קרב המאוכזבות

סרביה וארה"ב הפסידו ברבע הגמר וייפגשו למשחק ללא חשיבות מעשית. עבור סרביה ניצחון ימתיק את הגלולה, ארה"ב רק רוצה לחזור הביתה. איך זה ישפיע?

יום חמישי 12 ספטמבר 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 56 בטופס בין סרביה, ביתרון 3 נקודות, לבין ארה"ב במסגרת משחקי המיקום באליפות העולם הנערכת בסין. המשחק ניתן להימור סינגל.

שתי הטוענות הגדולות לזהב בטרם התחילה התחרות הודחו וייפגשו לקרב המאוכזבות הרשמי. ארה"ב הפסידה אמש לצרפת בהפתעה גדולה. היא קיבלה שיעור בכדורסל מרודי גובר ואוון פורנייה, שהראו גם שחקנים לא אמריקאים שמשחקים ב-NBA יכולים להיות דומיננטיים מאוד.. האמריקאים הצעירים ללא התמודדו עם הלחץ, כשרק דונובן מיטשל הגיע למשחק, כאשר השאר היו רעים מאוד.

סרביה הייתה טובה מאוד בתחילת התחרות, אך הפסידה לספרד ולאחר מכן גם לארגנטינה. רק בוגדן בוגדונוביץ' תיפקד אצל הסרבים מול ארגנטינה ברבע הגמר, כשניקולה יוקיץ' לא היה מספיק דומיננטי מתחת לסל. משהו השתבש בשבוע האחרון בסרביה, עם דיבורים על קושי בכימיה מחוץ לפרקט.

ארה"ב שיחקה אתמול ומחכה רק לחזור הביתה ולסיים את הסיוט. סרביה נחה אמש, והיא יודעת כי ניצחון על האמריקאים ימתיק את הגלולה המרה של האליפות הזו.

ההימור שלנו הוא 1 על סרביה +3.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק