2

המשימה הלאומית של ישראל

נבחרת ישראל תארח את האימפריה מגרמניה ותנסה להוציא לפחות נקודה כדי לשמור על הסיכוי להעפיל לאליפות אירופה. הגרמנים בסגל משני, פומרנץ ייעדר בישראל

יום רביעי 12 יוני 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 132 בטופס בין ישראל, ביתרון של 5.5 שערים, לבין גרמניה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה בכדוריד. המשחק ניתן להימור סינגל.

זהו המחזור הלפני אחרון במוקדמות אליפות אירופה, כאשר הטורניר הגדול יערך בשבדיה, נורווגיה ואוסטריה בשנת 2020. ישראל תארח את מעצמת הכדוריד מגרמניהף שהבטיחה את המקום הראשון בבית א' ואת הכרטיס לאליפות אירופה באופן די קל וצפוי. ישראל תוכל להבטיח את מקומה באליפות אירופה כבר היום אם תחולל סנסציה מול גרמניה ותנצח, כאשר גם תוצאת תיקו תהיה מצוינת עבור הכחולים לבנים,, שעדיין יוכלו לסיים במקום השני, אם יעשו תוצאה טובה מול פולין בחוץ בראשון הקרוב.

גם 4 הנבחרות שיסיימו במקום השלישי משאר הבתים עם המאזנים הטובים ביותר מעפילות לאליפות אירופה, כך שיש לישראל הזדמנות בלתי רגילה להעפיל בפעם השנייה בלבד לטורניר היוקרתי. חן פומרנץ וותיק השחקנים לא ישחק הערב, ובכך סגל הנבחרת הינו סגל צעיר מאוד המושתת על שחקנים צעירים ומבטיחים.

גרמניה, אשר הבטיחה כאמור את מקומה באליפות אירופה, לא התקשתה להביס את ישראל במפגש הראשון בגרמניה, אך יחד עם זאת, המחנה הגרמני הגיע עם סגל משני, כאשר כל השחקנים הבכירים נשארו בבית. גם טוביאס רייכמן, השחקן הבכיר היחיד שהיה אמור להגיע, נפצע ערב סיום העונה בבונדסליגה עם קבוצתו מלסונגן, ולא הגיע. לרוב שחקני גרמניה תהיה זו הופעה ראשונה במדים הלאומים, והם ירצו להוכיח את עצמם ולקחת את הצ'אנס שקיבלו בשתי ידיים.

גרמניה עדיפה על ישראל, ויהיה קשה מאוד לישראלים לחלץ אפילו נקודה במשחק הזה, וזאת למרות הנס מול פולין. ישראל חייבת נקודות כאן, ולמרות שכבר כל השחקנים סיימו את העונה ורובם לא בשיאם, עדיין יש הרגשה של משימה לאומית. כל אלו מצביעים שישראל תוכל לעמוד לפחות בליין ולעמוד בכבוד מול גרמניה.

ההמלצה כאן היא 1 על נבחרת ישראל +5.5.

תגובות

טלספורט בפייסבוק