בפעם ה-101

קיל ופלנסבורג ייפגשו לקלאסיקו הגרמני בפעם ה-101 בהיסטוריה. פלנסבורג האלופה כבר ניצחה את יריבתה המרה בסופרקאפ, אך האם בליגה הסיפור יהיה שונה?

יום חמישי 12 ספטמבר 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 138 בטופס בין קיל לבין פלנסבורג ביתרון של 2.5 שערים, במסגרת הבונדסליגה הגרמנית. המשחק ניתן להימור סינגל.

זהו המחזור הרביעי, ואנו מקבלים את הדרבי הגדול של הכדוריד הגרמני, או אם נרצה, הקלאסיקו הגדול. הדרבי יערך כבר בפעם השנייה העונה, לאחר שהאלופה פלנסבורג ניצחה את קיל בסופרקאפ הגרמני לפני כשלושה שבועות לאחר פנדלים. זהו גם המפגש ה-101 בין שתי הקבוצות.

קיל חוזרת לארנה ספארקסן אולמה הביתי, שיהיה מלא בלמעלה מעשרת אלפים אוהדי קיל. במחזור החולף קיל נוצחה אצל מגדבורג בעוד פלנסבורג גברה בביתה על ארלנגן. שתי הקבוצות יחלו גם את דרכם בליגת האלופות בראשון הקרוב, קיל עם מאמנה החדש הצעיר פיליפ איחא הצ'כי ששיחק בקבוצה בעשור האחרון, תנסה להחזיר לעצמה את ההגמוניה שבה שלטה בכדוריד הגרמני, זאת לאחר שבשנים האחרונות צלחת האליפות התחלקה בין נקר לובן לבין פלנסבורג האלופה בשנתיים האחרונות.

דובניאק הקרואטי וקפטן הקבוצה של קיל נשמע ערב המשחק דרוך יותר מתמיד לקראת פלנסבורג, בעונה שעברה קיל פספסה את האליפות בעקבות איבוד נקודות מול מגדבורג, אך קיל לא יכולה להרשות לעצמה עוד איבוד נקודות, בטח לא בבית ומול היריבה הגדולה שלה.

פלנסבורג תחסר למשחק את הולגר גלנדרוף המקומי ועתיר הנסיון, כשג'ים גודיפרדסון השבדי הבינלאומי יצטרך להוביל את חבריו. נכון לבוקר יום חמישי, רוב ציבור המהמרים בארץ ובעולם בוחר בכיוונה של פלנסבורג, להערכתנו קיל תנפק משחק טוב מאוד היום ולא תשאיר כל סיכוי לפנלנסבורג.

היחס כעת על -2.5 עומד על 1.75, כשקיל צפויה לנצח מעל 2.5, באם ירד ל-1.5 טוב יותר, כך או כך ההמלצה כאן תהיה על קיל.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק