הבלתי מנוצחות

צרפת ואוסטרליה ייפגשו למשחק מסקרן בו המפסידה תפגוש את ארה"ב בשלב הבא. הצרפתים עם פורנייה וגובר, ינסו לגבור על אינגלס ומילס האוסטרלים העיקשים

יום שני 09 ספטמבר 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 77 בטופס בין צרפת לבין אוסטרליה, ביתרון של 4 נקודות, במסגרת שלב הבתים השני באליפות העולם הכדורסל הנערכת בסין. המשחק ניתן להימור סינגל.

שתי הנבחרות הבטיחו את מקומן בשלב הבא, אך הנבחרת שתפסיד פה תקבל את ארה"ב ולכן צפוי קרב קשה. שתי הנבחרות טרם הפסידו בטורניר והן מרשימות מאוד במשחקיהן עד כה.

צרפת ניצחה את ליטא החזקה במשחקה האחרון, כאשר הובילה במשך רוב המשחק בפער גדול, אך הסתבכה בדקה האחרונה ואף נעזרה בשערוריית שיפוט כדי להשיג את הניצחון. אוסטרליה ניצחה את הרפובליקה הדומיניקנית במשחק שהיה פחות מרשים.

את צרפת מובילים נאנדו דה קולו, אוון פורנייה ורודי גובר, והיא מסוגלת לתת פייט לכל נבחרת בעולם, כולל ארה"ב. אוסטרליה היא חידה, כאשר היא מתקשה דווקא מול נבחרות חלשות, אך מתעלה מול נבחרות חזקות. היא התקשתה יחסית מול רוסיה, אך ניצחה את ליטא החזקה, וזאת לפני הקרב הקשה מול הרפובליקה הדומיניקנית.

לפי הדפוס הזה, אוסטרליה צפויה לשחק יותר טוב מול הצרפתים החזקים, כאשר אותה מובילים ג'ו אינגלס מיוטה ופאטי מילס מסן אנטוניו.

צרפת איכותית יותר, אך גם שבירה. אוסטרליה תבוא מאוד מפוקסת ותתן פייט, שככל הנראה יסתיים עם הפסד דחוק או עם ניצחון מפתיע.

ההימור שלנו הוא 2 על אוסטרליה +4.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

6