2

טורקיה ויוון במירוץ על הכרטיס

טורקיה תארח את יוון למשחק חם על כרטיס לאליפות אירופה. הטורקים ניצחו ביוון רק לפני מספר ימים, אך צפויים דווקא להתקשות בגומלין בבית. האם היוונים יעמדו בליין?

יום ראשון 14 אפריל 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 139 בטופס בין טורקיה לבין יוון ביתרון 2.5 שערים, במסגרת בית ג' של מוקדמות אליפות אירופה בכדוריד. המשחק יערך בבאסיקסהיר שבטורקיה והוא ניתן להימור סינגל.

ברביעי האחרון טורקיה ניצחה ביוון בתוצאה 22:26, וכעת לשתי הנבחרות יש מאזן זהה, של ניצחון לצד שני הפסדים. נבחרת שתנצח הערב, תעשה צעד משמעותי לאליפות אירופה, שכן שמונה הנבחרות מהמקום השלישי עם המאזנים הטובים מעפילים גם הם לאליפות אירופה 2020 שתערך בשבדיה ונורווגיה.

יוון שיחקה רע מאוד ברביעי האחרון, טורקיה, אצלה מרבית שחקני הסגל מגיעים מהאלופה בשיקטאש, ניצלה את האנרגיות החלשות והיכולת הנרפית של שחקני יוון והשיגה ניצחון חשוב. חלק ניכר משחקני הסגל של יוון מושתת מאתונה החזקה ומאולימפקוס, כאשר גם שני שחקנים שמשחקים בליגות השניות בצרפת ובגרמניה, נמנים על הסגל.

למרות שיוון נוצחה בבית מול טורקיה, יוון נבחרת טובה יותר, אך גם תשחק הערב במקום לא קל עם קהל עוין, הגם שהיריבות הספורטיבית בין יוון לטורקיה תמיד מלווה באמוציות גבוהות והרבה מתח. יוון מגיעה הערב לתקן את ההפסד בית לטורקיה, שאומנם נראתה מצוין, אך גם עלולה להתקשות מול היוונים, שיגיעו נחושים מאוד. הפלוס מחזק מאוד על יוון.

ההמלצה היא 2 על יוון +2.5.

תגובות

טלספורט בפייסבוק