2

אנרגיות חדשות

גונפינגן טרם ניצחה משחק חוץ העונה, אך דווקא מול ארלנגן יש לה הזדמנות לעשות משהו מיוחד, והיא תגיע מעודדת. האם זה יספיק?

יום חמישי 10 אוקטובר 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 149 בטופס בין ארלנגן ביתרון חצי שער לבין גופינגן, במסגרת הבונדסליגה הגרמנית. המשחק ניתן להימור סינגל.

ארלנגן חוזרת לביתה לאחר ניצחון חוץ נאה על באלינגן ומאחריה יש רצף של שלושה ניצחונות ליגה. גופינגן ממשיכה לעוד משחק חוץ , אחרי שחטפה תבוסה אצל מגדבורג. בעונה שעברה גופינגן גברה על ארלנגן בבית ובחוץ, אם כי בקושי רב. שתי הקבוצות נוצחו שבוע שעבר בשמינית גמר הגביע המקומי, כשארלנגן נוצחה אצל שטוטגרט בעוד גופינגן נוצחה אצל נקר לובן רק לאחר הארכה.

ארלנגן כרגע מדורגת במקום התשיעי עם 9 נקודות ליגה, הרחק מגופינגן שנמצאת רק במקום ה-13 עם 4 נקודות בלבד. אלרנגן טרם נוצחה העונה בבית בשלושה משחקים, ומול קבוצות מהחלק התחתון שם גם ישארו עד סוף העונה. בארלנגן איביץ הסרבי ומילן הצרפתי שהצטרפו אליה העונה מובילים אותה לעת עתה. גופינגן באופן מסורתי בשנים האחרונות פותחת את העונה ברגל שמאל, סורנסן הדני וקוזינה הקרואטי מובילים את גופינגן העונה.

אלרנגן אחרי ההדחה מהגביע קיבלה זריקת עידוד להתמקד בליגה וניצחה שני משחקים, אך כאמור מול קבוצות חלשות. גופינגן אשר הוציאה מאמצים אדירים בהפסד החוץ לנקר לובן בגביע, לא יכלה כבר לאחר שלושה ימים מול מגדבורג החזקה בחוץ, שכן היא הגיעה סחוטה ושבורה מנטלית. כעת גופינגן הספיקה להתאושש מעט וללקק את הפצעים.

גופינגן עדיין לא ניצחה משחק חוץ העונה, והערב יש לה הזדמנות טובה לעשות זאת, שכן היא תגיע עם אנרגיות שונות לחלוטין. ארלנגן מצידה תפגוש קבוצה נחושה יותר מאלו שפגשה לאחרונה.

ההמלצה כאן היא על גופינגן

תגובות

טלספורט בפייסבוק