משחק המפתח של יוסטון, איגוודלה פצוע

הרוקטס יודעים שכדי לעלות לגמר המערב הם צריכים לנצח בגולדן סטייט, ואחרי שני ניצחונות רצופים, זה הזמן לעשות זאת. פורוורד גולדן סטייט בספק למשחק

יום רביעי 08 מאי 2019
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 347 בטופס בין גולדן סטייט ווריירס לבין יוסטון רוקטס ביתרון של 6 נקודות במסגרת משחק מספר 5 בחצי גמר המערב. המשחק ניתן להימור סינגל.

גולדן סטייט אחרי שני הפסדי חוץ והיא חוזרת הביתה, למגרש בו ניצחה 30 מ-41 משחקי הבית שלה העונה. גולדן סטייט סגרה פער גדול, אך החמיצה בקלאץ' ולא הצליחה להשיג את הניצחון. קווין דוראנט הוא השחקן הבולט של גולדן סטייט בפלייאוף ואת המשחק האחרון סיים עם 34 נקודות. אנדרה איגוודלה נפצע בסיום המשחק האחרון ורשום כבספק למשחק. דמרקוס קאזינס פצוע וייעדר.

יוסטון כאמור הצליחה לשמור על הבית ועל הסדרה עם ערב קליעה של 17 שלשות מ-50 ניסיונות. ג'יימס הארדן קלע 39 נקודות ונעזר בפי ג'יי טאקר שהוסיף 17 משלו. יוסטון תצטרך לנצח בגולדן סטייט כדי לנצח את הסדרה וזוהי כנראה ההזדמנות הכי טובה שלה לעשות זאת.

יוסטון עמדה בליין ב-12 מ-16 המשחקים האחרונים שלה, והווריירס עמדו בליין רק ב-11 מ-35 משחקי הבית האחרונים שלהם. גם כאן, גולדן סטייט תתקשה, לבטח אם איגוודלה לא ישחק. יוסטון יודעת שזה משחק מפתח בסדרה וגם אם תפסיד, תעמוד בליין.

ההימור שלנו הוא 2 על יוסטון +6.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק