דוראנט עדיין בחוץ, הווריירס יגנבו את הביתיות?

כוכב הווריירס עדיין פצוע, אך קבוצתו יודעת שזה משחק המפתח של הסדרה. קוואי בירידה, אך הווריירס יצטרכו להתמודד גם מול סיאקם וגאסול, וגם נגד הסטטיסטיקה

יום ראשון 02 יוני 2019
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 339 בטופס בין טורונטו ראפטורס לבין גולדן סטייט ווריירס, ביתרון של נקודה 1, במסגרת משחק מספר 2 בגמר ה-NBA. המשחק ניתן להימור סינגל.

טורונטו ניצחה את המשחק הראשון ושמרה על המבצר שלה. טורונטו ניצחה 32 מ-41 משחקי הבית בעונה הרגילה והיא במאזן של 2:9 בפלייאוף. טורונטו קלעה 13 שלשות באחוזים טובים ורצה ליתרון גבוה ממנו הווריירס לא יכלו לחזור. פסקל סיאקם קלע 32 נקודות, וקוואי לאונרד, שהיה בינוני לשם שינוי, הוסיף 23.

גולדן סטייט התקשתה ללא קווין דוראנט, שיחמיץ גם את המשחק הזה, ודימרקוס קאזינס, שככל הנראה לא ישחק גם הפעם. היא אמנם ניצחה בריבאונד, אך רק סטפן קרי היה יעיל בהתקפה על 34 נקודות.

הווריירס ניצחו את הליין בשבעה ממשחקיהם האחרונים אחרי הפסד, אך הראפטורס ניצחו את הליין בחמשת המשחקים האחרונים שלהם. טורונטו גם ניצחה את הליין ב-4 מחמשת המשחקים האחרונים בין הקבוצות. גולדן סטייט תגיע בידיעה שהיא חייבת לנצח. היא אמנם ללא שני שחקנים חשובים, אך היא מנוסה יותר, וזה משחק המפתח של הסדרה מבחינתה. קוואי בירידה, וזו בדיוק ההזדמנות לגנוב את הביתיות.

ההימור שלנו הוא 2 על גולדן סטייט +1.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק