המלצות ווינר

עוד המלצות ווינר
שטוטגרט כבר חושבת על העונה הבאה וזה ניכר ביכולת שלה בחודש האחרון. השבוע היא תארח את אאוגסבורג שעדיין קרובה לקו האדום. מי תנצח?
יום שישי 07 מאי 2021
מערכת TELESPORT
מוליכת הטבלה יוצאת למבחן חוץ לא פשוט אצל לאנס. אם ליל רוצה לזכות העונה באליפות אסור לה לאבד יותר נקודות העונה. איך זה יגמר?
יום שישי 07 מאי 2021
מערכת TELESPORT
שריקת הפתיחה לטורניר יורו 2021, תישמע בעוד כחודש, ומומחי ה- Winner כבר מסמנים את הנבחרות הפייבוריטיות. וגם: בכמה אתם צפויים לזכות ב- Winner במקרה ששוודיה או אוסטריה ויניפו את הגביע?
יום חמישי 06 מאי 2021
מערכת TELESPORT
אחרי משחק לא טוב שלה בספרד בשבוע שעבר, ארסנל חוזרת למגרשה הביתי עם הפסד מינימלי ושער חוץ. האם זה יספיק לה בשביל להדיח את ויאריאל ולהעפיל לגמר?
יום חמישי 06 מאי 2021
מערכת TELESPORT
המשחק האחרון של רבע גמר ליגת האלופות בכדורסל יהיה של הנציגה הישראלית שלנו. האם הפועל חולון תצליח להפתיע את בורגוס החזקה?
יום חמישי 06 מאי 2021
מערכת TELESPORT
 

לוח תוצאות ספורט

 
כדורגל
כדורסל
טניס
בייסבול
פוטבול
כדורעף
כדוריד
הוקי
גולל מעלה
ישראל - ליגה לאומית - פלייאוף עליון
16:00
הפועל ירושלים
0 : 0
הפועל רמת גן
16:00
הפועל ניר רמת השרון
0 : 0
הפועל ראשון לציון
16:00
סקציה נס ציונה
0 : 0
בית"ר תל אביב בת ים
16:00
הפועל נוף הגליל
0 : 0
הפועל איכסל
ישראל - ליגה לאומית - פלייאוף תחתון
16:00
הפועל עפולה
0 : 0
הפועל עכו
16:00
הפועל אום אל פאחם
0 : 0
הפועל פתח תקווה
16:00
הפועל רעננה
0 : 0
מועדון ספורט כפר קאסם
16:00
מכבי אחי נצרת
0 : 0
הפועל כפר שלם
אנגליה - פרמייר ליג
22:00
לסטר
0 : 0
ניוקאסל
גרמניה - בונדסליגה
21:30
שטוטגרט
0 : 0
אוגסבורג
ספרד - לה ליגה
22:00
ריאל סוסיאדד
0 : 0
אלצ'ה
צרפת - ליגה צרפתית
22:00
לאנס
0 : 0
ליל
הולנד - ליגה הולנדית
21:00
ספרטה רוטרדם
0 : 0
ויטסה
קפריסין - ליגה קפריסאית, פלייאוף ירידה
18:00
ניאה סאלאמיס
0 : 0
ארמיס ארדיפו
20:00
דוקסה
0 : 0
אתניקוס אקנאס
בלגיה - ליגה בלגית, פלייאוף אליפות
21:45
גנק
0 : 0
קלאב ברוז'
גביע ליברטאדורס - בית 2
הסתיים
אולווייז רדי
2 : 0
טאצ'ירה
גביע ליברטאדורס - בית 4
הסתיים
סנטה פה
0 : 0
ריבר פלייט
הסתיים
ג'וניור
1 : 1
פלומיננזה
גביע ליברטאדורס - בית 6
הסתיים
אתלטיקו נסיונאל
0 : 2
ארגנטינוס ג'וניורס
גביע ליברטאדורס - בית 8
הסתיים
דפורטיבו לה גואירה
0 : 0
אמריקה דה קאלי
פורטוגל - ליגה פורטוגלית
21:00
פמאליקאו
0 : 0
סנטה קלרה
23:15
בואבישטה
0 : 0
טונדלה
ישראל - ליגה א' דרום - משחקי הפלייאוף
14:00
שמשון כפר קאסם
0 : 0
מ.ס דימונה
15:00
הפועל בני לוד רכבת
0 : 0
מ.כ עירוני אור יהודה
15:00
הפועל אזור
0 : 0
מכבי הרצליה
15:00
הפועל מרמורק
0 : 0
א.ס נורדיה ירושלים
15:00
הכח עמידר רמת גן
0 : 0
מ.ס עירוני כסייפה
15:00
מ.כ. מכבי אשדוד
0 : 0
מכבי שעריים
ישראל - ליגה א' צפון - משחקי הפלייאוף
15:30
הפועל בועיינה
0 : 0
עירוני טבריה
15:30
הפועל בני פרדיס
0 : 0
מכבי צור שלום
15:30
הפועל כפר כנא
0 : 0
הפועל הרצליה
15:30
הפועל עירוני בקה אל גרבייה
0 : 0
מ.ס חיפה רובי שפירא
15:30
הפועל מגדל העמק
0 : 0
הפועל בני ערערה עארה
15:30
מ.ס. צעירי טייבה
0 : 0
הפועל בני זלפה
ישראל - ליגה ב' דרום א' - בית ב'
12:00
בית"ר כפר סבא שלומי
0 : 0
הפועל קרית אונו
13:00
בית"ר רמת גן
0 : 0
בית"ר פתח תקווה
15:00
הפועל הוד השרון
0 : 0
מ.ס רוח תל אביב
16:30
שמשון בני טייבה
0 : 0
הפועל קלנסוואה
ישראל - ליגה ב' דרום א' - בית א'
12:30
עירוני בית דגן
0 : 0
מכבי עירוני עמישב פתח תקווה
15:00
מ.ס בני יפו אורתודוכסים
0 : 0
עוצמה מועדון כדורגל חולון
15:00
הפועל מחנה יהודה
0 : 0
שמשון תל אביב
ישראל - ליגה ב' צפון א' - בית ב'
11:30
בית"ר נהריה
0 : 0
עירוני בני כאבול
12:00
מועדון ספורט בני "ממבע"
0 : 0
אחי עכו
16:00
הפועל מ.כ עירוני צפת
0 : 0
מועדון כדורגל אלנהדה נצרת
16:00
מכבי עירוני יפיע
0 : 0
מ.כ אחווה כפר מנדא
ישראל - ליגה ב' צפון ב' - בית א'
11:00
הפועל מ.כ סנדלה גלבוע
0 : 0
מכבי אחי איכסל
14:00
עירוני נשר
0 : 0
הפועל בני מוסמוס
16:00
מ.ס פרדס חנה כרכור
0 : 0
מועדון ספורט טירת כרמל
16:30
אחי ביר אל מכסור
0 : 0
הפועל עין סהלה
ישראל - ליגה ב' צפון ב' - בית ב'
16:00
מ.ס כפר כמא
0 : 0
איחוד בני כפר קרע
16:00
הפועל רמות מנשה מגידו
0 : 0
מכבי נווה שאנן
16:30
הפועל טירת כרמל
0 : 0
הפועל איחוד בני ג'ת
ישראל - ליגה ב' צפון א' - בית א'
13:30
מועדון כדורגל בני ביר אל מכסור
0 : 0
מכבי סקציה מעלות תרשיחא
ישראל - ליגה ב' דרום ב' - בית א'
12:30
מכבי עירוני שדרות
0 : 0
בני אילת
12:30
מ.כ בית"ר יבנה
0 : 0
מכבי קרית מלאכי עירוני
13:00
עירוני מודיעין
0 : 0
מועדון כדורגל ערד
ישראל - ליגה ב' דרום ב' - בית ב'
12:00
מ.כ ירושלים
0 : 0
מכבי עירוני נתיבות
13:30
מ.ס שיכון המזרח
0 : 0
בית"ר אשדוד
14:30
מ.ס באר שבע
0 : 0
מ.ס הפועל ירוחם
ישראל - ליגה ג' תל אביב - משחקי הפלייאוף
11:00
בית"ר עזרא
0 : 0
מכבי ספרטק רמת גן
14:00
אגודת ספורט חולון מור
0 : 0
מכבי עירוני אור יהודה
14:30
הפועל רמת ישראל
0 : 0
מכבי השקמה חן
15:00
הפועל נוה גולן
0 : 0
מכבי פרדס כץ
15:00
אליצור יהוד
0 : 0
בית"ר יפו
16:00
א.כ המכתש גבעתיים
0 : 0
שיכון ותיקים רמת גן
ישראל - ליגה ג' שרון - משחקי הפלייאוף
11:00
הכח גלי גיל רמת גן
0 : 0
בית"ר מ.א מטה בנימין
14:00
בני טירה
0 : 0
בית"ר טוברוק
15:30
מ.כ עירוני אריאל
0 : 0
מ.ס נתניה
16:00
מ.כ בני רעננה
0 : 0
מ.ס בני קלנסואה
ישראל - ליגה ג' מרכז - משחקי הפלייאוף
11:30
בית"ר גן יבנה
0 : 0
הפועל טירת שלום
12:00
מ.כ הפועל בני אשדוד
0 : 0
הפועל רמלה
12:00
מ.ס ראשון לציון
0 : 0
הפועל ברנר
12:45
הפועל נחלת יהודה ראשון לציון
0 : 0
בית"ר גבעת זאב
13:00
מכבי רמלה
0 : 0
הפועל מצליח
ישראל - ליגה ג' דרום - משחקי הפלייאוף
11:45
מכבי באר שבע
0 : 0
הפועל שדרות
12:00
מכבי קרית גת
0 : 0
הפועל שגב שלום
12:00
מועדון כדורגל מכבי אשקלון
0 : 0
הפועל מטה יהודה
14:15
בני ירוחם
0 : 0
מכבי דימונה
15:00
עוצמה באר שבע
0 : 0
מכבי ירוחם
ישראל - ליגה ג' - גליל עליון
13:30
הפועל נהריה
0 : 0
הפועל איחוד בני סמיע
15:00
מ.כ.אבירי הצפון כ.סמיע
0 : 0
הפועל שלומי
ישראל - ליגה ג' - שומרון
11:30
בית"ר קרית אתא כפיר
0 : 0
הפועל יוקנעם
11:45
מכבי קרית ים
0 : 0
מ.כ אור עקיבא
13:45
בית"ר פרדס חנה
0 : 0
מכבי עוספיא
14:00
מכבי ברקאי
0 : 0
מ.ס כדורגל הפועל קרית ים
16:00
מ.ס צעירי חיפה
0 : 0
הפועל קרית חיים
16:30
הפועל בני ג'סר א - זרקא
0 : 0
מ.כ כרמל חיפה
ישראל - ליגה ג' - יזרעאל
17:00
הפועל צעירי נצרת
0 : 0
מכבי אחווה פרדיס
ישראל - ליגה ג' - גליל תחתון
16:30
אהלי טמרה
0 : 0
מועדון ספורט כפר יאסיף
קופה סודאמריקנה, בית ה'
הסתיים
ספורט הואנקאיו
0 : 3
קורינתיאנס
הסתיים
פניארול
3 : 0
ריבר פלייט דה אסונסיון
קופה סודאמריקנה, בית ו'
הסתיים
ליברטד אסונסיון
1 : 2
אתלטיקו גויאניינסה
קופה סודאמריקנה, בית ח'
הסתיים
גרמיו
8 : 0
ארגואה
הסתיים
לה אקווידאד
0 : 1
לאנוס
איטליה - סרייה ב'
15:00
וירטוס אנטלה
0 : 0
קייבו
15:00
אסקולי
0 : 0
צ'יטאדלה
15:00
ברשיה
0 : 0
פיזה
15:00
פרוסינונה
0 : 0
ויצ'נזה וירטוס
15:00
לצ'ה
0 : 0
רג'ינה
15:00
קרמונזה
0 : 0
פסקארה
15:00
ונציה
0 : 0
פורדנונה
15:00
קוסנזה
0 : 0
מונזה
15:00
סאלרניטנה
0 : 0
אמפולי
15:00
רג'יו אודאסה
0 : 0
ספאל
אוסטרליה - ליגה אוסטרלית
12:35
אדלייד יונייטד
0 : 0
וולינגטון פיניקס
ארמניה - ליגה ארמנית
14:00
שיראק
0 : 0
אורארטו
אוסטריה - אוסטרית שנייה
19:10
בי. וו לינץ
0 : 0
לאפניץ
19:30
וורווארטס סטייר
0 : 0
ליפרינג
19:30
פלורידסדורפר
0 : 0
אס. וי הורן
19:30
קאפפנברג
0 : 0
ראפיד וינה ב'
21:25
ואקר אינסברוק
0 : 0
גראצר
אירלנד - ליגה אירית
19:45
דרי סיטי
0 : 0
לונגפורד
21:45
דונדלק
0 : 0
סליגו רוברס
איסלנד - ליגה איסלנדית
21:00
קיי. אר רייקיאוויק
0 : 0
קיי. איי. אקוריירי
איסלנד - איסלנדית שנייה
21:00
גרינדאביק
0 : 0
איי. בי. וי ווסטמנאייר
21:00
גרוטה
0 : 0
ת'ור אקוריירי
אירלנד - אירית שנייה
21:45
גלוואי
0 : 0
בריי וונדררס
21:45
קורק סיטי
0 : 0
ווקספורד
21:45
קאבינטילי
0 : 0
קוב ראמבלרס
21:45
שלבורן
0 : 0
את'לון
21:45
יו. סי. דבלין
0 : 0
טריטי יונייטד
אלבניה - ליגה אלבנית
19:00
קוקסי
0 : 0
וילאזניה
איראן - ליגת איראנית
19:30
פולאד חוזסטאן
0 : 0
גול גוהאר
אוסטרליה - אוסטרלית שנייה - דרום
13:15
צפון מזרח מטרו סטארס
0 : 0
קרויידון קינגס
ארמניה - ארמנית שנייה
בוטל
פיוניק ב'
0 : 0
אלאשקרט ב'
אוקראינה - אוקראינית שנייה
15:30
קרמין קרמנצ'וק
0 : 0
ניבה
16:00
הירניק-ספורט
0 : 0
אליאנס
16:00
ורס ריבנה
0 : 0
קריסטל
16:00
מיקולאייב
0 : 0
צ'רנומורץ אודסה
16:00
פריקרפאטיה
0 : 0
אהרוביזנס וולוחיסק
17:00
אוונארד קראמאטורסק
0 : 0
וולין
17:00
אהרו שבצ'נקיבקה
0 : 0
פוליסה ז'יטומיר
אקוודור - אקוודורית שנייה
הסתיים
אינדפנדיינטה ג'וניורס
0 : 1
אמריקה דה קיטו
איחוד האמירויות הערביות - ליגת העל - איחוד האמירויות
20:00
האטה
0 : 0
אל איתיחאד קלבה
20:00
אג'מאן
0 : 0
אל שרג'ח
20:00
חורפקאן
0 : 0
אל פוג'איראח
22:00
אל דאפרה
0 : 0
באנייאס
22:00
אל וואחדה
0 : 0
אל נאסר
22:00
אל ג'זירה
0 : 0
אל-עין
22:00
אל אהלי האמירויות
0 : 0
אל וואסל
אוסטרליה - אוסטרלית שנייה, ויקטוריה פרמייר ליג
13:30
וויטלסי זבראס
0 : 0
מורלאנד סיטי
אוסטרליה - אוסטרליה, ליגה לנוער
11:30
דאנדנונג סיטי עד 21
0 : 0
בנטליי גרינס עד 21
13:15
אוקליי קאנונס עד 21
0 : 0
דאנדנונג ת'אנדר עד 21
אנגליה - פרמייר ליג מילואים, ליגה 1
18:00
בלקבורן עד 23
0 : 0
צ'לסי עד 23
19:00
טוטנהאם עד 23
0 : 0
מנצ'סטר סיטי עד 23
21:00
אברטון עד 23
0 : 0
סאות'המפטון עד 23
21:00
ווסטהאם עד 23
0 : 0
ארסנל עד 23
ארה"ב - יונייטד סוקר ליג
הסתיים
ריו גראנדה ואלי
1 : 0
סן דייגו לויאל
ארגנטינה - ארגנטינאית רביעית - אפרטורה
21:30
לאמאדריד
0 : 0
אטלס
ארגנטינה - ארגנטינאית שנייה, בית א'
21:45
דפורטיבו מאיפו
0 : 0
קלאב אתלטיקו מיטרה
בלארוס - ליגה בלארוסית
18:00
סמורגון
0 : 0
נמאן גרודנו
20:00
גומל
0 : 0
סלוצק
בוסניה הרצגובינה - ליגה בוסנית
17:00
טוזלה סיטי
0 : 0
אפ.קיי. סראייבו
21:00
ז'לז'ניצאר
0 : 0
שירוקי
בחריין - ליגה בחריינית
19:00
מוחארק
0 : 0
מאנמה
19:00
אל-חיד
0 : 0
בוסאיטין
19:00
איסט ריפה
0 : 0
בודיאה
ברזיל - ברזיל - מארנהנסה, שלב הבתים הראשון, פלייאוף
21:30
מוטו קלאב
0 : 0
סוסיאדאדה אספורטיבה חובנטוד
ברזיל - ברזיל - פראיבאנו
הסתיים
טרזה
2 : 1
נסיונאל דה פאטוס
ברזיל - ברזיל - פאוליסטה
הסתיים
נובוריזונטינו
2 : 2
בוטאפוגו אס. פי
הסתיים
סאו בנטו
2 : 1
אינטר דה לימיירה
הסתיים
סאנטו אנדרה
2 : 1
מיראסול
הסתיים
פלמייראס
3 : 2
סאנטוס
הסתיים
פרוביאריה
1 : 0
איטואנו
בולגריה - בולגרית שנייה
13:45
מיניור
0 : 0
היבאר
18:00
לוקומוטיב גורנה
0 : 0
סוזופול
18:00
ספורטיסט סווגס
0 : 0
לודוגורץ רזגראד ב'
בולגריה - ליגה בולגרית, פלייאוף אליפות
17:30
ברואה סטארה זגורה
0 : 0
ארדה קארדזאלי
20:00
צסק"א 1948
0 : 0
צסק"א סופיה
ברזיל - ברזיל - סארנסה - שלב הבתים השני
הסתיים
סארה
1 : 0
קראטו
ברזיל - ברזיל - פאראנאנסה
22:00
ריו בראנקו
0 : 0
אזוריז
בוליביה - ליגה בוליביאנית - אפרטורה
22:00
ריאל סנטה קרוז
0 : 0
בלומינג
ברזיל - ברזיל - סול מאטוגרוסנסה, פלייאוף
22:00
אוניאו קמאפואננסה
0 : 0
קוסטה ריקה אי. סי
גרמניה - בונדסליגה 2
19:30
האנובר 96
0 : 0
דרמשטאדט
19:30
הולסטיין קיל
0 : 0
סט. פאולי
גרמניה - גרמנית שלישית
20:00
טורקגוצ'ו מינכן
0 : 0
ורל
גואטמלה - גוואטמלה - קלאוסרה, שלבי ההכרעה
הסתיים
קובאן אימפריאל
1 : 1
סנטה לוסיה קוטזומאלגואפה
גאנה - ליגה גנאית
18:00
וואפה
0 : 0
גרייט אולימפיקס
גאורגיה - גאורגית שנייה
14:00
זוגדידי
0 : 0
סיוני בולניסי
15:00
רוסטבי
0 : 0
גארג'י 1960
גאורגיה - ליגה גאורגית
13:00
סאמגורלי צחלטובו
0 : 0
טלאבי
15:00
לוקומוטיב טביליסי
0 : 0
דילה גורי
17:00
טורפדו קוטאיסי
0 : 0
סבורטלו טביליסי
גיברלטר - ליגת העל גיברלטר - פלייאוף תחתון
21:30
גלאסיס יונייטד
0 : 0
ברונוז מגפיז
דנמרק - דנית שלישית, בית ב'
20:00
רוסקילדה
0 : 0
ואנלוס
דנמרק - דנית שנייה, פלייאוף עלייה, בית 1
19:30
פרדריקיה
0 : 0
קוג
20:00
הלסינגור
0 : 0
ויבורג
דנמרק - ליגה דנית, פלייאוף תחתון
20:00
אודנסה
0 : 0
אלבורג
הולנד - הולנדית שנייה
21:00
אלקמאר מילואים
0 : 0
אקסלסיור
21:00
גו אהד איגלס
0 : 0
ניימיכן
21:00
איינדהובן מילואים
0 : 0
וולנדאם
21:00
הלמונד ספורט
0 : 0
אוס
21:00
דן בוס
0 : 0
טלסטאר
21:00
רודה
0 : 0
אף. סי. איינדהובן
21:00
אייאקס מילואים
0 : 0
דה חראפשחאפ
21:00
אוטרכט מילואים
0 : 0
אלמירה סיטי
21:00
דורדרכט
0 : 0
קמבור
21:00
נאק ברדה
0 : 0
מאסטריכט
הונגריה - ליגה הונגרית
21:00
מזוקווסד
0 : 0
מ.ט.ק בודפשט
הונג קונג - ליגת העל - הונג קונג
15:00
קיטצ'י
0 : 0
הונג קונג ריינג'רס
וייטנאם - ליגה ויאטנמית
נדחה
סונג לאם
0 : 0
הא נוי
נדחה
סאי גון
0 : 0
תאן הואה
נדחה
היי פונג
0 : 0
בין דין
נדחה
תאן קוואנג נין
0 : 0
הואנג אן ג'יה לאי
נדחה
נאם דין
0 : 0
דה נאנג
נדחה
דה קונג ויטל
0 : 0
הונג לין הא טין
נדחה
בין דונג
0 : 0
הו צ'י מין
ונצואלה - ליגת העל ונצואלה - בית סנטרל
הסתיים
פוארטו קאביו
0 : 3
דפורטיבו לארה
טורקיה - טורקית שנייה
16:00
בולוספור
0 : 0
אסקיסהירספור
20:30
אקהיסרספור
0 : 0
אומרנייספור
ירדן - ליגה ירדנית
22:30
אל גז'ירה עמאן
0 : 0
אל באקע'ה
כווית - ליגה כווייתית
22:00
חאייטן
0 : 0
אל-קדסיה
22:00
אל-שבאב
0 : 0
אל-כווית
ליטא - ליגה ליטאית
18:00
באנגה גארגזדאי
0 : 0
פאנבזיס
ליטא - ליטאית שנייה
18:00
סודובה ב'
0 : 0
טרקאי ב'
מולדובה - ליגה מולדבית
16:00
דינמו אוטו
0 : 0
ספרנטה
16:00
פלורשטי
0 : 0
בויוקאני
18:00
פטרוקאב
0 : 0
קודרו
מרוקו - גביע מרוקאי
הסתיים
טטואן
0 : 0
מאגרב פז
ספרד - ספרדית שנייה
22:00
טנריפה
0 : 0
אלמריה
ערב הסעודית - ליגת העל - ערב הסעודית
21:40
אל שבאב
0 : 0
אל הילאל
21:50
אל טעאוון
0 : 0
אל אהלי
פינלנד - ליגה פינית
18:30
קיי. טי. פי
0 : 0
הונקה
18:30
סיינאיוהן
0 : 0
הלסינקי איי.אף.קיי
פולין - ליגה פולנית
19:00
גורניק ז'אבז'ה
0 : 0
יגילוניה ביאליסטוק
21:30
ז'אגלבי לובין
0 : 0
פוגון שצ'צ'ין
פולין - פולנית שנייה
18:00
אודרה אופולה
0 : 0
פושצ'ה נייפולומיצה
18:40
ז'גלבי סוסנוביץ
0 : 0
ראדומיאק ראדום
19:00
טיכי 71
0 : 0
גורניק לצ'נה
פרגוואי - פראגוואי - ליגה שנייה
22:00
ג'נרל קבז'רו
0 : 0
פרננדו דה לה מורה
פרו - פרו - פרימיירה אפרטורה
19:00
אקדמיה קנטולאו
0 : 0
ספורט בויז
21:15
אוניברסידד קאחאמרקה
0 : 0
דפורטיבו סן מרטין
23:30
אליאנזה לימה
0 : 0
בינסיונאל
פורטוגל - פורטוגלית שלישית, פלייאוף עלייה
18:00
אסטרלה
0 : 0
לייריה
20:00
ויטוריה סטובאל
0 : 0
טורנסה
צ'כיה - ליגה צ'כית
19:00
יבלונץ
0 : 0
טפליצה
צרפת - צרפתית שלישית
21:00
אורלאן
0 : 0
לה מאן
קרואטיה - ליגה קרואטית
16:00
לוקומוטיבה זאגרב
0 : 0
סלאבן בלופו
18:05
שיבניק
0 : 0
איסטרה
20:10
גוריצה
0 : 0
אוסייק
קרואטיה - קרואטית שנייה
18:00
אינטר ז'אפרשיץ'
0 : 0
אופאטיה
18:00
דובראבה זאגרב
0 : 0
ציבאליה
18:00
אוריינט 1919
0 : 0
רודש
קולומביה - קולומביאנית שנייה, אפרטורה - פלייאוף, בית ב'
18:00
אוניון מגדלנה
0 : 0
אתלטיקו FC
רוסיה - ליגה רוסית
18:00
אחמט גרוזני
0 : 0
טאמבוב
20:00
סוצ'י
0 : 0
רוטור וולגוגראד
רוסיה - רוסית שלישית - אוראל-פובוליז'ה
12:00
טיומן
0 : 0
קריליה סובטוב סמארה ב'
13:00
דינמו בארנול
0 : 0
חליאבינסק
15:00
נובוסיבירסק
0 : 0
אוראל ב'
רומניה - רומנית שנייה, פלייאוף עלייה
16:00
צ'סיקשרדה
0 : 0
מיובני
18:30
פוליטכניקה טימישוארה
0 : 0
יו קראיובה 1948
19:00
גלוריה בוזאו
0 : 0
קונקורדיה
21:00
דונראה קלארסי
0 : 0
ראפיד בוקרשט
שוויץ - שווייצרית שנייה
20:00
קריאנס
0 : 0
ת'ון
20:00
קיאסו
0 : 0
ווינטרטור
21:00
גראסהופרס
0 : 0
סטאד לוזאן אושי
21:00
נוישאטל קסמאקס
0 : 0
וויל
קופה סודאמריקנה, בית א'
הסתיים
סן לורנצו
1 : 1
12 באוקטובר
קופה סודאמריקנה, בית ג'
הסתיים
ארסנאל
3 : 0
חורחה ווילסטרמן
גביע האלופות האסייתי, בית 6
נדחה
בי.ג'י. פאטום יונייטד
0 : 0
אולסאן יונדאי
גביע האלופות האסייתי, בית 8
נדחה
ג'אונבוק מוטורס
0 : 0
גמבה אוסקה
נדחה
טמפינאס רוברס
0 : 0
פ.צ סידני
בוטל
שנדונג לוננג
0 : 0
פורט
נדחה
גוואנגז'ו אברגרנדה
0 : 0
פורט
גרמניה - בונדסליגה נשים - נשים
20:15
הופנהיים
0 : 0
סאנד
גולל מטה

לוח שידורים

יום שישי 01:00

אתלטיקו נסיונאל

ארגנטינוס ג'וניורס

ספורט 4
יום שישי 01:15

ארסנאל

חורחה ווילסטרמן

ספורט 1
יום שישי 01:15

גרמיו

ארגואה

ספורט 3
יום שישי 01:15

ליברטד אסונסיון

אתלטיקו גויאניינסה

ספורט 2
יום שישי 02:30

דאלאס מאבריקס

ברוקלין נטס

ספורט 5
יום שישי 03:00

אינדיאנה פייסרס

אטלנטה הוקס

ספורט 5+ לייב
יום שישי 03:00

סנטה פה

ריבר פלייט

ספורט 4
יום שישי 03:00

ג'וניור

פלומיננזה

ספורט 4
יום שישי 03:30

ספורט הואנקאיו

קורינתיאנס

ספורט 3
יום שישי 03:30

פניארול

ריבר פלייט דה אסונסיון

ספורט 1
יום שישי 03:30

סן לורנצו

12 באוקטובר

ספורט 2
יום שישי 04:00

אדמונטון אוילרס

ונקובר קנאקס

5 סטארס
יום שישי 05:00

דפורטיבו לה גואירה

אמריקה דה קאלי

ספורט 4
יום שישי 05:00

לוס אנג'לס קליפרס

לוס אנג'לס לייקרס

ספורט 5
יום שישי 14:00

הפועל עפולה

מכבי אשדוד

ספורט 5+
יום שישי 14:00

דומיניק ת'ים

ג'ון איסנר

ספורט 1
יום שישי 15:45

ליגה לאומית: ערוץ הקיבוץ

ספורט 5
יום שישי 16:00

רפאל נדאל

אלכסנדר זברב

ספורט 1
יום שישי 16:00

הפועל ירושלים

הפועל רמת גן

5 גולד
יום שישי 16:00

הפועל עפולה

הפועל עכו

5 סטארס
יום שישי 16:00

הפועל אום אל פאחם

הפועל פתח תקווה

ספורט 5+ לייב
יום שישי 16:00

מכבי אחי נצרת

הפועל כפר שלם

אתר ספורט 5
יום שישי 17:00

ג'ודו: גראנד סלאם - קאזאן

ספורט 5+ לייב
יום שישי 18:00

פנרבחצ'ה

אנאדולו אפס

ספורט 2
יום שישי 19:30

הולסטיין קיל

סט. פאולי

ספורט 4
יום שישי 20:00

אלכסנדר בובליק

קספר רוד

ספורט 1
יום שישי 21:00

פמאליקאו

סנטה קלרה

ספורט 3
יום שישי 21:20

שיקגו קאבס

פיטסבורג פיראטס

5 סטארס
יום שישי 21:30

מתאו ברטיני

כריסטיאן גארין

ספורט 1
יום שישי 21:30

שטוטגרט

אוגסבורג

ספורט 4
יום שישי 21:30

בורגוס

שטרסבורג

ספורט 5
יום שישי 22:00

לאנס

ליל

ספורט 5+
יום שישי 22:00

לסטר

ניוקאסל

ספורט 2
יום שישי 22:00

ריאל סוסיאדד

אלצ'ה

ONE
שבת 02:00

פילדלפיה 76

ניו אורלינס פליקנס

ספורט 5
שבת 02:05

ניו יורק יאנקיס

וושינגטון נשיונאלס

5 סטארס
שבת 03:00

SMACKDOWN :WWE

ספורט 5+ לייב
שבת 05:00

פיניקס סאנס

ניו יורק ניקס

ספורט 5+ לייב
שבת 05:30

סן חוזה שארקס

אריזונה קויוטיז

5 סטארס
שבת 11:00

מכבי תל אביב

הפועל תל אביב

ספורט 5
שבת 12:00

גמבה אוסקה

קאווסאקי פרונטלה

ספורט 5+ לייב
שבת 14:00

נאנט

בורדו

ספורט 5
שבת 14:00

גרויטר פירת'

קרלסרוהה

ספורט 3
שבת 14:30

לידס

טוטנהאם

ספורט 2
שבת 14:30

דרבי קאונטי

שפילד וונסדיי

ספורט 1
שבת 15:00

אלאבס

לבאנטה

ONE
שבת 15:50

פורמולה 1: ספרד, מקצה דירוג

ספורט 5+ לייב
שבת 16:00

ספציה

נאפולי

ONE2
שבת 16:20

חגיגה גרמנית

ספורט 3
שבת 16:30

בורוסיה דורטמונד

ר.ב לייפציג

ספורט 4
שבת 16:30

וולפסבורג

אוניון ברלין

ספורט 3
שבת 17:00

שפילד יונייטד

קריסטל פאלאס

ספורט 2
שבת 17:15

ברצלונה

אתלטיקו מדריד

ONE
שבת 18:00

הפועל קרית שמונה

מכבי פתח תקווה

ספורט 5+ לייב
שבת 18:45

בני יהודה תל אביב

הפועל תל אביב

ספורט 4
שבת 19:00

אינטר

סמפדוריה

ONE2
שבת 19:30

באיירן מינכן

בורוסיה מנשנגלדבאך

ספורט 3
שבת 19:30

מנצ'סטר סיטי

צ'לסי

ספורט 2
שבת 19:30

קאדיס

הואסקה

ONE
שבת 20:15

הפועל חיפה

הפועל כפר סבא

ספורט 5+ לייב
שבת 20:30

גלאטסראיי

בשיקטאש

ספורט 4
שבת 20:30

בית"ר ירושלים

בני סכנין

ספורט 1
שבת 20:30

עירוני נהריה

מכבי ראשון לציון

ספורט 5
שבת 21:45

פיורנטינה

לאציו

ONE2
שבת 22:00

אתלטיק בילבאו

אוסאסונה

ONE
שבת 22:15

ליברפול

סאות'המפטון

ספורט 2
יום ראשון 00:00

אתלטיקו פטרונטו פאראנה

בוקה ג'וניורס

ספורט 4
יום ראשון 03:00

UFC: סנדהאגן - דילשאו

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 05:00

דנבר נאגטס

ברוקלין נטס

ספורט 5
יום ראשון 05:00

יוטה ג'אז

יוסטון רוקטס

5 סטארס
יום ראשון 12:30

אתלטיקה: הטור הביניבשתי - טוקיו

ספורט 5+
יום ראשון 13:30

ריאל בטיס סביליה

ברצלונה

ספורט 4
יום ראשון 13:30

גנואה

ססואולו

ONE2
יום ראשון 14:00

וולבס

ברייטון

ספורט 2
יום ראשון 14:30

פ.צ. קלן

פרייבורג

ספורט 3
יום ראשון 14:30

בוכום

רגנסבורג

ספורט 1
יום ראשון 15:00

חטאפה

אייבר

ONE
יום ראשון 15:30

פיינורד

אייאקס

ספורט 4
יום ראשון 15:30

שטורם גראץ

זלצבורג

5 סטארס
יום ראשון 16:00

פארמה

אטאלנטה

ONE2
יום ראשון 16:00

לודוויגסבורג

באיירן מינכן

5 גולד
יום ראשון 16:00

ספורט מוטורי: פורמולה 1, מירוץ ספרד

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 16:05

אסטון וילה

מנצ'סטר יונייטד

ספורט 2
יום ראשון 16:30

איינטרכט פרנקפורט

מיינץ

ספורט 3
יום ראשון 16:30

ווסטהאם נשים

מנצ'סטר סיטי נשים

ספורט 1
יום ראשון 16:30

צ'לסי נשים

רדינג נשים

ספורט 1
יום ראשון 17:00

שחטאר דונייצק

אינהולץ פטרוב

5 סטארס
יום ראשון 17:15

ולנסיה

ויאדוליד

ONE
יום ראשון 17:30

מכבי תל אביב

הפועל אילת

ספורט 5
יום ראשון 17:45

ווילם II

פ.ס.וו. איינדהובן

ספורט 4
יום ראשון 18:05

ריימס

מונאקו

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 18:30

ווסטהאם

אברטון

ספורט 2
יום ראשון 19:00

הרטה ברלין

ארמיניה בילפלד

ספורט 3
יום ראשון 19:00

רומא

קרוטונה

ONE2
יום ראשון 19:00

הפועל חדרה

מכבי נתניה

ספורט 1
יום ראשון 19:30

ויאריאל

סלטה ויגו

ONE
יום ראשון 19:30

ריאל מדריד

ולנסיה

ספורט 1
יום ראשון 20:00

בוסטון סלטיקס

מיאמי היט

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 20:00

הפועל באר שבע

עירוני נס ציונה

5 סטארס
יום ראשון 20:30

ריבר פלייט

אלדוסיבי

ספורט 3
יום ראשון 20:30

מכבי תל אביב

מכבי חיפה

ספורט 5
יום ראשון 21:00

ארסנל

ווסט ברומיץ'

ספורט 2
יום ראשון 21:00

הפועל ירושלים

הפועל גלבוע/גליל

ספורט 5+
יום ראשון 21:45

יובנטוס

מילאן

ONE2
יום ראשון 22:00

ראן

פאריס סן ז'רמן

5 סטארס
יום ראשון 22:00

ריאל מדריד

סביליה

ONE
יום ראשון 22:30

ספורט מוטורי: מירוץ הנסקאר, דרלינגטון

ספורט 3
יום ראשון 22:30

לוס אנג'לס קליפרס

ניו יורק ניקס

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 23:30

אתלטיקה: Golden Games - ארה"ב

5 סטארס
יום שני 02:00

קליבלנד קאבלירס

דאלאס מאבריקס

ספורט 5+ לייב
יום שני 03:00

קלגרי פליימס

אוטווה סנטורס

5 סטארס
יום שני 05:00

לוס אנג'לס לייקרס

פיניקס סאנס

ספורט 5
יום שני 10:00

שחייה אומנותית - אליפות אירופה

ספורט 5
יום שני 17:00

שחייה אומנותית: אליפות אירופה

5 גולד
יום שני 18:00

מכבי עירוני רמת גן

מכבי אשדוד

ספורט 5+
יום שני 19:00

עירוני נהריה

בני הרצליה

5 סטארס
יום שני 19:00

הולסטיין קיל

האנובר 96

ספורט 2
יום שני 20:00

מכבי חיפה

הפועל תל אביב

ספורט 5+ לייב
יום שני 20:00

הפועל אשדוד

מכבי ראשון לציון

ספורט 5
יום שני 20:15

מ.ס אשדוד

הפועל באר שבע

ספורט 4
יום שני 20:30

קפיצות למים

5 גולד
יום שני 21:30

המבורג

נירנברג

ספורט 2
יום שני 22:00

פולהאם

ברנלי

ספורט 1
יום שני 22:00

בטיס

גרנאדה

ONE
יום שני 22:15

פורטו

פראנסה

ספורט 3
יום שני 23:40

בובה של לילה

ספורט 5
יום שלישי 02:30

קליבלנד קאבלירס

אינדיאנה פייסרס

ספורט 5
יום שלישי 03:00

שיקגו בלאקהוקס

דאלאס סטארס

5 סטארס
יום שלישי 03:00

נאשוויל פרדטורס

קרוליינה הוריקנס

5 סטארס
יום שלישי 03:00

WWE: מגזין RAW

ספורט 1
יום שלישי 03:10

יוסטון אסטרוס

לוס אנג'לס איינג'לס

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 05:00

לוס אנג'לס קינגס

סנט לואיס בלוז

5 סטארס
יום שלישי 10:00

שחייה אמנותית - אליפות אירופה

ספורט 5
יום שלישי 12:00

טניס: WTA רומא

ספורט 1
יום שלישי 12:00

טניס: ATP רומא

ספורט 3
יום שלישי 12:00

מסע"ת חצי גמר גביע המדינה: מכבי ת"א

ספורט 5
יום שלישי 13:00

מסע"ת חצי גמר גביע המדינה: מכבי חיפה

ספורט 5
יום שלישי 17:00

שחייה אמנותית - אליפות אירופה

ספורט 5+
יום שלישי 20:00

מנצ'סטר יונייטד

לסטר

ספורט 2
יום שלישי 20:30

הפועל תל אביב

בית"ר תל אביב בת ים

ספורט 5
יום שלישי 20:30

קפיצות למים - אליפות אירופה

ספורט 5+
יום שלישי 21:45

נאפולי

אודינזה

ONE2
יום שלישי 22:15

סאות'המפטון

קריסטל פאלאס

ספורט 2
יום שלישי 22:30

ספורטינג ליסבון

בואבישטה

ספורט 3
יום שלישי 22:45

סן פרנסיסקו ג'איינטס

טקסס ריינג'רס

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 23:00

לבאנטה

ברצלונה

ONE
יום רביעי 01:15

טאצ'ירה

אינטרנסיונאל

ספורט 1
יום רביעי 01:15

דה סטרונגסט

ברצלונה ספורטינג קלאב

ספורט 3
יום רביעי 01:15

מטרופוליטנוס

אתלטיקו פארננסה

ספורט 2
יום רביעי 01:15

סאנטוס

בוקה ג'וניורס

ספורט 4
יום רביעי 02:00

שארלוט הורנטס

דנבר נאגטס

5 סטארס
יום רביעי 03:00

NXT LIVE :WWE

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 03:30

ספורטינג קריסטל

ראסינג קלאב

ספורט 3
יום רביעי 03:30

אוניון לה קאלרה

פלמנגו

ספורט 2
יום רביעי 03:30

אינדפנדיינטה דל ואלה

פלמייראס

ספורט 4
יום רביעי 03:30

מונטבידאו סיטי טורק

אינדפנדיינטה

ספורט 1
יום רביעי 10:00

שחייה אמנותית - אליפות אירופה

ספורט 5
יום רביעי 13:00

קפיצות למים - אליפות אירופה

ספורט 5+
יום רביעי 13:30

נאגויה גרמפוס

קשימה אנטלרס

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 17:00

אופניים: טור הונגריה

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 17:00

שחייה אמנותית - אליפות אירופה

5 סטארס
יום רביעי 18:00

מכבי אשדוד

מכבי עירוני רמת גן

ספורט 5+
יום רביעי 19:00

שאלקה 04

הרטה ברלין

ספורט 1
יום רביעי 19:30

קליארי

פיורנטינה

ONE2
יום רביעי 19:45

משקוב ברסט

ברצלונה

ספורט 4
יום רביעי 20:00

סביליה

ולנסיה

ONE
יום רביעי 20:00

הפועל גלבוע/גליל

הפועל חולון

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 20:30

מכבי חיפה

מכבי תל אביב

ספורט 5
יום רביעי 20:30

קפיצות למים - אליפות אירופה

5 סטארס
יום רביעי 21:00

הפועל חיפה

הפועל ירושלים

ספורט 5+
יום רביעי 21:30

זלצבורג

ראפיד וינה

5 גולד
יום רביעי 21:45

אטאלנטה

בנבנטו

ONE2
יום רביעי 21:45

ססואולו

יובנטוס

ONE2
יום רביעי 21:45

טורינו

מילאן

ONE2
יום רביעי 21:45

אינטר

רומא

ONE2
יום רביעי 21:45

רוס קאונטי

המילטון

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 21:45

קיל

פאריס

ספורט 4
יום רביעי 22:00

מונפלייה

פאריס סן ז'רמן

ספורט 1
יום רביעי 22:15

צ'לסי

ארסנל

ספורט 2
יום רביעי 22:15

גימראייש

פמאליקאו

ספורט 3
יום רביעי 22:15

אוניקאחה מלאגה

מורבאנק אנדורה

ספורט 4
יום רביעי 23:00

אתלטיקו מדריד

ריאל סוסיאדד

ONE
יום חמישי 01:00

רנטיטאס

סאו פאולו

ספורט 4
יום חמישי 01:00

ארגנטינוס ג'וניורס

אוניברסידאד קתוליקה

ספורט 3
יום חמישי 01:15

12 באוקטובר

הואצ'יפאטו

ספורט 1
יום חמישי 01:15

סארה

ארסנאל

ספורט 2
יום חמישי 02:30

אטלנטה הוקס

וושינגטון וויזארדס

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 03:00

פלומיננזה

סנטה פה

ספורט 4
יום חמישי 03:00

ג'וניור

ריבר פלייט

ספורט 3
יום חמישי 03:30

יוסטון דינמו

ספורטינג קנזס סיטי

ספורט 2
יום חמישי 03:30

סן לורנצו

רוסאריו סנטרל

ספורט 1
יום חמישי 05:00

אוניברסיטריו דה דפורטס

דפנסה אי חוסטיסיה

ספורט 3
יום חמישי 05:00

אתלטיקו נסיונאל

נאסיונל

ספורט 4
יום חמישי 10:00

שחייה אמנותית - אליפות אירופה

ספורט 5
יום חמישי 13:00

קפיצות למים - אליפות אירופה

ספורט 5+
יום חמישי 17:00

שחייה אמנותית - אליפות אירופה

5 גולד
יום חמישי 17:00

אופניים: טור הונגריה

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 17:45

ערב הכדורסל של ישראל

ספורט 5+
יום חמישי 18:00

הפועל תל אביב

עירוני נס ציונה

5 סטארס
יום חמישי 20:00

אסטון וילה

אברטון

ספורט 2
יום חמישי 20:00

ויאדוליד

ויאריאל

ONE
יום חמישי 20:30

קפיצות למים - אליפות אירופה

5 סטארס
יום חמישי 20:45

מכבי תל אביב

מכבי ראשון לציון

ספורט 5
יום חמישי 22:15

מנצ'סטר יונייטד

ליברפול

ספורט 2

 

 

 

 

 

יום חמישי 23:00

גרנאדה

ריאל מדריד

ONE

על המגרש

חדשות ווינר - מה שחובה לדעת

טלספורט בפייסבוק

פורום

לייבגיימז
 
לייבגיימז

telesport אנליסט

מתוך שבעת המפגשים האחרונים ביניהן הפועל רמת גן והפועל ירושלים ניצחו פעם אחת בלבד. חמישה הסתיימו ללא הכרעה כולל שלושת האחרונים. היום ב-16:00 הן נפגשות שוב
09:54
סרגיי טרחוב בלמה של סוצ'י ספג כרטיס צהוב שמיני ולא ישחק מול רוטור ב-20:00. זהו חסרון משמעותי להגנת סוצ'י
09:04
פילדלפיה 76 במאזן 21:45, אך היא ניצחה את הליין רק ב-36 משחקים. ב-2:00 היא מול ניו אורלינס
08:35
דטרויט פיסטונס במאזן 47:19, אך היא ניצחה את הליין ב-35 משחקים. ב-3:00 היא מול ממפיס
23:11
שיקגו בולס במאזן 39:26, אך היא ניצחה את הליין ב-32 משחקים. ב-2:00 היא מול שארלוט
22:37
סמוחה עדיין ללא הפסד בשנת 2021. מתוך 16 המשחקים מאז ניצחה בחמישה והערב ב-22:30 תתארח אצל אל זמאלק מוליכת הטבלה החזקה
22:04
ברצלונה סיימה רק לפני יומיים את סדרת רבע הגמר שלה ביורוליג. הערב ב-22:00 היא תארח את אוברדוירו אותה ניצחה בכל 12 המפגשים הקודמים בין הקבוצות
21:27
פירמידס לא הפסידה בששת משחקיה האחרונים מול ואדי דגלה. היא ניצחה בשלושה מהם כאשר בכלל לא הפסידה בששת משחקיה הקודמים בכל המסגרות. הערב ב-22:30 הן נפגשות
21:03
גאזל אל מחאלה ספגה רק שלושה שערים בששת משחקיה האחרונים. הערב ב-22:30 היא תארח את אנפי כששתיהן צמודות במרכז הטבלה במצרים
20:40
ויטוריה גימראייש הפסידה את כל ששת משחקי החוץ הקודמים שלה בליגה. הערב ב-22:30 היא תתארח אצל פראנסה שבעצמה לא ניצחה את שמונת האחרונים בביתה
20:10
בנפיקה ליסבון כבשה לפחות שני שערים ב-8 מ-10 משחקיה הקודמים בליגה. היא תארח הערב ב-20:30 את פורטו שלא הפסידה כבר 24 משחקי ליגה רצופים
19:41
ארסנל תארח את וויאריאל לגומלין חצי גמר הליגה האירופית, המשחק הראשון בין השתיים נגמר בתוצאה 2-1 לטובת הספרדים, ב – 6 מתוך 7 המשחקים האחרונים של האורחת נכבשו מעל ל – 2.5 שערים, שתי הקבוצות ניצחו את משחק הליגה האחרון שלהן והצליחו לשמור על רשת נקייה, השתיים ישחקו בשעה 22:00.
19:06
ארסנל תחסר את דני סבאיוס שמושהה בעקבות כרטיס אדום, דויד לואיז פצוע ולא ישחק וכמו כן לקאזט נמצא בספק למשחק, אצל האורחת וויאריאל אטיין קאפו לא ישחק אחרי שקיבל אדום במשחק הראשון וחואן פויט נמצא בספק למשחק, השתיים ישחקו בשעה 22:00 לגומלין חצי גמר הליגה האירופית אחרי שוויאריאל ניצחה את ארסנל במשחק שהתקיים בספרד בתוצאה 2-1.
18:34
מספר מחזור: 211801
ישראל - ליגת העל - פלייאוף עליון
1 09/05 20:30
מכבי תל אביב
0 : 0
מכבי חיפה
2 08/05 18:00
הפועל קרית שמונה
0 : 0
מכבי פתח תקווה
3 10/05 20:15
מ.ס אשדוד
0 : 0
הפועל באר שבע
ישראל - ליגת העל - פלייאוף תחתון
4 08/05 20:30
בית"ר ירושלים
0 : 0
בני סכנין
5 08/05 18:45
בני יהודה תל אביב
0 : 0
הפועל תל אביב
6 09/05 19:00
הפועל חדרה
0 : 0
מכבי נתניה
ספרד - לה ליגה
7 08/05 17:15
ברצלונה
0 : 0
אתלטיקו מדריד
8 08/05 19:30
קאדיס
0 : 0
הואסקה
אנגליה - פרמייר ליג
9 08/05 17:00
שפילד יונייטד
0 : 0
קריסטל פאלאס
10 09/05 14:00
וולבס
0 : 0
ברייטון
11 09/05 18:30
ווסטהאם
0 : 0
אברטון
12 10/05 22:00
פולהאם
0 : 0
ברנלי
איטליה - סרייה א'
13 08/05 16:00
אודינזה
0 : 0
בולוניה
14 08/05 21:45
פיורנטינה
0 : 0
לאציו
15 09/05 13:30
גנואה
0 : 0
ססואולו
16 09/05 16:00
בנבנטו
0 : 0
קליארי