מילווקי רוצה לסגור את הסיפור

הבאקס מובילים 1:3 ואחרי ניצחון מרשים במשחק מספר 4, היא תנסה להיות הראשונה שעולה לגמר אזורי. ברוגדון עשוי לקבל דקות. האם לבוסטון יש את הכוח לעמוד בליין?

יום רביעי 08 מאי 2019
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 314 בטופס בין מילווקי באקס לבין בוסטון סלטיקס ביתרון של 9 נקודות במסגרת משחק מספר 5 בחצי גמר הפלייאוף במזרח. המשחק ניתן להימור סינגל.

מילווקי מובילה 1:3 בסדרה והיא תנסה להיות הקבוצה הראשונה שעולה לגמר אזורי. מילווקי התפוצצה עם 66 נקודות במחצית השנייה במשחק הקודם ועם 60 ניצחונות בעונה הרגילה והמקום הראשון בליגה, היא נראית כמו מועמדת רצינית לאליפות. יאניס אנטטוקונמפו עם 39 ו-16 נראה בלתי עציר. מלקולם ברוגדון החלים מפציעתו ועשוי לקבל דקות ראשונות בפלייאוף העונה.

בוסטון תנסה להישאר בחיים, למרות שספגה ממוצע של 120 נקודות בשלושת המשחקים האחרונים. בוסטון גם קלעה רק 8 מ-37 מהשלוש ונראתה לא טוב במחצית השנייה מול מילווקי. בצד החיובי, כל החמישייה של בוסטון קלעה בדאבל פיגרס, מה שלא הספיק כמובן.

בוסטון עמדה בליין בשישה משבעת משחקי החוץ האחרונים שלה ובעשרה מ-14 הביקורים האחרונים שלה במילווקי, אך מילווקי עמדה בליין ב-22 ב-30 המשחקים האחרונים שהגיעו אחרי ניצחון בדאבל פיגרס. מילווקי במומנטום חיובי, לבוסטון אין את האנרגיות לעצור את מילווקי והיא כבר מחכה לסיום העונה, כדי לראות האם קיירי נשאר.

ההימור שלנו הוא 1 על מילווקי -9.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק