2

השמפניות של באיירן במקרר

הבווארים יגיעו למשחק השלישי בסדרת הגמר מול אלבה עם יתרון של 0:2 וירצו לסגור את הסיפור. אלבה תצטרך את כל כוכביה בערב מיוחד כדי להחזיר את הסדרה אליה הביתה

יום ראשון 23 יוני 2019
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק מספר 172 בטופס בין באיירן מינכן לבין אלבה ברלין, ביתרון של 6 נקודות, במסגרת המשחק השלישי בסדרת הגמר בבונדסליגה בכדורסל. המשחק ניתן להימור סינגל.

האלופה באיירן מינכן מובילה 0:2 בסדרה, שהיא שחזור של סדרת הגמר בעונה שעברה, אז ניצחה באיירן 2:3 כדי לזכות באליפות. שתי הקבוצות ישחקו ביורוליג בעונה הבאה, כך שהן איכותיות ומלאות כוכבים.

באיירן רוצה לזכות באליפות שנייה ברציפות בביתה ומגרשה יהיה מלא בכ-7 אלף אוהדים חמים. אלבה הייתה קרובה לנצח במשחק הראשון, אך ברבע האחרון היא קרסה ופספסה הזדמנות לגנוב את הביתיות. במשחק השני אלבה פתחה נהדר, אך דריק וויליאמס התעורר ונתן את הניצחון לקבוצתו. גם דווין בוקר, שהיה פצוע כחצי עונה, חזר ונראה טוב בסדרה הזו. אלבה תצטרך את לוק סיקמה ופייטון סייבה, אם היא רוצה להאריך את הסדרה. פרנק וגנר הצעיר היה נהדר וסחב את הקבוצה, אך ללא הכוכבים, לאלבה אין סיכוי.

אלבה כבר הפסידה שני גמרים העונה, ביורוקאפ לוולנסיה, ובגמר הגביע לבאמברג. אלבה הוציאה המון אנרגיות במשחקים הראשונים, אך זה משחק על כל העונה. אלבה תתן פייט, וגם אם תיכנע, זה יהיה צמוד.

ההימור שלנו הוא 2 על אלבה ברלין +6.

תגובות

טלספורט בפייסבוק