תומפסון יחזור, הווריירס עם הגב לקיר

הגארד, שנפצע במשחק השני בסדרה, יחזור וינסה לעזור לחבריו להשיג שוויון חשוב בסדרה. דוראנט עדיין בחוץ, טורונטו תנסה לשמור על היכולת הגבוהה

יום שישי 07 יוני 2019
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 289 בטופס בין גולדן סטייט ווריירס לבין טורונטו ראפטורס, ביתרון של 5 נקודות, במסגרת משחק מספר 4 בגמר ה-NBA. המשחק ניתן להימור סינגל.

הראפטורס מובילים 1:2 בסדרה וניצחון פה משמעותו חזרה למשחק 5 בטורונטו למטרת סגירת הסדרה. הווריירס ניצחו 30 מ-41 משחקי הבית שלהם העונה, אך במשחק הקודם בבית ספגו 60 נקודות בבית וקלעו רק 12מ-36 השלשות שזרקו. סטפן קרי קלע 47 נקודות, אך הפעם ייקבל עזרה מקליי תומפסון שיחזור לסגל. דימרקוס קאזינס יקבל יותר דקות, אך קווין דוראנט עדיין בחוץ.

טורונטו נראתה מצוין במשחק הראשון עם 52 אחוז מהשלוש וחמישה שחקנים בדאבל פיגרס. קוואי לאונרד הוביל עם 30, וקייל לאורי הוסיף 23. הראפטורס ניצחו את הליין בארבעה מחמשת המשחקים האחרונים שלהם אחרי ניצחון, בעוד הווריירס ניצחו את הליין רק בשניים משמונת המשחקים האחרונים שלהם בבית.

זה משחק של להיות או לחדול עבור גולדן סטייט. תומפסון יחזור ולמרות שדוראנט בחוץ, אין ספק שהאלופה, עם הגב לקיר, אמורה לשלוח פה מסר לקראת החזרה לקנדה.

ההימור שלנו הוא 1 על גולדן סטייט -5.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק