים

צ'כיה - ליגה ראשונה

מועדפים16:00
ויסוצ'ינה יהלבה
-
ויקטוריה פלזן
מועדפים18:00
יבלונץ
-
קרבינה
מועדפים18:00
זלין
-
פריבראם
מועדפים21:15
ספרטה פראג
-
סלובאצקו
מועדפים

פינלנד - ליגה ראשונה

מועדפים16:00
הלסינקי איי.אף.קיי
-
סיינאיוהן
מועדפים16:00
קמי
-
וי.פי.אס
מועדפים

שוויץ - סופר ליג

מועדפים18:45
סיון
-
סט. גאלן
מועדפים21:00
יאנג בויז
-
לוגאנו
מועדפים

נורבגיה - ליגה ראשונה

מועדפיםנדחה
ויקינג
-
רוזנבורג
מועדפים

אירלנד - פרמייר-ליג

מועדפים21:30
לונגפורד
-
גלוואי
מועדפים

ארגנטינה - גביע ארגנטינאי

מועדפים23:10
סן לורנצו
-
אוניון דה סונצ'אלס
מועדפים

נורבגיה - ליגה שנייה

מועדפים16:30
פרדריקסטאד
-
מיונדאלן
מועדפים

אוסטריה - בונדסליגה

מועדפים17:00
זלצבורג
-
וולפסברגר סט. אנדרה
ספורט 5, 17:00
ספורט 5
מועדפים19:30
ריד
-
שטורם גראץ
מועדפים

דרום קוריאה - ליגת העל

מועדפים13:00
אולסאן יונדאי
-
ג'אונאם דראגונס
מועדפים13:00
סוואן סיטי
-
סנגג'ו סנגמו
מועדפים13:00
ג'אונבוק מוטורס
-
פ.צ. גוואנגג'ו
מועדפים

פינלנד - ליגה שנייה

מועדפים14:00
האקה
-
גראנקולה
מועדפים

תאילנד - ליגת העל

מועדפים14:00
צ'יאנגראי יונייטד
-
רויאל תאי ארמי
מועדפים14:00
בוריראם
-
צ'ולה יונייטד
מועדפים15:00
סאקהוטאי
-
נאקון ראצ'אסימה
מועדפים15:00
סופאנבורי אף.סי
-
M-150 אוסוטספה
מועדפים16:00
צ'ונבורי
-
מואנג טונג יונייטד
מועדפים

שוויץ - צ'אלנג' ליג

מועדפים18:45
וויל
-
פ.צ ציריך
מועדפים18:45
ווינטרטור
-
אראו
מועדפים

סלובניה - ליגה ראשונה

מועדפים21:15
גוריצה
-
ראדומלייה
מועדפים21:15
רודאר ולנג'ה
-
קופר
מועדפים

נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 1

מועדפים14:00
אלטה
-
סנייה
מועדפים17:00
אולרן
-
סקיד
מועדפים17:00
אופסאל
-
קיילסאס
מועדפים

נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 2

מועדפים15:00
האם קאם
-
נארדו
מועדפים16:00
מולדה ב'
-
טינסט
מועדפים17:00
בייסין
-
גיוביק אף. אף
מועדפים17:00
סטרינדהיים
-
ניברגסונד
מועדפים17:00
סטרודלס בלינק
-
אלברום
מועדפים

נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 3

מועדפים15:00
פלורו
-
סטורד סאנהורדלנד
מועדפים17:00
נסט סטורה
-
אגרסונד
מועדפים17:00
וידאר
-
ווארד האוגסונד
מועדפים17:00
סולה
-
פורדה
מועדפים17:00
פאנה
-
לייסקלוסטר
מועדפים

נורבגיה - ליגה נורבגית שלישית, בית 4

מועדפים17:00
אורן-הורטן
-
קוויק האלדן
מועדפים17:00
בארום
-
נוטודן
מועדפים17:00
פלקרוי
-
אראנדל פוטבול
מועדפים17:00
פראם לארביק
-
וינדביארט
מועדפים

לטביה - ליגה ראשונה

מועדפים17:00
ספרטאקס יורמאלה
-
דאוגבה דאוגבפילס ב'
מועדפים19:00
לייפאיה
-
ונטספילס
מועדפים

אסטוניה - ליגת העל

מועדפים16:00
אינפונט
-
טראנס נרבה
מועדפים19:00
קאלב סילאמה
-
טמקה
מועדפים

פרו - פירמיירה קלאוסרה

מועדפים20:30
איאקוצ'ו אינטי גאס
-
ספורטינג קריסטל
מועדפים23:00
דפורטיבו מוניסיפל
-
ריאל גרסילסו
מועדפים

יפן - ליגה יפנית. שלב שני

מועדפים12:00
ונטפורט קופו
-
אוראווה רד דיימונדס
מועדפים12:30
אביספה פוקואוקה
-
וגאלטה סנדאיי
מועדפים13:00
ניגטה אלבירקס
-
טוקיו
מועדפים13:00
ג'ובילו איוואטה
-
קשיווה רייסול
מועדפים13:00
גמבה אוסקה
-
סאנפרס הירושימה
מועדפים13:00
ויסל קובה
-
אומייה ארדיג'ה
מועדפים13:00
סאגאן טוסו
-
קשימה אנטלרס
מועדפים13:00
יוקוהמה מרינוס
-
נאגויה גרמפוס 8
מועדפים13:00
שונן בלמארה
-
קאווסאקי פרונטלה
מועדפים

קולומביה - פרמייר א' קלאוסרה

מועדפים23:00
בוקאראמאנגה
-
ג'אגורס
מועדפים

סקוטלנד - גביע הליגה צפון בית ב'

מועדפים17:00
פלקריק
-
ברצ'ין
מועדפים17:00
סט. ג`ונסטון
-
סטירלינג איי
מועדפים

סקוטלנד - גביע הליגה דרום בית ג'

מועדפים17:00
אינברנס
-
ארברואט
מועדפים

סקוטלנד - גביע הליגה צפון בית ד'

מועדפים17:00
רייט רוברס
-
אלוה
מועדפים17:00
רוס קאונטי
-
קוב ריינג'רס
מועדפים

סקוטלנד - גביע הליגה דרום בית א'

מועדפים17:00
פרטיק
-
קווינס פארק
מועדפים17:00
קווין אוף סאוט
-
סטנאושמיר
מועדפים

סקוטלנד - גביע הליגה דרום בית ב'

מועדפים17:00
איסט סטירלינג
-
אנן אתלטיק
מועדפים17:00
סטראנראר
-
מאת'רוול
מועדפים

סקוטלנד - גביע הליגה צפון בית ג'

מועדפים17:00
המילטון
-
ליווינגסטון
מועדפים17:00
סט. מירן
-
אדינבורג
מועדפים

סקוטלנד - גביע הליגה דרום בית ד'

מועדפים17:00
קילמרנוק
-
אלביון רוברס
מועדפים17:00
מורטון
-
ברוויק ריינג'רס
מועדפים

הונגריה - ליגת העל

מועדפים19:00
אויפשט
-
פאקשי
מועדפים19:00
האלאדס
-
בודפשט הונבאד
מועדפים21:30
פרנצווארוש
-
דיושגיור
מועדפים

ידידות מועדונים

מועדפים11:00
דרום סין
-
יובנטוס
ספורט 2, 11:00
ספורט 2
מועדפים12:00
פיירנסה
-
אוליביירנסה
מועדפים14:00
ספרטה רוטרדם
-
נאק ברדה
מועדפים14:30
בטיס
-
אברטון
ספורט 2, 14:30
ספורט 2
מועדפים15:30
ווילם II
-
מאיורקה
מועדפים15:30
הראקלס
-
קארבוקספור
מועדפים16:00
אילבס
-
ולנסיה
מועדפים16:00
בילפלד
-
מארסיי
מועדפים16:30
כרונינגן
-
סאות'המפטון
מועדפים16:30
אוניון ברלין
-
אוטרכט
מועדפים17:00
קווינס פארק ריינג'רס
-
ווטפורד
ספורט 2, 17:00
ספורט 2
מועדפים17:00
דינמו דרזדן
-
ורדר ברמן
מועדפים17:00
בולטון
-
פרסטון
מועדפים17:00
וולבס
-
סוונסי
מועדפים17:00
בורנמות'
-
קרדיף
מועדפים17:00
אסטון וילה
-
מידלסברו
מועדפים17:00
בירמינגהאם
-
רודה
מועדפים17:00
איפסוויץ'
-
אוניון סט. גילואה
מועדפים17:00
נוטינגהאם
-
האל
מועדפים17:00
פטרבורו
-
ברנסלי
מועדפים17:00
מילוול
-
ברנטפורד
מועדפים17:00
בריסטול סיטי
-
פורטסמות'
מועדפים17:00
נוריץ'
-
האנובר 96
מועדפים17:00
פורטונה דיסלדורף
-
מלאגה
מועדפים17:00
ריינג`רס
-
ברנלי
מועדפים17:00
בלקבורן
-
ג'ירונה
מועדפים17:00
דן האג
-
היראקליס
מועדפים17:00
בשיקטאש
-
אייבר
מועדפים17:00
לידס
-
אטאלנטה
מועדפים17:00
פולהאם
-
קריסטל פאלאס
מועדפים17:00
ניוקאסל
-
ויטסה
מועדפים17:00
טוונטה
-
קוניאספור
מועדפים17:00
סט. פאולי
-
סביליה
מועדפים17:30
פרייבורג
-
מינכן 1860
מועדפים17:30
שטוטגרט
-
גרויטר פירט
מועדפים18:00
טי. אס. וי סטיינבאך
-
איינטרכט פרנקפורט
מועדפים18:00
זוולה
-
גנצ'לרבירליג'י
מועדפים18:00
ראן
-
גנגאן
מועדפים18:30
סמפדוריה
-
קייבו
מועדפיםבוטל
לוריין
-
קון
מועדפים19:00
דיז'ון
-
נאנסי
מועדפים19:00
מונפלייה
-
סנדרלנד
מועדפים19:00
נאנט
-
אתלטיק בילבאו
מועדפים19:00
אקסלסיור
-
אספניול
מועדפים19:00
לובן
-
אנדראכט אאלסט
מועדפים19:00
בורסאספור
-
דרמשטאדט
מועדפים19:00
בולוניה
-
אל אין
מועדפים19:30
פלימות'
-
ווסט ברומיץ'
מועדפים19:30
בראגה
-
ויאריאל
מועדפים20:00
בורדו
-
אנז'ר
מועדפים20:00
ריאל מדריד ב
-
לגאנס
מועדפיםבוטל
מוריירנסה
-
פריירה
מועדפים20:00
דפורטיבו לה קורוניה
-
אוביידו
מועדפים20:00
קון
-
יו. אן. אף. פי
מועדפים20:00
מוריירנסה
-
פלגייראס 1932
מועדפים20:00
ראסינג סנטאנדר
-
ספורטינג גיחון
מועדפים20:30
הירנביין
-
ריאל סוסיאדד
מועדפים20:30
מנצ'סטר יונייטד
-
גלאטסראיי
מועדפים21:00
קאדיז
-
אוסאסונה
מועדפים21:00
גיורי
-
טרבזונספור
מועדפים21:05
ראסינג סנטאנדר
-
אלאבס
מועדפים21:30
גרנאדה
-
אל אהלי
מועדפים22:00
ספורטינג
-
וולפסבורג
מועדפים22:10
אלאבס
-
ספורטינג גיחון
מועדפים

וייטנאם - ליגה ראשונה

מועדפים13:00
בין דונג
-
דה נאנג
מועדפים13:00
קהאן הואה נה טראנג
-
קיו אן קיי קוואנג נאם
מועדפים14:00
תאן הואה
-
צ'אן תו
מועדפים

דרום קוריאה - ליגה שנייה

מועדפים11:00
יונגין סיטי
-
אינצ'און קוראייל
מועדפים13:00
צ'אונאן סיטי
-
בוסאן טראנספורט קורפ
מועדפים

סין - ליגה סינית

מועדפים10:30
קווינגדאו ג'ונון
-
הוביי אוריינט
מועדפים14:30
דאליאן טרנסדנס
-
טיאנג'ין סונג'יאנג
מועדפים14:35
הונאן בילוואס
-
מייזו קג'יה
מועדפים

דרום קוריאה - ליגת העל השנייה

מועדפים13:00
גויאנג
-
אניאנג
מועדפים13:00
גאנגוון
-
סיאול אי-לאנד
מועדפים

פורטוגל - גביע הליגה בית א'

מועדפים17:00
דמברטון
-
פטרהארד
מועדפים17:00
דנדי
-
פורפאר
מועדפים

מקסיקו - אפרטורה

מועדפים05:00
טיחואנה
-
צ'יבאס גוואדלחרה
מועדפים

גרמניה - ליגה שלישית

מועדפים15:00
חמניצר
-
סונהוף גרובספאץ'
מועדפים15:00
ארפורט
-
האלסצ'ר
מועדפים15:00
הולסטיין קיל
-
פ.ס.וו פרנקפורט
מועדפים15:00
ווהן
-
אהלן
מועדפים15:00
מיינץ 05 ב
-
פ.ס.וו זוויקאו
מועדפים15:00
רגנסבורג
-
האנזה רוסטוק
מועדפים

צ'ילה - אפרטורה

מועדפים89'
סן לואיס
0 - 0
או'היגינס
מועדפים19:00
סנטיאגו וונדררס
-
אוניברסיטאד דה צ'ילה
מועדפים

שבדיה - ליגה שנייה

מועדפים17:00
טרלבורג
-
דלקורד
מועדפים17:00
ליונגסקילה
-
האלמשטד
מועדפים17:00
אסיריסקה
-
אטבידברג
מועדפים19:00
אנגלהולמס
-
סיריוס
מועדפים

ברזיל - ליגה שנייה B

מועדפיםהסתיים
סי. אר. בי
1 - 2
ברזיל דה פלוטס
מועדפים63'
נאוטיקו
1 - 0
טופי
מועדפים22:00
ז'וינווילה
-
אואסטה
מועדפים22:30
ברגנטינו
-
באהיה
מועדפים

פרגוואי - קלאוסרה

מועדפיםהסתיים
גנרל דיאז
1 - 2
סול דה אמריקה
מועדפים23:00
ספורטיבו לוקואנו
-
גנרל קבז'רו
מועדפים

גביע האלופות - צפון אמריקה

מועדפים20:00
סלטיק
-
ברצלונה
ספורט 1, 20:00
ספורט 1
מועדפים22:00
ריאל מדריד
-
צ'לסי
ספורט 1, 22:00
ספורט 1
מועדפים

בוסניה הרצגובינה - פרמייר ליג

מועדפים18:30
ויטז
-
אנ קיי מלאדוסט דובוג' קאקאנג'
מועדפים18:30
מטאלגי
-
קרופה
מועדפים18:30
אולימפיק סרייבו
-
ז'לז'ניצאר
מועדפים

פולין - ליגת המשנה

מועדפים19:00
אולסטין 1945
-
צ'רוברי גלוגו
מועדפים19:00
GKS קטוביץ
-
וויגרי סוואקי
מועדפים19:00
זניץ' פרושקוב
-
בייטוביה בייטו
מועדפים19:00
אולימפיה גרודיאדז
-
פודבסקידזיה
מועדפים20:00
ויסלה פולווי
-
קלוסזבורק
מועדפים

גרמניה - אזורית מערב

מועדפים15:00
בונר
-
פורטונה דיסלדורף 2
מועדפים15:00
טי.אס.ג'י שפרוקהובל
-
אס וי רודינגהאוסן
מועדפים15:00
אוברהאוסן
-
ר.וו אהלן
מועדפים15:00
ווטנשצייד
-
ורל
מועדפים15:00
סייגן
-
אאכן
מועדפים15:00
קלן 2
-
דורטמונד 2
מועדפים

גרמניה - אזור באיירן

מועדפים15:00
גרויתר פירת' ב'
-
טי.אס.וי בוכבאך
מועדפים15:00
אוגסבורג 2
-
סליגנפורטן
מועדפים15:00
גארכינג
-
אינגולסטאד 2
מועדפים18:00
באיירן הוף
-
מינכן 1860 2
מועדפים

אוסטרליה - קפיטאל

מועדפים07:00
קנברה
-
מונארו פאנת'רס
מועדפים08:00
וודן ואלי
-
טאגראנונג יונייטד
מועדפים11:00
קנבארה יונייטד
-
קנברה אולימפיק
מועדפים

אוסטרליה - ניו סאות' וולס

מועדפים12:00
האקוק סידני סיטי איסט
-
פראמאטה
מועדפים

אוסטרליה - צפון

מועדפים14:15
נאקרה אזורי
-
הלניק
מועדפים

אוסטרליה - צפון דרום וולס החדש

מועדפים08:00
ולנטין פיניקס
-
ברואדמידוו מג'יק
מועדפים

אוסטרליה - קווינסלנד

מועדפים10:00
אס.דאבליו.קיו תאנדר
-
בריסביין אולימפיק יונייטד
מועדפים10:00
נורת' קווינסלנד פיורי
-
בריסביין רואר
מועדפים12:00
אף.אן.קיו בולס
-
רדלנדס יונייטד
מועדפים12:30
מורטון ביי יונייטד
-
סאנשיין קוסט
מועדפים

אוסטרליה - סאוטרן

מועדפים08:30
אדלייד סיטי
-
אדלייד גלאקסי
מועדפים08:30
צעירי אדלייד יות'
-
אדלייד ריידרס
מועדפים08:30
אדלייד בלו איגלס
-
אדלייד קומטס
מועדפים08:30
דרום אדלייד
-
מערב אדלייד
מועדפים08:30
קמבלטאון סיטי
-
אדלייד אולימפיק
מועדפים08:30
צפון מזרח מטרו סטארס
-
קרויידון קינגס
מועדפים

אוסטרליה - ויקטוריה

מועדפים08:00
נורת'קוט סיטי
-
ריצ'מונד
מועדפים17:00
מלבורן נייטס
-
מלבורן ויקטורי צעירים
מועדפים

אוסטרליה - מערב

מועדפים10:00
בייסווטר סיטי
-
סוביאסו
מועדפים10:00
קוקבורן סיטי
-
ארמדייל
מועדפים10:00
אינגלווד יונייטד
-
סורנטו
מועדפים10:00
באלקאטה
-
ג'ונדאלופ
מועדפים10:00
פרת' גלורי ב'
-
פרת'
מועדפים10:00
פלוראט אתנה
-
סטירלינג ליונס
מועדפים

אוסטרליה - טסמניה ויקטורי ליג

מועדפים07:00
קינגבורו ליונס
-
צפון רנג'רס
מועדפים07:00
דבונפורט סיטי
-
הובארט זבראס
מועדפים09:30
לאונצ'סטון סיטי
-
דרום הובארט
מועדפים09:30
קלארנס יונייטד
-
אולימפיה
מועדפים

אוסטרליה - דרום ויילס החדש - פרמייר ליג 2

מועדפים12:00
בנקסטאון ברייס
-
ספיריט
מועדפים12:00
מאקארתור ראמס
-
מאונט דרוייט טאון רנג'רס
מועדפים12:00
פרייזר פארק
-
סידני יות'
מועדפים

אוסטרליה - ויקטוריה פרמייר ליג

מועדפים08:00
בראנסוויק סיטי
-
דאנדנונג תאנדר
מועדפים08:00
איסטרן ליונס אס. סי
-
דאנדנונג סיטי
מועדפים08:00
קינגסטון סיטי
-
מוריי יונייטד
מועדפים08:00
ספרינגוויל וויט איגלס
-
נונוואדינג סיטי
מועדפים08:00
סאנשיין גורג' קרוס
-
בולאראט רד דווילס
מועדפים08:00
מלבורן סיטי נוער
-
סט אלבנס סיינטס
מועדפים08:00
וויטלסי רנג'רס
-
צפון גילונג ווריורס
מועדפים10:15
בנדינגו סיטי
-
וויטלסי זבראס
מועדפים

מולדובה - ליגה לאומית

מועדפים18:00
סקשן קדיר לונגה
-
אקדמיקה
מועדפים18:00
דינמו אוטו
-
שריף טיראספול
מועדפים18:00
זאריה באלטי
-
פטרוקיוב
מועדפים

ארה"ב - USL פרו ליג

מועדפיםהסתיים
האריסבורג סיטי איסלאנדרס
1 - 1
רוצ'סטר רינוס
מועדפים44'
קולארדו סויטשבקס
0 - 0
וונקובר וויטקאפס
מועדפים22:00
מונטריאול אימפקט
-
שארלוט אינדפנדנס
בחר ליגה להצגה