אליפות עם כוכבית

פנאתינייקוס אמורה לזכות הערב באליפות יוון, כשהיא דורסת את פרומיתאס הקטנה. האם היא תעמוד בליין הגבוה במיוחד?

יום שישי 14 יוני 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 178 בטופס בין פנאתינייקוס לבין פרומיתאס ביתרון של 21.5 נקודות, במסגרת המשחק השלישי בסדרת הגמר בליגה היוונית. המשחק ניתן להימור סינגל.

פאו מובילה 0:2 בסדרה וניצחון בית הערב ייתן לה את צלחת האליפות פעם נוספת. פרומיתאס לראשונה במעמד הגמר, היא עברה את א.א.ק אתונה בחצי גמר ונהנית מהיעדרותה של אולימפיאקוס שעתידה לא ברור לעת עתה בכדורסל היווני. האליפות של פאו, שאמורה להגיע הערב, תהיה עם כוכבית קטנה, שכן סדרת גמר ביוון בלי אולימפיאקוס היא לא סדרה אמיתית.

פאו, אשר נכשלה מוקדם יותר העונה ביורוליג, מצליחה לשמור על צלחת האליפות והיא עושה זאת ללא קושי כשלפני כן עברה גם את פרישטרי. פרומיתאס בעונה מצוינת בה הצליחה להגיע עד לשלבים המכריעים באירופה בליגת האלופות, וכעת גם לסדרת הגמר, אך עם זאת בין שתי הקבוצות יש פערים גדולים.

במשחק הראשון בסדרה האלופה לא התקשתה, ובמשחק השני בבית של פרומיתאס, פנאתינייקוס ניצחה, אך גם התקשתה באופן יחסי לאחר שהמארחת נתנה את כולה. בפאו שברו את הראש לאחרונה באיך למלא את האואקה, שכן למרות שמדובר בסדרת גמר, המשחק מול פרומיתאס אינו מעורר עניין רב כשהסדרה כבר גמורה מראש והיריבה אינה אולימפיאקוס. לכן החליטו ראשי פאו למכור כרטיס ביורו אחד בלבד מעבר למנויים.

פאו לא אמורה להתקשות גם היום, פרומיתאס עשתה את שלה כשהגיעה עד לגמר, יש כאן הבדלי רמות ברורים בין הקבוצות, ההמלצה כאן תהיה אחת על פנאתינייקוס.

ההימור שלנו הוא 1 על פאו -21.5.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק