2

גוני מחפש נקמה, פישר יוביל את חיפה?

גארד גליל עליון, שנזרק מחיפה בעונה שעברה, רוצה לנקום באקסית, והוא יפגוש במאצ'אפ את הקלעי היציב של הירוקים. מי יקלע יותר?

יום שלישי 14 מאי 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 113 בטופס - מאצ' אפ בין גוני יזרעאלי מגליל עליון ביתרון נקודה לבין אנתוני פישר ממכבי חיפה, במסגרת משחק מספר 1 בסדרת הגמר של הליגה הלאומית בכדורסל. המשחק לא ניתן להימור סינגל.

גוני יזרעאלי של גליל עומד על 10.4 נקודות בששת משחקיו האחרונים בפלייאוף, בעוד פישר של חיפה עומד על 11.2 נקודות בששת משחקיו בפלייאוף. במפגש הראשון העונה במסגרת הליגה חיפה ניצחה בבית את גליל , במשחק בו קלע פישר 16 נקודות לעומת 5 נקודות בלבד של גוני. בסיבוב השני בבית של גליל, גוני יזרעאלי קלע כבר 17 נקודות לעומת 3 של פישר במשחק שבו גליל ניצחה.

שני השחקנים מקבלים יותר דקות משחק בסדרות הפלייאוף מאשר מהעונה הסדירה, למעלה מ-28 דקות. פישר סיפק 23 נקודות במשחק האחרון שלו שבו חיפה ניצחה ברעננה, בעוד גוני יזרעאלי קלע 12 נקודות בניצחון הבית על מוצקין. יזרעאלי אומנם שחקן שמספק גם יותר אסיסטים מפישר ובמדד היעילות גוני עומד על 12.5 לעומת 10.9 של פישר, אך פישר קולע יותר בממוצע מגוני, אם כי לא בכזה פער (למעלה מנקודה יותר מגוני בלבד).

גוני יזרעאלי הוא אקס מכבי חיפה , ממנה נזרק בעונה שעברה למורת רוחו, והערב הוא צפוי לשחק מול האקסית שזרקה אותו במוטיבציה חסרת תקדים.

ההמלצה כאן היא על גוני יזרעאלי +1.

תגובות

טלספורט בפייסבוק