המלצות ווינר

עוד המלצות ווינר
פיורנטינה ולאציו נפגשות למשחק שינעל את המחזור באיטליה. שתי הקבוצות צמודות בטבלה ונאבקות על המקומות לאירופה. מי תנצח כאן?
יום שני 26 פברואר 2024
מערכת TELESPORT
ווסטהאם לא הגיעה עדיין לשנת 2024. הפטישים מחפשים ניצחון ראשון אחרי כמעט חודשיים. איך יסתיים משחק הבית מול ברנטפורד הבינונית?
יום שני 26 פברואר 2024
מערכת TELESPORT
ארבעה משחקים מעניינים מייצרים את הטור היומי שלנו. צ'לסי פוגשת את ליברפול בגמר גביע הליגה, קליארי מול נאפולי, מילאן מארחת את אטאלנטה, וליל יוצאת למשחק חוץ בטולוז
יום ראשון 25 פברואר 2024
מערכת TELESPORT
אייאקס חגגה בסוף השבוע העפלה דרמטית במיוחד ל-16 האחרונות בליגה האזורית. היא תחזור לליגה למשחק חוץ לא קל אצל אלקמאר. איך הוא יגמר?
יום ראשון 25 פברואר 2024
מערכת TELESPORT
בטיס אכזבה במפעל האירופאי כשסיימה את דרכה בחמישי שעבר. כעת תנסה להתאושש במשחק ביתי מול בילבאו החזקה. איך הוא יגמר?
יום ראשון 25 פברואר 2024
מערכת TELESPORT
 

לוח תוצאות ספורט

 
כדורגל
כדורסל
טניס
בייסבול
פוטבול
כדורעף
כדוריד
הוקי
גולל מעלה
איחוד האמירויות הערביות - אליפות דובאי הפתוחה - גברים
12:00
פביאן מרושאן
0 : 0
אלחנדרו דוידוביץ'
12:00
גאל מונפיס
0 : 0
אוגו הומבר
12:00
יירי להצ'קה
0 : 0
מרטון פוצ'וביץ'
13:30
מקסימיליאן מארטרר
0 : 0
כריסטופר אוקונל
13:30
לורנצו מוסטי
0 : 0
ארתור קאזאו
בוטל
אלכסיי פופירין
0 : 0
קארן חצ'אנוב
14:00
לוקה ואן אסשה
0 : 0
קארן חצ'אנוב
15:00
יאקוב מנסיק
0 : 0
בורנה צ'וריץ'
17:00
דניל מדבדב
0 : 0
אלכסנדר שבצ'נקו
18:30
סומיט נאגל
0 : 0
לורנצו סונגו
איחוד האמירויות הערביות - אליפות דובאי הפתוחה - גברים זוגות
בוטל
מרסלו ארבאלו / מאטה פאביץ'
0 : 0
איוון דודיג / אוסטין קרייצ'ק
13:30
אלכסנדר בובליק / אדריאן מנארינו
0 : 0
יוקי בהמברי / רובין האסה
15:00
ווסלי קולהוף / ניקולה מקטיץ'
0 : 0
טאלון גרייקספור / יאן-לנארד סטרוף
15:00
אלחנדרו דוידוביץ' / יירי להצ'קה
0 : 0
ניקולאס מאהו / אדוארד רוז'ה ואסלן
16:30
רוהאן בופאנה / מת'יו אבדן
0 : 0
סקאנדר מנסורי / עיסאם אל-חאק קרשי
16:30
אריאל באהר / אדם פאבלסק
0 : 0
נת'ניאל לאמונס / ג'ק ווית'רו
מקסיקו - אקפולקו - גברים
הסתיים
מיומיר קצ'מאנוביץ'
2 : 1
דייגו סבסטיאן שוורצמן
הסתיים
ג'ק דרייפר
2 : 0
טומי פול
הסתיים
דניאל אוואנס
1 : 2
בן שלטון
הסתיים
ארנסטו אסקובדו
1 : 2
סבסטיאן אופנר
הסתיים
נונו בורחס
1 : 2
יושיהיטו נישיוקה
הסתיים
אלכס דה מינור
2 : 0
טארו דניאל
מערכה 3
מתאו ארנלדי
1 : 1
טיילור פריץ
מערכה 3
פליקס אוז'ה אליאסימה
1 : 1
פלאביו קובולי
בוטל
קמרון נורי
0 : 0
דומיניק קופפר
מקסיקו - אקפולקו - גברים זוגות
בוטל
הארי האליווארה / ג'ון פירס
0 : 0
רינקי היג'יקאטה / ג'ו סאליסברי
הסתיים
הארי האליווארה / ג'ון פירס
2 : 1
האנס האך / לואיס דוויד מרטינז
הסתיים
סנטיאגו גונזאלס / ניל סקופסקי
2 : 0
וויליאם בלומברג / קספר רוד
צ'ילה - אליפות צ'ילה הפתוחה - גברים
הסתיים
פקונדו אקוסטה
2 : 1
פדרו קאצ'ין
הסתיים
קורנטין מוטה
2 : 1
רוברטו קרבלס באנה
בוטל
דניאל גאלאן
0 : 0
לוסיאנו דארדרי
בוטל
מריאנו נאבונה
0 : 0
חואן פאבלו ורייאס
19:00
חאומה אנטוני מונאר קלאר
0 : 0
ברנבי זפאטה מיראלס
19:00
חואן מנואל סרונדולו
0 : 0
יאניק האנפמן
19:00
טיאגו ווילד
0 : 0
רומן אנדרס בורוצ'אגה
20:30
טיאגו אגוסטין טיראנטה
0 : 0
ז'ואאו פונסקה
20:30
אלברט ראמוס-וינולאס
0 : 0
הוגו דליין
22:00
פרנסיסקו קומסאנה
0 : 0
חואן פאבלו ורייאס
צ'ילה - אליפות צ'ילה הפתוחה - גברים זוגות
20:30
אוון קינג / ריס סטאלדר
0 : 0
אנירוד צ'אנדראסקר / סונדאר פרשנט
22:00
רוברטו קרבלס באנה / ברנבי זפאטה מיראלס
0 : 0
אנדריי פלגרינו / אנדראה וואווסורי
23:30
מרסלו דמולינר / גיז'רמו דוראן
0 : 0
בוריס אריאס / פדריקו זבאלוס
ארה"ב - סן דייגו - נשים
הסתיים
ג'ול ניימייר
2 : 0
וארווארה גראצ'בה
הסתיים
דריה סאביל גברילובה
2 : 0
לין ז'ו
הסתיים
מרינה מלניקובה
1 : 2
מרינה סטאקוסיץ'
הסתיים
קלרה טאוסון
1 : 2
שיניו וואנג
הסתיים
אן לי
1 : 2
מרתה קוסטיוק
23:00
קרולין דולהייד
0 : 0
דיאנה יאסטרמסקה
23:30
מיי הונטאמה
0 : 0
קתרינה סיניאקובה
ארה"ב - סן דייגו - נשים זוגות
הסתיים
האו-צ'ינג צ'אן / ג'וליאנה אולמוס
2 : 1
אנה בלינקובה / דריה סאביל גברילובה
22:00
דזיריי קראבצ'יק / ג'סיקה פגולה
0 : 0
שוקו אויאמה / פאנג-הסיין וו
ארה"ב - אוסטין אופן - נשים
הסתיים
מריה אוסוריו
2 : 0
אליזה קורנה
18:30
קמילה רחימובה
0 : 0
יאנינה וויקמאייר
18:30
אמיליאנה אראנגו
0 : 0
אליסיה פארקס
19:00
דריה סמניסטאייה
0 : 0
ויקטוריה חימנס קסינצבה
20:00
נדיה פודורוסקה
0 : 0
שיו וונג
20:00
טיילור טאונסנד
0 : 0
פרננדה קונטרראס
20:30
תרזה מרטינקובה
0 : 0
סלואן סטיבנס
21:30
אנהלינה קאלינינה
0 : 0
שרה ביילק
21:30
רבקה מארינו
0 : 0
סאשה ויקרי
22:00
קייטי וולינטס
0 : 0
רנאטה זארזואה
23:00
אנסטסיה סבסטובה
0 : 0
ג'וליה ריירה
23:30
פייטון סטיארנס
0 : 0
אנה שמידלובה
ארה"ב - אוסטין אופן - נשים זוגות
הסתיים
דניאל רוז קולינס / פרננדה קונטרראס
0 : 2
אוליביה גאדצקי / אוליביה ניקולס
הסתיים
קתרז'ינה קאווה / ביביאן סחופס
2 : 1
קת'רין הריסון / סברינה סנטמאריה
הסתיים
סמנת'ה מארי / ג'סיקה פונשה
1 : 2
פייטון סטיארנס / סלואן סטיבנס
23:00
יפאן וואנג / יו יואן
0 : 0
תרזה מיכאליקובה / יאנינה וויקמאייר
ספרד - טנריפה 3 -
12:00
בו יונצ'אוקטה
0 : 0
האדי חביב
12:00
דניאל רינקון
0 : 0
מיטשל קרוגר
12:00
אלחנדרו מורו
0 : 0
אוריול רוקה באטלה
ספרד - טנריפה 3 - גברים
13:30
ג'וזף קובאליק
0 : 0
איליאן ראדולוב
13:30
מתאו גיגאנטה
0 : 0
דניס נובאק
13:30
קרלוס לופס מונטאגוד
0 : 0
אלסנדרו ג'יאנסי
15:00
דניאל מרידה אגילאר
0 : 0
ירוסלב דמין
15:00
סטפנו טרבאלייה
0 : 0
לוקאס נוימאייר
15:00
אוגוסט הולמגרן
0 : 0
איליה איבשקה
16:30
דימיטאר קוזמאנוב
0 : 0
רודולף מואלקר
16:30
ז'ומבור פירוס
0 : 0
ראול בראנקצ'יו
16:30
פרנקו אגאמנונה
0 : 0
מיכאיל קוקושקין
ספרד - טנריפה 3 - גברים זוגות
בוטל
סאנדר ארנדס / סם ורביק
0 : 0
ריקרדו בונאדיו / אלסנדרו ג'יאנסי
בוטל
אלברטו בארוסו / פאבלו לאמאס רואיז
0 : 0
אימנול לופס / ריצ'רד זוסמן
18:00
מירצה-אלכסנדרו ג'קאן / מרקוס קאלובלוניס
0 : 0
מרקו בורטולוטי / סרחיו מארטוס גורנס
רואנדה - קיגאלי - גברים
10:00
קורנטין דנולי
0 : 0
הרנאן קסאנובה
10:00
חואן פאבלו פאז
0 : 0
מוחמד סאפוואט
10:00
עזיז אואקה
0 : 0
אמיליין וויסין
11:30
בוגדן בוברוב
0 : 0
קאמיל מאייצ'אק
11:30
ניקולאס איונל
0 : 0
ג'ושוע שיהי
הופסק
ג'ייקוב ברום
1 : 1
גאי אורלי אירדוקונדה
11:30
סטפן קוזלוב
0 : 0
קלמנט טאבור
12:30
קלווין המרי
0 : 0
דויד פיכלר
רואנדה - קיגאלי - גברים זוגות
10:00
אכרם אל סאלאלי / מוחמד סאפוואט
0 : 0
סאי רדי גאנטה / גאי אורלי אירדוקונדה
10:00
בוגדן בוברוב / פאריקשיט סומאני
0 : 0
תומאס פאנקאט / האנטר ריס
10:00
עזיז אואקה / קלסי סטיבנסון
0 : 0
פרוצ'יה איסארו / כריסטופר רונגקאט
10:00
בנג'מין לוק / קורטני ג'ון לוק
0 : 0
איבן דניסוב / לאוניד שיינגזיחט
10:00
פראג'וואל דב / דויד פיכלר
0 : 0
נואה שכטר / ג'ושוע שיהי
10:00
אולוקיודה אייני / סתחי רדי צ'יראלה
0 : 0
הרנאן קסאנובה / חואן פאבלו פאז
10:00
סייטה ווטאנבה / טאקרו יוזוקי
0 : 0
מקס הוקס / קלמנט טאבור
10:00
דניאל צוקרמן / ישי עוליאל
0 : 0
קורנטין דנולי / דמיאן ונגר
צרפת - ליל - גברים
11:30
ג'יובאני מפטשי פריקאר
0 : 0
יאן צ'וינסקי
11:30
שו שימאבוקורו
0 : 0
מתיה בלוצ'י
13:00
הנרי סקוייר
0 : 0
בנג'מין חסן
14:30
מייקל חירטס
0 : 0
חאזם נאו
14:30
מנואל גינאר
0 : 0
טיטואן דרוגואה
בוטל
פייר הוג הרבר
0 : 0
ברנדון נקאשימה
16:00
אנטואן אסקופייה
0 : 0
טריסטן למאזין
16:00
פייר הוג הרבר
0 : 0
ארתור בוקייה
19:30
יוריס דה לור
0 : 0
זיזו ברגס
21:00
לויד האריס
0 : 0
לוקאס פוי
צרפת - ליל - גברים זוגות
בוטל
רובין ברטרנד / סיריל ונדרמיש
0 : 0
בילי האריס / אקירה סאנטילן
13:00
קונסטנטין פראנצן / הנדריק יבנס
0 : 0
ג'ורג' גולדהוף / לוק ג'ונסון
19:00
כריסטיאן הריסון / מרקוס וויליס
0 : 0
פיליפ ברגבי / מיק ולדהיר
20:30
איבן ליוטרביץ' / ולדיסלאב מנאפוב
0 : 0
ראדוסלב שנדארוב / ואסיל שנדארוב
גולל מטה
6

לוח שידורים

יום שלישי 00:10

פקונדו אקוסטה

פדרו קאצ'ין

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 02:00

וושינגטון קפיטלס

אוטווה סנטורס

5 סטארס
יום שלישי 02:00

אינדיאנה פייסרס

טורונטו ראפטורס

ספורט 5
יום שלישי 02:10

דניאל אוואנס

בן שלטון

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 05:00

סיאטל קראקן

בוסטון ברויינס

5 סטארס
יום שלישי 05:15

אלכס דה מינור

טארו דניאל

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 06:50

מתאו ארנלדי

טיילור פריץ

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 12:00

גאל מונפיס

אוגו הומבר

ספורט 5
יום שלישי 14:00

לוקה ואן אסשה

קארן חצ'אנוב

ספורט 5+
יום שלישי 15:45

מכבי רמת גן

מכבי תל אביב

ספורט 5
יום שלישי 17:00

דניל מדבדב

אלכסנדר שבצ'נקו

ספורט 5+
יום שלישי 18:30

סומיט נאגל

לורנצו סונגו

ספורט 5
יום שלישי 21:00

ATP: סנטיאגו

5 סטארס
יום שלישי 21:00

קמבור

ניימיכן

ספורט 3
יום שלישי 21:20

חגיגת גביע אנגלי

ספורט 1
יום שלישי 21:30

בורנמות'

לסטר

ספורט 1
יום שלישי 21:45

בלקבורן

ניוקאסל

ספורט 1
יום שלישי 21:45

ליון

שטרסבורג

ספורט 3
יום שלישי 22:00

רוס קאונטי

סט. מירן

ספורט 5
יום שלישי 22:00

לוטון

מנצ'סטר סיטי

ספורט 2
יום שלישי 22:30

ריאל סוסיאדד

מאיורקה

ספורט 4
יום שלישי 23:50

WTA: סן דייגו

ספורט 3
יום רביעי 00:00

ATP: סנטיאגו

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 02:00

ATP: אקפולקו

5 סטארס
יום רביעי 02:00

וושינגטון וויזארדס

גולדן סטייט ווריירס

ספורט 5
יום רביעי 02:30

ניו יורק ניקס

ניו אורלינס פליקנס

ספורט 5+
יום רביעי 02:30

רדבול ברגנטינו

ריונגרו אגילאס

ספורט 4
יום רביעי 02:30

ספורטינג קריסטל

אולווייז רדי

ספורט 2
יום רביעי 03:00

WWE: NXT LIVE

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 05:00

ATP: אקפולקו

5 סטארס
יום רביעי 11:30

מסע"ת: לקראת מרתון ירושלים

ספורט 5
יום רביעי 12:00

ATP: דובאי

ספורט 5+
יום רביעי 14:00

ATP: דובאי

ספורט 5+
יום רביעי 17:00

ATP: דובאי

ספורט 5+
יום רביעי 19:00

ATP: דובאי

5 גולד
יום רביעי 19:00

סלובקיה

ישראל

ספורט 1
יום רביעי 19:00

ססואולו

נאפולי

ספורט 4
יום רביעי 19:30

הפועל באר שבע

עירוני טבריה

5 סטארס
יום רביעי 19:40

הפועל ירושלים

הפועל חולון

ספורט 5+
יום רביעי 20:00

הפועל אום אל פאחם

מכבי חיפה

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 20:30

מכבי תל אביב

מכבי יפו

ספורט 5
יום רביעי 21:00

ATP: סנטיאגו

5 גולד
יום רביעי 21:30

צ'לסי

לידס

ספורט 3
יום רביעי 21:45

אינטר

אטאלנטה

ספורט 4
יום רביעי 21:45

וולבס

ברייטון

ספורט 3
יום רביעי 21:45

נוטינגהאם

מנצ'סטר יונייטד

ספורט 2
יום רביעי 21:45

ATP: סנטיאגו

5 סטארס
יום רביעי 22:00

ליווינגסטון

מאת'רוול

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 22:00

ליברפול

סאות'המפטון

ספורט 1
יום חמישי 00:00

נאסיונל

פוארטו קאביו

ספורט 2
יום חמישי 00:00

WTA: סן דייגו

ספורט 3
יום חמישי 00:00

ATP: סנטיאגו

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 02:00

ATP: אקפולקו

ספורט 5+
יום חמישי 02:00

ניו יורק ריינג'רס

קולומבוס בלו ג'אקטס

5 סטארס
יום חמישי 02:30

אתלטיקו נסיונאל

נאסיונל

ספורט 4
יום חמישי 02:30

בוטאפוגו

אורורה

ספורט 2
יום חמישי 03:30

אדמונטון אוילרס

סט. לואיס בלוז

5 סטארס
יום חמישי 04:00

דנבר נאגטס

סקרמנטו קינגס

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 05:00

לוס אנג'לס קליפרס

לוס אנג'לס לייקרס

ספורט 5
יום חמישי 05:00

ATP: אקפולקו

ספורט 5+
יום חמישי 12:00

ATP: דובאי

ספורט 5+
יום חמישי 13:30

פורמולה 1: בחריין - אימון

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 15:00

פורמולה 3: בחריין - מקצה דירוג

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 17:00

פורמולה 1: בחריין - אימון

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 17:00

ATP: דובאי

5 גולד
יום חמישי 17:00

סנטה קלרה

פורטו

ספורט 2
יום חמישי 17:30

כדורעף: פנרבחצ'ה - רסוביה

ספורט 3
יום חמישי 17:45

עירוני רעננה

אליצור שומרון

ספורט 5+
יום חמישי 18:30

הפועל גליל עליון

הפועל אילת

ספורט 5
יום חמישי 18:30

פורמולה 2: בחריין - מקצה דירוג

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 19:00

הפועל קרית שמונה

הפועל ניר רמת השרון

5 סטארס
יום חמישי 19:45

ר.ק. זאגרב

פאריס

ספורט 4
יום חמישי 20:00

בני יהודה תל אביב

הפועל פתח תקווה

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 20:30

אליצור נתניה

מכבי חיפה

ספורט 5+
יום חמישי 21:00

אלבה ברלין

מכבי תל אביב

ספורט 5
יום חמישי 21:00

ATP: סנטיאגו

5 גולד
יום חמישי 21:00

פיינורד

כרונינגן

ספורט 2
יום חמישי 21:30

WTA: סן דייגו

ספורט 3
יום חמישי 21:30

פרטיזן בלגרד

אנאדולו אפס

5 סטארס
יום חמישי 21:30

ישראל

אוקראינה

ספורט 4
יום חמישי 21:30

וירטוס בולוניה

ולנסיה

5 סטארס
יום חמישי 21:45

ריאל מדריד

פנאתינאיקוס

5 סטארס
יום חמישי 22:30

אתלטיק בילבאו

אתלטיקו מדריד

ספורט 1
יום חמישי 22:45

ספורטינג ליסבון

בנפיקה

ספורט 2
יום שישי 00:00

אל נאסיונל קיטו

ספורטיבו טרינידנסה

ספורט 4
יום שישי 00:00

ATP: סנטיאגו

ספורט 5+ לייב
יום שישי 02:00

אורלנדו מג'יק

יוטה ג'אז

ספורט 5
יום שישי 02:00

דטרויט רד וינגס

ניו יורק איילנדרז

5 סטארס
יום שישי 02:00

ATP: אקפולקו

ספורט 5+
יום שישי 02:30

קולו קולו

גודוי קרוז

ספורט 2
יום שישי 03:30

WTA: סן דייגו

ספורט 3
יום שישי 05:00

ונקובר קנאקס

לוס אנג'לס קינגס

ספורט 5+ לייב
יום שישי 05:00

ATP: אקפולקו

ספורט 5+
יום שישי 05:30

לוס אנג'לס לייקרס

וושינגטון וויזארדס

ספורט 5
יום שישי 06:30

ישראמן: על קו הזינוק

ספורט 5+
יום שישי 12:00

אליפות העולם באתלטיקה באולמות: מקצה בוקר

5 סטארס
יום שישי 12:15

פורמולה 3: בחריין - ספרינט

ספורט 5+ לייב
יום שישי 12:30

ליגה א': ערוץ הקיבוץ

ספורט 5
יום שישי 12:45

הפועל אדומים אשדוד

מ.כ. מכבי אשדוד

ספורט 5
יום שישי 13:20

הפועל עפולה

הפועל חיפה

ספורט 5+ לייב
יום שישי 13:30

הפועל ראשון לציון

מכבי ראשון לציון

ספורט 5+
יום שישי 14:00

ג'ודו: הסבב העולמי, טשקנט

5 גולד
יום שישי 14:30

פורמולה 1: בחריין - אימון

ספורט 5+ לייב
יום שישי 14:30

אומנויות לחימה: One Championship

ONE2
יום שישי 14:45

ליגה לאומית: ערוץ הקיבוץ, מחזור 24

ספורט 5
יום שישי 15:00

ATP: דובאי

5 סטארס
יום שישי 15:00

הפועל רמת גן

מ.ס. כפר קאסם

אתר ספורט 5
יום שישי 15:00

הפועל ראשון לציון

הפועל עכו

ספורט 5
יום שישי 15:00

הפועל עפולה

סקציה נס ציונה

ספורט 5
יום שישי 15:00

הפועל נוף הגליל

מכבי הרצליה

ספורט 5
יום שישי 15:30

ישראמן: על קו הזינוק

ספורט 5+
יום שישי 16:15

פורמולה 2: בחריין - ספרינט

ספורט 5+ לייב
יום שישי 17:00

ATP: דובאי

5 סטארס
יום שישי 19:00

ATP: סנטיאגו

5 סטארס
יום שישי 19:30

שאלקה 04

סט. פאולי

ספורט 1
יום שישי 19:45

פנרבחצ'ה

באסקוניה

ספורט 5
יום שישי 20:00

ז'לגיריס קובנה

אולימפיאקוס

ספורט 5+ לייב
יום שישי 20:55

אליפות העולם באתלטיקה באולמות: מקצה ערב

ספורט 5+
יום שישי 21:00

ליון-וילרבאן

אולימפיה מילאנו

ספורט 5+ לייב
יום שישי 21:30

ברצלונה

מונאקו

ספורט 5+ לייב
יום שישי 21:30

באיירן מינכן

הכוכב האדום בלגרד

ספורט 5+ לייב
יום שישי 21:30

WTA: סן דייגו

ספורט 3
יום שישי 21:30

פרייבורג

באיירן מינכן

ספורט 1
יום שישי 21:45

לאציו

מילאן

ONE2
יום שישי 22:00

ווסט ברומיץ'

קובנטרי

ספורט 2
יום שישי 22:00

סלטה ויגו

אלמריה

ONE
יום שישי 22:00

מונאקו

פאריס סן ז'רמן

ספורט 5
שבת 00:00

ATP: סנטיאגו

ספורט 5+ לייב
שבת 02:20

רוגבי שביעיות

ספורט 4
שבת 02:30

בוסטון סלטיקס

דאלאס מאבריקס

ספורט 5
שבת 03:00

ATP: אקפולקו

ספורט 5+
שבת 03:00

WWE: SMACKDOWN

ספורט 5+ לייב
שבת 03:30

WTA: סן דייגו

ספורט 3
שבת 04:30

ATP: אקפולקו

ספורט 5+
שבת 05:00

אנהיים דאקס

ניו ג'רזי דווילס

5 סטארס
שבת 05:30

לוס אנג'לס קליפרס

וושינגטון וויזארדס

ספורט 5
שבת 11:10

פורמולה 3: בחריין - מירוץ פיוצ'ר

ספורט 5+ לייב
שבת 11:50

אליפות העולם באתלטיקה באולמות: מקצה בוקר

ספורט 5+
שבת 12:00

ליגת העל לנוער: ערוץ הקיבוץ

ספורט 5
שבת 12:40

פורמולה 2: בחריין - מירוץ פיוצ'ר

ספורט 5+ לייב
שבת 14:00

ג'ודו: הסבב העולמי, טשקנט

5 סטארס
שבת 14:00

האנזה רוסטוק

קייזרסלאוטרן

ספורט 3
שבת 14:30

טורק טלקום אנקרה

גלאטסראיי

ספורט 1
שבת 14:30

האדרספילד

לידס

ספורט 2
שבת 15:00

מכבי נתניה

הפועל חיפה

ספורט 4
שבת 15:00

סביליה

ריאל סוסיאדד

ONE
שבת 15:00

ברשיה

פאלרמו

ספורט 5+
שבת 15:00

מאמלודי סאנדאונס

טי פי מזמבה

ספורט 5
שבת 16:00

אודינזה

סאלרניטנה

ONE2
שבת 16:30

אוניון ברלין

בורוסיה דורטמונד

ספורט 3
שבת 16:50

פרמיירליג: חגיגה אנגלית

ספורט 1
שבת 16:55

פורמולה 1: מירוץ בחריין

ספורט 5+
שבת 17:00

ATP: גמר טורניר דובאי

5 גולד
שבת 17:00

נוטינגהאם

ליברפול

ספורט 2
שבת 17:00

טוטנהאם

קריסטל פאלאס

ספורט 4
שבת 17:15

ראיו ואייקאנו

קאדיס

ONE
שבת 18:00

ריימס

ליל

ספורט 5+
שבת 18:30

הפועל ירושלים

מכבי בני ריינה

ספורט 5+ לייב
שבת 18:30

בני סכנין

מ.ס אשדוד

5 סטארס
שבת 19:00

מונזה

רומא

ספורט 2
שבת 19:00

אוקראינה

ישראל

ספורט 3
שבת 19:15

הפועל תל אביב

הפועל חולון

ספורט 5
שבת 19:30

לוטון

אסטון וילה

ספורט 1
שבת 19:30

מכבי תל אביב

מכבי פתח תקווה

ספורט 4
שבת 19:30

חטאפה

לאס פלמאס

ONE
שבת 20:00

סופר אינדורו: בריטניה

5 גולד
שבת 20:45

הפועל ירושלים

עירוני קריית אתא

ספורט 5+
שבת 20:55

אליפות העולם באתלטיקה באולמות: מקצה ערב

ספורט 5+ לייב
שבת 21:30

רג'יו אמיליה

טרנטו

ספורט 3
שבת 21:30

קרלסרוהה

גרויטר פירת'

ספורט 2
שבת 21:45

סטנדרד ליאז'

גנט

ספורט 1
שבת 21:45

טורינו

פיורנטינה

ONE2
שבת 22:00

ולנסיה

ריאל מדריד

ONE
שבת 22:00

קלרמון

מארסיי

5 סטארס
שבת 23:30

רוגבי שביעיות

ספורט 3
שבת 23:30

UFC FIGHT NIGHT

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 00:00

מיאמי היט

יוטה ג'אז

ספורט 5
יום ראשון 00:00

ATP: סנטיאגו

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 01:00

WTA: סן דייגו

ספורט 4
יום ראשון 02:00

טורונטו מייפל ליפס

ניו יורק ריינג'רס

5 סטארס
יום ראשון 02:30

טאז'רס

ריבר פלייט

ספורט 2
יום ראשון 03:00

WTA: סן דייגו

ספורט 4
יום ראשון 05:00

ATP: גמר טורניר אקפולקו

ספורט 5
יום ראשון 13:15

אייאקס

אוטרכט

ספורט 3
יום ראשון 13:30

מורבאנק אנדורה

ריאל מדריד

ספורט 4
יום ראשון 14:30

המבורג

אוסנאברוק

ספורט 2
יום ראשון 15:00

ברנלי

בורנמות'

ספורט 1
יום ראשון 15:00

ויאריאל

גרנאדה

ONE
יום ראשון 15:30

פ.ס.וו. איינדהובן

פיינורד

ספורט 3
יום ראשון 16:00

פרוסינונה

לצ'ה

ספורט 4
יום ראשון 16:30

פ.צ. קלן

באייר לברקוזן

ספורט 2
יום ראשון 17:15

אתלטיקו מדריד

בטיס

ONE
יום ראשון 17:30

מנצ'סטר סיטי

מנצ'סטר יונייטד

ספורט 1
יום ראשון 18:00

בשיקטאש

גלאטסראיי

ספורט 3
יום ראשון 18:30

הופנהיים

ורדר ברמן

ספורט 2
יום ראשון 19:30

מאיורקה

ג'ירונה

ONE
יום ראשון 19:30

פנרבחצ'ה

טופאש בורסה

ספורט 4
יום ראשון 20:00

מכבי חיפה

הפועל חדרה

ספורט 1
יום ראשון 20:00

לסטר סיטי נשים

צ'לסי נשים

ספורט 3
יום ראשון 20:30

רוגבי שביעיות: הסבב העולמי, לוס אנג'לס

ספורט 2
יום ראשון 21:45

נאפולי

יובנטוס

ספורט 4
יום ראשון 22:00

אתלטיק בילבאו

ברצלונה

ONE
יום ראשון 22:30

פורטו

בנפיקה

ספורט 3
יום שני 00:15

בוקה ג'וניורס

בלגראנו

ספורט 4

 

 

 

יום שני 02:00

WTA: גמר טורניר סן דייגו

ספורט 1
יום שני 02:30

ניואלס אולד בויס

סן לורנצו

ספורט 4
יום שני 22:00

אוסאסונה

אלאבס

ONE

על המגרש

חדשות ווינר - מה שחובה לדעת

טלספורט בפייסבוק

פורום

לייבגיימז
 
לייבגיימז

telesport אנליסט

ג'יי פי טוקוטו נפצע באימון עירוני רמת גן והוא אמור לשחק עם תחבושת מול מכבי תל אביב ב-15:45
09:04
רומן סורקין נפצע במשחק הנבחרת ולא ישחק עם מכבי תל אביב נגד מכבי רמת גן ב-15:45
08:03
ברנטפורד הפסידה 9 מ-11 המשחקים האחרונים שלה בליגה. ב-22:00 היא מתארחת אצל ווסטהאם
21:08
21:45 פיורנטינה - לאציו : המארחת במקום ה-7 עם 38 נק' וניצחון בודד בחמשת הקודמים. האורחת במקום ה-8 עם 37 נק'
20:01
21:45 פוג'יה - קרוטונה : המארחת במקום ה-15 עם 32 נק' ו-2 ניצ' רצופים. האורחת במקום ה-7 עם 43 נק' ו-4 תיקו ברצף
19:03
21:45 וירטוס פראנקווילה - מונופולי : המארחת במקום ה-18 עם 22 נק' והשיגה נקודה בארבעת הקודמים. האורחת במקום ה-17 עם 23 נק'
18:06
מספר מחזור: 240901
ישראל - ליגת העל ישראל
1 02/03 19:30
מכבי תל אביב
0 : 0
מכבי פתח תקווה
2 02/03 15:00
מכבי נתניה
0 : 0
הפועל חיפה
3 02/03 18:30
בני סכנין
0 : 0
מ.ס אשדוד
4 02/03 18:30
הפועל ירושלים
0 : 0
מכבי בני ריינה
5 04/03 20:00
הפועל פתח תקווה
0 : 0
הפועל תל אביב
אנגליה - פרמייר ליג
6 02/03 17:00
ברנטפורד
0 : 0
צ'לסי
7 02/03 17:00
פולהאם
0 : 0
ברייטון
ספרד - לה ליגה
8 02/03 15:00
סביליה
0 : 0
ריאל סוסיאדד
9 02/03 19:30
חטאפה
0 : 0
לאס פלמאס
10 03/03 19:30
מאיורקה
0 : 0
ג'ירונה
11 03/03 22:00
אתלטיק בילבאו
0 : 0
ברצלונה
איטליה - סרייה א'
12 03/03 21:45
נאפולי
0 : 0
יובנטוס
13 02/03 19:00
מונזה
0 : 0
רומא
14 02/03 21:45
טורינו
0 : 0
פיורנטינה
15 03/03 13:30
ורונה
0 : 0
ססואולו
16 03/03 16:00
פרוסינונה
0 : 0
לצ'ה