המלצות ווינר

עוד המלצות ווינר
דאלאס וסקרמנטו פתחו את הבועה עם שני הפסדים רצופים, והן חייבות להתעורר לפני שייקלעו לצרות. למאבס מאזן טוב מול קבוצות מהמערב ושימו לב גם למאזן האוברים של הקינגס
יום שלישי 04 אוגוסט 2020
אסף שלו, אסף שלו
שלושה משחקים מרכיבים את הטור היומי שלנו. מתחילים באנדר באוסטרליה, ממשיכים למשחק מסקרן באיטליה ומסיימים עם משחק שצפוי להיות רווי שערים בסין
יום שלישי 04 אוגוסט 2020
מערכת TELESPORT
עונה שלמה מתנקזת לגמר הגדול של פלייאוף הצ'מפיונשיפ. ברנטפורד ופולהאם נפגשות ראש בראש למשחק מכריע בוומבלי, מי תיקח את הכרטיס לפרימייר ליג?
יום שלישי 04 אוגוסט 2020
מערכת TELESPORT
ליליסטרום תנסה להשיג ניצחון ראשון אחרי שלושה שבועות. מי שתעמוד מולה תהיה סוגנדל שיצאה מהמשבר הקטן שחוותה במחזור הקודם עם ניצחון. איך זה יגמר?
יום שלישי 04 אוגוסט 2020
מערכת TELESPORT
האלופה הסינית עם מאזן אדיר מול שנזן. האיטלקים לא מפסידים בבית לאמפולי. פין הארפס ושלבורן מחלקות ביניהן בשנים האחרונות. וגם: ברנטפורד ופולהאם במאזן מעניין
יום שלישי 04 אוגוסט 2020
אסף שלו, אסף שלו
 

לוח תוצאות ספורט

 
כדורגל
כדורסל
טניס
בייסבול
פוטבול
כדורעף
כדוריד
הוקי
גולל מעלה
ארה"ב - NBA
Q1 10:14
אינדיאנה פייסרס
40 : 18
אורלנדו מג'יק
01:30
מיאמי היט
0 : 0
בוסטון סלטיקס
04:00
פורטלנד טריילבלייזרס
0 : 0
יוסטון רוקטס
21:30
יוטה ג'אז
0 : 0
ממפיס גריזליס
23:00
סן אנטוניו ספרס
0 : 0
דנבר נאגטס
23:00
וושינגטון וויזארדס
0 : 0
פילדלפיה 76
ארה"ב - WNBA - נשים
Q2 8:49
שיקגו סקיי
23 : 25
דאלאס ווינגס
02:00
אטלנטה דרים
0 : 0
פיניקס מרקורי
04:00
סיאטל סטורם
0 : 0
קונטיקט סאן
סין - ליגה סינית, פלייאוף
15:00
שינג'יאנג פליינג טייגרס
0 : 0
ליאאונינג פליינג לאופרדס
גולל מטה

לוח שידורים

יום רביעי 01:00

אינדיאנה פייסרס

אורלנדו מג'יק

ספורט 5
יום רביעי 01:10

דטרויט טייגרס

סט. לואיס קרדינלס

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 02:05

וושינגטון נשיונאלס

ניו יורק מטס

5 סטארס
יום רביעי 03:00

ניו יורק ריינג'רס

קרוליינה הוריקנס

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 04:00

פורטלנד טריילבלייזרס

יוסטון רוקטס

ספורט 5
יום רביעי 05:10

סיאטל מרינרס

לוס אנג'לס איינג'לס

5 סטארס
יום רביעי 13:00

שנדונג לוננג

שנגחאי שינואה

ספורט 1
יום רביעי 15:00

הנאן ג'יאנייה

גוואנגז'ו R&F

ספורט 1
יום רביעי 19:00

פלורידה פנתרס

ניו יורק איילנדרז

5 סטארס
יום רביעי 19:55

קופנהאגן

בסאקשיר

ספורט 1
יום רביעי 19:55

שחטאר דונייצק

וולפסבורג

ספורט3
יום רביעי 20:00

פאריס סן ז'רמן

סושו

ספורט 5
יום רביעי 21:30

יוטה ג'אז

ממפיס גריזליס

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 22:00

מנצ'סטר יונייטד

לאסק לינץ

ספורט 2
יום רביעי 22:00

אינטר

חטאפה

ספורט4
יום רביעי 23:00

סן אנטוניו ספרס

דנבר נאגטס

ספורט 5
יום רביעי 23:00

בוסטון ברויינס

טמפה ביי לייטנינג

5 סטארס
יום רביעי 23:05

ניו יורק יאנקיס

פילדלפיה פיליז

5 סטארס
יום חמישי 01:30

לוס אנג'לס לייקרס

אוקלהומה סיטי ת'אנדר

ספורט 5
יום חמישי 03:00

פילדלפיה יוניון

פורטלנד טימברס

ספורט4
יום חמישי 03:00

מונטריאול קנדיאנס

פיטסבורג פינגווינס

5 סטארס
יום חמישי 03:00

NXT LIVE :WWE

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 13:00

טיאנג'ין טדה

בייג'ינג גואן

ספורט 2
יום חמישי 19:55

באייר לברקוזן

ריינג'רס

ספורט 2
יום חמישי 19:55

סביליה

רומא

ספורט 1
יום חמישי 20:30

סקרמנטו קינגס

ניו אורלינס פליקנס

ספורט 5
יום חמישי 22:00

וולבס

אולימפיאקוס

ספורט 2
יום חמישי 22:00

באזל

איינטרכט פרנקפורט

ספורט 1
יום חמישי 23:00

מילווקי באקס

מיאמי היט

ספורט 5
יום חמישי 23:00

פיניקס סאנס

אינדיאנה פייסרס

ספורט 5+
יום חמישי 23:10

סיאטל מרינרס

לוס אנג'לס איינג'לס

5 סטארס
יום שישי 01:05

פילדלפיה פיליז

ניו יורק יאנקיס

5 סטארס
יום שישי 02:10

אטלנטה ברייבס

טורונטו בלו ג'ייז

5 סטארס
יום שישי 03:00

דנבר נאגטס

פורטלנד טריילבלייזרס

ספורט 5+ לייב
יום שישי 03:00

אורלנדו סיטי

מינסוטה יונייטד

ספורט4
יום שישי 04:00

יוסטון רוקטס

לוס אנג'לס לייקרס

ספורט 5
יום שישי 09:55

מוטו GP: צ'כיה

ספורט 5+ לייב
יום שישי 11:00

גיימינג: גביע הקיץ של פיפ"א

ספורט 1
יום שישי 14:00

פ.צ. סיאול

גאנגוון

ספורט 2
יום שישי 15:30

אליפות ישראל בטיפוס

ספורט 5
יום שישי 20:00

סן אנטוניו ספרס

יוטה ג'אז

ספורט 5+ לייב
יום שישי 22:00

מנצ'סטר סיטי

ריאל מדריד

ספורט 5
יום שישי 22:00

יובנטוס

ליון

ספורט 5+
שבת 00:00

ברוקלין נטס

סקרמנטו קינגס

ספורט 5+ לייב
שבת 03:00

ניו אורלינס פליקנס

וושינגטון וויזארדס

5 סטארס
שבת 04:00

טורונטו ראפטורס

בוסטון סלטיקס

ספורט 5
שבת 04:00

UFC: לואיס - אולייניק

ספורט 5+ לייב
שבת 04:40

לוס אנג'לס דודג'רס

סן פרנסיסקו ג'איינטס

ספורט 5+ לייב
שבת 09:55

מוטו GP: צ'כיה, אימון

ספורט 5+ לייב
שבת 11:00

גיימינג: גביע הקיץ של פיפ"א

ספורט4
שבת 14:00

דאגו

ג'אונבוק מוטורס

ספורט 2
שבת 14:30

סט. ג'ונסטון

אברדין

ספורט 5
שבת 15:10

מוטו GP: צ'כיה, מקצה דירוג

ספורט 5+
שבת 15:55

פורמולה 1: סילברסטון, מקצה דירוג

ספורט 5+ לייב
שבת 17:40

פורמולה 2: סילברסטון, מירוץ 1

ספורט 5+ לייב
שבת 19:00

מ.ס אשדוד

הפועל תל אביב

ספורט 5
שבת 19:50

מכבי נתניה

הפועל כפר סבא

ספורט 5+
שבת 19:50

מכבי פתח תקווה

הפועל חדרה

5 גולד
שבת 20:00

פורטלנד טריילבלייזרס

לוס אנג'לס קליפרס

5 סטארס
שבת 20:15

בני יהודה תל אביב

בית"ר ירושלים

ספורט 5+ לייב
שבת 20:15

הפועל באר שבע

מכבי תל אביב

ספורט 1
שבת 22:00

באיירן מינכן

צ'לסי

ספורט 5+
שבת 22:00

ברצלונה

נאפולי

ספורט 5
שבת 23:00

נסקאר מישיגן

ספורט 2
יום ראשון 01:05

פילדלפיה פיליז

אטלנטה ברייבס

5 סטארס
יום ראשון 04:10

סיאטל מרינרס

קולורדו רוקיס

5 סטארס
יום ראשון 20:00

הפועל חיפה

בני סכנין

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 21:00

הפועל קרית שמונה

מכבי חיפה

ספורט 5
יום שלישי 19:30

הפועל כפר סבא

הפועל חדרה

5 גולד
יום שלישי 19:30

מכבי נתניה

מכבי פתח תקווה

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 19:30

בני יהודה תל אביב

מ.ס אשדוד

5 סטארס
יום שלישי 21:00

בית"ר ירושלים

הפועל תל אביב

ספורט 5

על המגרש

חדשות ווינר - מה שחובה לדעת

טלספורט בפייסבוק

2

פורום

לייבגיימז
 
לייבגיימז
מספר מחזור: 203201
נורבגיה - ליגה נורבגית
1 09/08 19:00
אלסונד
0 : 0
ויקינג
2 09/08 19:00
מיונדאלן
0 : 0
הוגסונד
3 09/08 19:00
סטאבק
0 : 0
אודס
שבדיה - ליגה שבדית
4 09/08 15:30
אורברו
0 : 0
גטבורג
שבדיה - ליגה שבדית שנייה
5 08/08 18:30
דלקורד
0 : 0
נורבי
6 09/08 15:30
אורגריטה
0 : 0
טרלבורג
רוסיה - ליגה רוסית
7 09/08 19:00
ארסנל טולה
0 : 0
אחמט גרוזני
סקוטלנד - ליגה סקוטית
8 08/08 17:00
המילטון
0 : 0
רוס קאונטי
9 08/08 17:00
ליווינגסטון
0 : 0
היברניאן
ברזיל - ליגה ברזילאית
10 09/08 01:00
פורטלזה
0 : 0
אתלטיקו פארננסה
11 09/08 01:30
קוריטיבה
0 : 0
אינטרנסיונאל
12 09/08 03:00
ספורט רסיפה
0 : 0
סארה
13 09/08 17:00
בוטאפוגו
0 : 0
באהיה
14 09/08 22:00
גויאש
0 : 0
סאו פאולו
סלובקיה - ליגה סלובקית
15 08/08 20:00
זמפלין מיכאלובצה
0 : 0
ספרטק טרנאבה
16 08/08 20:00
רוזומברוק
0 : 0
טרנצין