לייפציג תעצור את קיל?

הקבוצה הקטנה מקבלת ליין גבוה, ותנסה לעצור את השנייה בטבלה, שגם רצה טוב בגביע איצ'ף. שתי הקבוצות חסרות שחקנים חשובים

יום חמישי 14 מרץ 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 150 בטופס בין קיל לבין לייפציג ביתרון 8.5 שערים, במסגרת המחזור ה-24 בבונדסליגה. המשחק ניתן להימור סינגל.

קיל שנייה בטבלה לאלופה פלנסבורג, בעוד האורחת לייפציג מדורגת בתחתית. קיל מגיעה למשחק הבית שלה בארנה ספרקסן לאחר ניצחון חוץ בדנמרק על גוג המקומית במסגרת גביע איצ'ף האירופי השני בחשיבותו, בו קיל משחקת לראשונה מזה עשור.

לייפציג הביסה במחזור החולף בבית את גומרסבך, כאשר בסיבוב הראשון קיל ניצחה בלייפציג, אך לא לפני שהתקשתה. לאחר מכן קיל עברה בגביע המקומי את לייפציג באופן קצת יותר משכנע. קיל בכושר טוב לאחרונה, משחקה הבא בגביע איצ'ף בשלב הבית מול גראנורייס הספרדית, ישוחק בעוד שבוע וחצי והיא בדרך הבטוחה לשלב הבא. קיל עם סגל חזק וכזה שראוי להתמודד גם ברמות הגבוהות של ליגת האלופות. ניקולס אקרברג השבדי , סטפן וינהולד ופטריק ווינציק המקומיים, דובניאק הקרואטי, ומרקו ווין הסקורר הסרבי, שנמצא בספק למשחק, מובילים את הקבוצה גם העונה.

לייפציג קבוצה פחות טובה מאשר בשנים האחרונות, אז העפילה לפני חמש עונות לליגה הבכירה ומומנה היטב ע"י ספונסרים גדולים. העונה לייפציג המשיכה והעמידה שוב סגל חזק, אך משהו חורק בקבוצה שמתקשה להתחבר ולהרשים כמו בעונות הקודמות. למשחק הערב ראול סנטוס האוסטרי של לייפציג ואקס קיל וגרגור רמקה המקומי לא ישחקו בשל פציעה חוזרת, כמו כן גם השוער השני בקבוצה ג'ונס וורטמן.

קיל מצוינת העונה והיא עדיין בתמונת הסיכויים למאבק האליפות בה היא חושקת מאוד. לייפציג תתקשה הערב אצל קיל, ואם הליין ירד יהיה זה עדיף.

ההמלצה היא 1 על קיל -8.5.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

6