בון במשחק על עונה

עם פיגור 1:0 בסדרה מול אולדנבורג, בון תרצה לנצח בבית ולא להיקלע לפיגור שיהיה כמעט בלתי הפיך. האורחת רשמה כבר שלושה ניצחונות העונה על יריבתה, אך הליין גבוה

יום שלישי 21 מאי 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 211 בטופס בין טלקום בון, ביתרון 5.5 נקודות, לבין אולדנבורג, במסגרת סדרות הפלייאוף בבונדלסליגה הגרמנית בכדורסל. המשחק ניתן להימור סינגל.

אולדנבורג מובילה 0:1 על בון לאחר ניצחון בית קל במשחק הראשון. אולדנבורג סיימה את העונה הרגילה במקום השני לאחר עונה נהדרת מבחינתה. בון סיימה במקום השביעי. אולדנברוג לא שיחקה העונה באף מסגרת אירופית, כאשר בון שיחקה מוקדם יותר בליגת האלופות ונשרה ליורופקאפ, שם לא הצליחה להתקדם לשלבים המתקדמים.

במהלך העונה אולדנבורג ניצחה בבית ובחוץ את בון, וגם במשחק הראשון בסדרה היא לא התקשתה. עם זאת, בון תנסה לתת הכל הערב באולמה הביתי כדי לא להסתבך בסדרה. אולדנבורג אומנם מצוינת, אך יהיה לה קשה לנצח מעל הליין ובכלל את בון בחוץ פעם נוספת. בון תעלה לשחק בנחישות ומוכנות גבוהה מול אולדנבורג.

בון עשתה את ההתאמות הנדרשות כדי לתת פייט ראוי בבית לאולדנבורג, ועשתה זאת גם כאשר ניצחה בבית במחזור הסיום את האלופה באיירן מינכן, למרות שמהשחק לא שינה יותר מידי לבווארים. עדיין, לנצח את האלופה בכל תסריט זהו הישג לא מבוטל. אם אולדנבורג תנצח, ספק אם תעשה זאת מעל הליין.

ההמלצה כאן 1 על בון +5.5.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק