בווינר קבעו: פולין פייבוריטית מול ישראל

למרות היכולת הטובה לאחרונה, במועצת ההימורים מעריכים כי הנבחרת של לבנדובסקי ופיונטק תגבור על הכחולים לבנים. זהבי פייבוריט לכבוש ראשון אצל ישראל, לבנדובסקי ופיונטק אצל פולין

יום שני 10 יוני 2019
מערכת TELESPORT
נבחרת ישראל תפגוש הערב (10.6.19) את נבחרת פולין במשחק חוץ חשוב לקראת המשך קמפיין מוקדמות יורו 2020. הנבחרת מגיעה לאחר ניצחון מרשים של 0:3 מול לטביה במחזור הקודם, כאשר הנבחרת הפולנית מגיעה גם היא לאחר ניצחון, 0:1 על נבחרת מקדוניה במשחק חוץ בסקופיה. על פי מומחי ה-Winner, נבחרת פולין צפויה לצאת מהמפגש עם ניצחון בית חשוב עם יחס של פי 1.4 למול יחס של פי 4.8 לטובת ניצחונה של ישראל. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 3.95.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד הישראלי מוביל כובש השלושער במשחק מול לטביה, ערן זהבי עם יחס של פי 6, אחריו בן שהר עם יחס של פי 8 ובמקום השלישי נמצא דיא סבע עם יחס של פי 8.5. לחובבי ההימורים האקזוטייםף מי שיהמר על כך ששירן ייני יבקיע את השער הראשון יזכה להכפיל את סכום הימורו פי 28.

בצד הפולני ניצב בראש טבלת המבקיעים חלוצה האימתני של באיירן מינכן, רוברט לבנדובסקי עם יחס של פי 3.2, ואחריו קשישטוף פיונטק ממילאן עם יחס של פי 4.5. במקום השלישי נמצא ארקדיוש מיליק עם יחס של פי 6. מי שיהמר על כך שקמיל גליק יבקיע את השער הראשון במשחק יזכה להכפיל את סכום הימורו פי 25.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק