המלצות ווינר

עוד המלצות ווינר
קרב ישיר על הכרטיס לשמינית הגמר כנראה דרך המקום השלישי בבית ד'. האם קרואטיה תסיים את הטורניר כאכזבה הגדולה או שסקוטלנד שוב לא תעבור את מחסום שלב הבתים?
יום שלישי 22 יוני 2021
מערכת TELESPORT
קרב על ראשות הבית ייערך בוומבלי במחזור הנעילה של בית ד'. לצ'כיה מספיק תיקו מול אנגליה, האם היא תשיג את הנקודה היקרה?
יום שלישי 22 יוני 2021
מערכת TELESPORT
דנמרק ממש לא רוצה לסיים את הטורניר אצלה בבית בלי נקודות. היא תארח את רוסיה כשהיא חייבת ניצחון, כל תוצאה אחרת תשאיר אותה מחוץ לטורניר. איך זה יגמר?
יום שני 21 יוני 2021
מערכת TELESPORT
אתר TELESPORT מציע לכם שתי המלצות למשחקי הטורניר הגדול בלילה. וגם: כמה הימורים קטנים שמקפיצים את היחסים
יום ראשון 20 יוני 2021
מערכת TELESPORT
הנבחרת המרשימה ביותר בטורניר עד כה תשחק שוב לעיני הקהל שלה ותנסה לשמור על מאזן מושלם. האם ווילס תצליח להפתיע את האיטליקים?
יום ראשון 20 יוני 2021
מערכת TELESPORT
1
 

לוח תוצאות ספורט

 
כדורגל
כדורסל
טניס
בייסבול
פוטבול
כדורעף
כדוריד
הוקי
גולל מעלה
יורו, בית ד'
22:00
צ'כיה
0 : 0
אנגליה
22:00
קרואטיה
0 : 0
סקוטלנד
קופה אמריקה - דרום
הסתיים
אורוגוואי
1 : 1
צ'ילה
הסתיים
ארגנטינה
1 : 0
פרגוואי
קופה אמריקה - צפון
בוטל
ברזיל
0 : 0
קטאר
מוקדמות ליגת האלופות, סיבוב ראשון
21:00
פולגורה פלצ'יאנו
0 : 0
פרישטינה
21:00
טורשאבן
0 : 0
אינטר קלאב ד'אסקלדס
ידידות
20:00
מאוריטניה
0 : 0
תימן
ישראל - ליגה ב' דרום ב' - משחקי הפלייאוף
בוטל
בית"ר עירוני מעלה אדומים
0 : 0
מכבי עירוני נתיבות
19:35
מ.ס הפועל ירוחם
0 : 0
מכבי עירוני שדרות
ישראל - ליגה ב' צפון ב' - משחקי הפלייאוף
19:40
איחוד בני שפרעם
0 : 0
מועדון ספורט טירת כרמל
ישראל - ליגה ג' שרון - משחקי הפלייאוף
21:00
מ.כ כפר קאסם ניבראס
0 : 0
הכח גלי גיל רמת גן
ישראל - ליגה ג' דרום - משחקי הפלייאוף
17:30
הפועל שגב שלום
0 : 0
הפועל שדרות
17:30
מכבי קרית גת
0 : 0
מכבי באר שבע
משחקים שונים וידידות
19:00
קריליה סובטוב סמארה
0 : 0
ספרטק סובוטיצה
19:00
ראפיד וינה
0 : 0
וויינר
20:00
הארלבק
0 : 0
קורטרייק
20:00
קוקלארה
0 : 0
אוסטנד
אורוגוואי - ליגה אורוגוואית - אפרטורה
18:45
ליברפול מונטבידאו
0 : 0
אתלטיקו פניקס
21:00
ריבר פלייט אורוגוואי
0 : 0
פלאזה קולוניה
23:15
סרו לארגו
0 : 0
סוד אמריקה
איסלנד - גביע איסלנדי
21:00
קיי. אף פיאלאביגדאר
0 : 0
האוקאר
21:00
וולסונגור
0 : 0
לייקניר פאסקרודספיורדור
21:00
ת'ור אקוריירי
0 : 0
גרינדאביק
איראן - ליגת איראנית
19:20
פולאד חוזסטאן
0 : 0
נאפט מאסג'ד סולימאן
אוזבקיסטן - ליגה אוזבקית
18:00
אוטמק אולמאליק
0 : 0
קיזילקום זראפשון
ארגנטינה - ארגנטינאית רביעית - אפרטורה
21:10
חוסטו חוסה דה אורקוויסה
0 : 0
סקאצ'יספאס
21:30
קולגיאלס
0 : 0
פלאנדריה
21:30
ויה סן קרלוס
0 : 0
טאז'רס רמדיוס דה אסקלדה
21:30
דפנסורס יונידוס
0 : 0
סן מיגל
21:30
לוס אנדס
0 : 0
קנואלס
21:30
סי. איי פניקס
0 : 0
דפורטיבו מרלו
21:30
דפורטיבו ארמניו
0 : 0
אורקיזה
21:30
ארחנטינו דה קילמס
0 : 0
אקאסוסו
ארגנטינה - ארגנטינאית שנייה, בית א'
23:10
קילמס
0 : 0
צ'אקריטה ג'וניורס
ארגנטינה - ארגנטינאית שנייה, בית ב'
21:00
טריסטן סוארז
0 : 0
סן מרטין סן חואן
21:30
בראקאס סנטרל
0 : 0
אתלטיקו רפאלה
21:30
אלמאגרו
0 : 0
סנטמארינה טאנדיל
ברזיל - ליגה ברזילאית
הסתיים
אתלטיקו מיניירו
1 : 1
שאפקואנסה
ברזיל - ברזילאית שנייה
22:30
קונפיאנסה
0 : 0
וילה נובה
22:30
ברוסקה
0 : 0
סמפאיו קוראה
ברזיל - ברזילאית שלישית, בית א'
הסתיים
סנטה קרוז
2 : 2
אי. סי ז'אקוויפנסה
בלארוס - גביע בלארוסי
18:00
קרומקאצ'י מינסק
0 : 0
נמאן גרודנו
18:15
מולודצ'נו
0 : 0
אנרג'טיק בי.ג'י.יו מינסק
18:30
בראנוביצ'י
0 : 0
באטה בוריסוב
18:45
וולנה פינסק
0 : 0
סלביה מוזיר
19:00
אורשה
0 : 0
גומל
19:30
ארסנל דז'רזינסק
0 : 0
סמורגון
20:00
דנייפר מוגילב
0 : 0
פ.צ מינסק
גאורגיה - ליגה גאורגית
18:30
טורפדו קוטאיסי
0 : 0
דינמו באטומי
19:30
דילה גורי
0 : 0
שוקורה קובולטי
דרום אפריקה - ליגה דרום אפריקאית - פלייאוף עלייה/ירידה
16:00
ריאל קינגס
0 : 0
צ'יפה יונייטד
טנזניה - ליגה טנזנית
16:00
פריזונס
0 : 0
קואסטל יוניון
19:00
סימבה
0 : 0
מ'באיה סיטי
ליטא - גביע ליטאי
18:00
נבזיס
0 : 0
סודובה
מרוקו - ליגה מרוקאית
23:30
ברקאן
0 : 0
וידאד קזבלנקה
מצרים - גביע מצרי
20:00
אל זמאלק
0 : 0
מיסר אלמקאסה
נורבגיה - נורבגית שנייה
19:00
אלסונד
0 : 0
סטיורדאלס בלינק
19:00
ברינה
0 : 0
קפום
19:00
גרורוד
0 : 0
סטארט
19:00
יירב
0 : 0
סטרומן
19:00
רנהיים
0 : 0
ראופוס
19:00
אולנסקר
0 : 0
פרדריקסטאד
19:00
אסיין
0 : 0
סאנדנס
21:00
האם קאם
0 : 0
סוגנדל
סין - ליגה סינית, בית א'
נדחה
שנזן קאייסה
0 : 0
שיג'יאז'ונג אבר ברייט
נדחה
שנדונג לוננג
0 : 0
גוואנגז'ו R&F
פינלנד - פינית שנייה
18:30
וי. פי. אס
0 : 0
רובנאיימי
18:30
טי.פי.אס טורקו
0 : 0
אקנאס
פרגוואי - פראגוואי - ליגה שנייה
17:00
2 במאי
0 : 0
רסיסטנסיה
22:00
פרננדו דה לה מורה
0 : 0
דפורטיבו קפיאטה
צ'ילה - גביע צ'יליאני
הסתיים
קוריקו יונידו
1 : 1
ריינג'רס
19:30
אפורטס אנטופאגאסטה
0 : 0
קוקימבו יונידו
19:30
ברנצ'אה
0 : 0
פלסטינו
קזחסטאן - ליגה קזחית
16:00
לוקומוטיב אסטנה
0 : 0
אורדאבאסי שימקנט
17:00
אקזאיאק אוראלסק
0 : 0
שחטאר קרגאנדי
18:00
אקטובה
0 : 0
קיזילחאר פטרופאבלובסק
קולומביה - קולומביאנית שנייה, אפרטורה, שלבי הכרעה
הסתיים
קורטולואה
0 : 1
קווינדיו
שבדיה - שבדית מחוזית - צפון ג'
20:00
גרבסטאדס
0 : 0
ואינרסבורגס
20:00
אנגרד
0 : 0
לידקופינגס
20:30
יקסהולטס
0 : 0
סקובדה
שבדיה - שבדית רביעית - צפון
20:30
קארלסקרונה
0 : 0
האסלהולם
שבדיה - שבדית רביעית, מערב
20:30
אולארדס
0 : 0
אונסאלה
גביע האלופות האסייתי, בית 7
13:00
פואנג סטילרס
0 : 0
ראטצ'אבורי מיטר פול
17:00
ג'והור
0 : 0
נאגויה גרמפוס
גולל מטה

לוח שידורים

יום שלישי 00:00

אורוגוואי

צ'ילה

ספורט 3
יום שלישי 03:00

ארגנטינה

פרגוואי

ספורט 3
יום שלישי 03:00

טמפה ביי לייטנינג

ניו יורק איילנדרז

5 סטארס
יום שלישי 03:00

WWE: RAW

ספורט 1
יום שלישי 03:10

ניו יורק מטס

אטלנטה ברייבס

5 סטארס
יום שלישי 05:10

סן דייגו פאדרס

לוס אנג'לס דודג'רס

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 11:00

קנדה

אוסטרליה

ספורט 5+
יום שלישי 13:00

סרביה

הולנד

5 גולד
יום שלישי 13:00

טורניר איסטבורן WTA

ספורט 2
יום שלישי 13:00

טורניר איסטבורן ATP

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 14:00

בולגריה

ארה"ב

5 גולד
יום שלישי 14:30

טורניר מאיורקה ATP

5 סטארס
יום שלישי 16:00

איראן

פולין

5 גולד
יום שלישי 17:00

יפן

סלובניה

5 סטארס
יום שלישי 18:30

טורניר מאיורקה ATP

ספורט 5+
יום שלישי 19:00

צרפת

ארגנטינה

5 סטארס
יום שלישי 19:35

מ.ס הפועל ירוחם

מכבי עירוני שדרות

ספורט 5
יום שלישי 19:40

איחוד בני שפרעם

מועדון ספורט טירת כרמל

ספורט 5
יום שלישי 20:10

מינסוטה טווינס

סינסינטי רדס

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 20:30

ברזיל

גרמניה

ספורט 5+
יום שלישי 22:00

רוסיה

איטליה

5 סטארס
יום שלישי 22:00

צ'כיה

אנגליה

רשת 13
יום שלישי 22:00

קרואטיה

סקוטלנד

ספורט 1
יום רביעי 03:00

WWE: NXT

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 03:30

NBA: דראפט - הגרלת הלוטרי

ספורט 5
יום רביעי 04:00

וגאס גולדן נייטס

מונטריאול קנדיאנס

5 סטארס
יום רביעי 04:00

פיניקס סאנס

לוס אנג'לס קליפרס

ספורט 5
יום רביעי 05:10

סן דייגו פאדרס

לוס אנג'לס דודג'רס

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 10:55

ליגת האומות בכדורעף: אוסטריה - הולנד

5 סטארס
יום רביעי 11:00

אוסטרליה

הולנד

ספורט 5+
יום רביעי 11:45

טקס פרידה ממשלחת ישראל לאולימפיאדה

ספורט 5
יום רביעי 13:00

קנדה

סרביה

5 גולד
יום רביעי 13:00

טורניר איסטבורן WTA

ספורט 1
יום רביעי 13:00

טורניר איסטבורן ATP

5 סטארס
יום רביעי 13:00

יוקוהמה מרינוס

סאגאן טוסו

5 גולד
יום רביעי 14:00

גלישת רוח

ספורט 5+
יום רביעי 14:30

טורניר מאיורקה ATP

5 סטארס
יום רביעי 14:30

טורניר איסטבורן ATP

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 16:00

צרפת

פולין

5 גולד
יום רביעי 17:00

איראן

ארגנטינה

5 גולד
יום רביעי 19:00

סלובניה

בולגריה

5 גולד
יום רביעי 19:00

סלובקיה

ספרד

ספורט 4
יום רביעי 19:00

שבדיה

פולין

ספורט 2
יום רביעי 19:00

צרפת

בוסניה והרצגובינה

ספורט 5
יום רביעי 20:00

גמר גביע המדינה בכיסאות גלגלים

ספורט 5+
יום רביעי 20:05

פילדלפיה פיליז

וושינגטון נשיונאלס

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 20:30

איטליה

גרמניה

ספורט 5
יום רביעי 22:00

ברזיל

רוסיה

ספורט 5
יום רביעי 22:00

גרמניה

הונגריה

ספורט 4
יום רביעי 22:00

פורטוגל

צרפת

רשת 13
יום חמישי 00:00

אקוודור

פרו

ספורט 3
יום חמישי 03:00

ברזיל

קולומביה

ספורט 3
יום חמישי 03:30

ספורטינג קנזס סיטי

קולורדו ראפידס

ספורט 2
יום חמישי 03:30

מילווקי באקס

אטלנטה הוקס

ספורט 5
יום חמישי 05:10

סן דייגו פאדרס

לוס אנג'לס דודג'רס

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 13:00

גוואנגז'ו אברגרנדה

צרזו אוסאקה

ספורט 2
יום חמישי 13:00

טניס גברים : טורניר איסטבורן

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 13:00

טניס נשים : טורניר איסטבורן

ספורט 1
יום חמישי 13:25

ליגת האומות בכדורעף לנשים: חצי גמר

5 סטארס
יום חמישי 14:00

גלישת רוח

ספורט 5+
יום חמישי 14:30

טניס גברים : טורניר מיורקה

5 גולד
יום חמישי 17:00

קיטצ'י

פורט

ספורט 2
יום חמישי 18:30

כדורעף נוער

ספורט 5+
יום חמישי 20:00

קיל

למגו

ספורט 2
יום חמישי 20:30

טניס גברים : טורניר מיורקה

ספורט 5
יום חמישי 21:05

טקסס ריינג'רס

אוקלנד אתלטיקס

ספורט 5+ לייב
יום שישי 00:00

בוליביה

אורוגוואי

ספורט 4
יום שישי 02:10

טמפה ביי רייס

בוסטון רד סוקס

5 סטארס
יום שישי 03:00

צ'ילה

פרגוואי

ספורט 4
יום שישי 03:00

מונטריאול קנדיאנס

וגאס גולדן נייטס

5 סטארס
יום שישי 04:00

לוס אנג'לס קליפרס

פיניקס סאנס

ספורט 5
יום שישי 05:10

לוס אנג'לס דודג'רס

שיקגו קאבס

ספורט 5+ לייב
יום שישי 09:30

3 על 3: נמל ת"א

ספורט 5
יום שישי 10:00

מוטו GP

ספורט 5+ לייב
יום שישי 13:00

טניס נשים : חצאי גמר טורניר איסטבורן

ספורט 1
יום שישי 13:00

נאגויה גרמפוס

פואנג סטילרס

ספורט 3
יום שישי 14:00

גלישת רוח

ספורט 5+
יום שישי 14:15

מוטו GP

5 סטארס
יום שישי 15:00

3 על 3: נמל ת"א

ספורט 5+ לייב
יום שישי 16:00

טניס גברים : חצאי גמר טורניר איסטבורן

5 סטארס
יום שישי 16:55

גמר ליגת האומות בכדורעף לנשים

5 גולד
יום שישי 17:00

טמפינאס רוברס

גמבה אוסקה

ספורט 3
יום שישי 19:00

ג'אונבוק מוטורס

צ'יאנגראי יונייטד

ספורט 3
יום שישי 20:30

טניס גברים : טורניר מיורקה

ספורט 5+
יום שישי 21:00

גביע העולם בטיפוס

ספורט 5+ לייב
שבת 02:10

בוסטון רד סוקס

ניו יורק יאנקיס

ספורט 5+ לייב
שבת 03:00

NHL : טמפה ביי - ניו יורק איילינדרס

5 סטארס
שבת 03:30

מילווקי באקס

אטלנטה הוקס

ספורט 5
שבת 14:30

טניס נשים : גמר טורניר איסטבורן

ספורט 2
שבת 15:55

ליגת האומות בכדורעף: חצי גמר

5 סטארס
שבת 16:30

טניס גברים : גמר טורניר איסטבורן

ספורט 5+
שבת 17:00

טניס גברים : גמר טורניר מיורקה

5 גולד
שבת 22:00

מירוץ נסקאר

ספורט 2
שבת 23:10

טמפה ביי רייס

לוס אנג'לס איינג'לס

5 סטארס
יום ראשון 00:30

ספורטינג קנזס סיטי

פ.צ לוס אנג'לס

ספורט 3
יום ראשון 03:00

NHL : וגאס - מונטריאול

5 סטארס
יום ראשון 04:00

לוס אנג'לס קליפרס

פיניקס סאנס

ספורט 5
יום ראשון 12:00

טוקושימה וורטיס

יוקוהמה מרינוס

ספורט 5+
יום ראשון 13:00

פורט

גוואנגז'ו אברגרנדה

ספורט 3
יום ראשון 15:00

מוטו GP : מירוץ הולנד

ספורט 5+
יום ראשון 15:45

פורמולה 1: מירוץ

ספורט 5
יום ראשון 17:00

צרזו אוסאקה

קיטצ'י

ספורט 3
יום ראשון 20:10

ניו יורק מטס

פילדלפיה פיליז

ספורט 5+
יום ראשון 22:00

פלומיננזה

קורינתיאנס

ספורט 1
יום ראשון 22:30

מירוץ נסקאר

ספורט 3
יום שני 00:00

ונצואלה

פרו

ספורט 2
יום שני 00:00

ברזיל

אקוודור

ספורט 1
יום שני 02:08

לוס אנג'לס דודג'רס

שיקגו קאבס

ספורט 5+ לייב

 

יום שני 03:30

אטלנטה הוקס

מילווקי באקס

ספורט 5
יום שני 12:30

אולפן ווימבלדון

ספורט 5
יום שני 13:00

טניס : ווימבלדון : יום 1

ספורט 5
יום שני 13:00

טניס : ווימבלדון : יום 1

5 סטארס
יום שני 13:00

טניס : ווימבלדון : יום 1

ספורט 5+ לייב

על המגרש

חדשות ווינר - מה שחובה לדעת

טלספורט בפייסבוק

פורום

לייבגיימז
 
לייבגיימז

telesport אנליסט

כל 14 המפגשים האחרונים בין וי.פי.אס לרובנאיימי הוכרעו. מי שרשמה יותר ניצחונות היא רובנאיימי (8). הערב ב-18:30 הן נפגשות שוב
09:47
בשבעת משחקי הליגה שלה העונה כבשה וספגה טי.פי.אס שישה שערים בלבד. ב-18:30 היא תארח את אקנס שנמצאת שלוש מקומות מעליה בטבלה אך לא ניצחה בשלושת משחקיה האחרונים
08:59
ארגנטינה ללא הפסד ב – 15 המשחקים האחרונים שלה וב – 5 מתוך 6 המשחקים האחרונים שלה נכבשו מתחת ל – 2.5 שערים, היא תשחק נגד פרגוואי בשעה 03:00.
23:36
ב – 4 מתוך 5 המשחקים האחרונים בין ארגנטינה לבין פרגוואי נכבשו מתחת ל – 2.5 שערים, כמו כן פרגוואי לא הפסידה לארגנטינאים בארבעת המשחקים האחרונים בין השתיים, הן ייפגשו שוב בשעה 03:00.
23:03
13 מ-14 משחקי החוץ האחרונים של שפקואנסה בליגה הסתיימו עם הסימון ''מתחת ל-2.5 שערים". הלילה ב-02:00 היא תשחק בחוץ מול אתלטיקו מיניירו
22:27
אורגוואי ברצף שלילי של ארבעה משחקים ללא ניצחון, היא תשחק נגד צ'ילה שלא הפסידה בחמשת המשחקים האחרונים שלה, השתיים ישחקו בשעה 00:00.
21:49
קיי.אר לא הפסידה לויקיניגור רייקאוויק בתשעת המפגשים האחרונים בין הקבוצות. היא ניצחה 7 מהם כאשר האחרון הסתיים בתיקו במסגרת הגביע לפני 4 חודשים. מתחילים ב-22:15
21:07
בחמשת המשחקים האחרונים בין ויקינגור רקיאוויק לבין קיי.אר נכבשו מתחת ל – 2.5 שערים, השתיים ייפגשו שוב בשעה 22:15 במסגרת הליגה האיסלנדית הראשונה.
20:39
9 מ-10 משחקיה האחרונים של בלגיה באליפויות אירופה הסתיימו עם הסימון ''מעל 2.5 שערים" במשחק. הערב ב-22:00 היא תפגוש את פינלנד למשחק האחרון של שלב הבתים
20:22
רוסיה שמרה על שער נקי ב-5 מ-7 משחקיה האחרונים במסגרת אליפות אירופה. הערב ב-22:00 היא תתארח אצל דנמרק למשחק לא קל
20:03
ליוןוירלבאן סיימה שנייה את העונה הסדירה והיא תפגוש את לה מאן* השביעית בסדרת רבע הגמר. המאזן ביניהן בעונה הסדירה: 1:1. מתחילים ב-22:00
19:42
לונגפורד תפגוש את ווטרפורד ב-21:45 כאשר לשתיהן ביחד יש רק 4 ניצחונות העונה מתוך 32 משחקים משותפים. לונגפורד סיימה בתיקו במחזור הקודם אחרי חמישה הפסדים רצופים
19:16
רצף הניצחונות של דונדאלק על דרוגהדה עומד על 14 (כולל משחקי ידידות). הערב ב-21:45 היא תשחק מולה בחוץ כאשר דרוגהדה בעונה טובה יותר ממנה
18:41
מספר מחזור: 212501
ברזיל - ליגה ברזילאית
1 27/06 17:00
חובנטוד
0 : 0
פלמנגו
2 28/06 02:00
פלמייראס
0 : 0
באהיה
3 28/06 02:30
סאנטוס
0 : 0
אתלטיקו מיניירו
ארה"ב - MLS
4 27/06 00:30
ספורטינג קנזס סיטי
0 : 0
פ.צ לוס אנג'לס
5 27/06 03:00
שיקגו פייר
0 : 0
פילדלפיה יוניון
6 28/06 03:00
אוסטין
0 : 0
קולומבוס קרו
7 28/06 04:00
דאלאס
0 : 0
ניו אינגלנד רבולושן
יפן - ליגה יפנית
8 27/06 12:00
יוקוהמה
0 : 0
שימיצו אס-פולס
9 27/06 13:00
אוראווה רד דיימונדס
0 : 0
אביספה פוקואוקה
10 27/06 13:00
שונן בלמארה
0 : 0
קשיווה רייסול
נורבגיה - נורבגית שנייה
11 26/06 16:00
ראופוס
0 : 0
האם קאם
12 27/06 16:00
אולנסקר
0 : 0
אלסונד
13 27/06 16:00
סאנדנס
0 : 0
יירב
14 27/06 16:00
סוגנדל
0 : 0
אסיין
15 27/06 16:00
סטארט
0 : 0
ברינה
16 27/06 16:00
סטיורדאלס בלינק
0 : 0
רנהיים