2

מכבי עם מוטיבציה, ריאל איכותית יותר

הצהובים יצאו למדריד למשחק עם סיכויים נמוכים לניצחון. עם זאת, היא תגיע עם מוטיבציה גבוהה, ותקבל ליין גבוה במיוחד. איך זה ייגמר?

יום חמישי 10 אוקטובר 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 289 בטופס בין ריאל מדריד לבין מכבי תל אביב, ביתרון של 10 נקודות, במסגרת המחזור השני ביורוליג. המשחק ניתן להימור סינגל.

ריאל מדריד, אלופת ספרד, ניצחה את פנרבחצ'ה החזקה במחזור הראשון ותנסה להמשיך במומנטום. מכבי תצא לעוד משחק חוץ אחרי הפסד לחימקי מוסקבה, ותנסה להשיג ניצחון ראשון העונה במפעל. שתי הקבוצות ניצחו בחוץ בליגה במחזור האחרון.

ריאל שמרה על רוב הסגל שלה, וזה סגל שרץ טוב הרבה שנים. פרננדס, יול ורייס מובילים את הקבוצה, כשגם אנתוני רנדולף ממשיך, והוא זה שבלט מול פנר. לריאל הצטרפו ג'ורדן מיקי וגבריאל דק שחבר לחברו מנבחרת ארגנטינה פקונדו קמפאצו. לריאל סגל אימתני, ויש לה כבר תואר העונה, עם זכייה סופר קופה אחרי ניצחון מול ברצלונה לפני כשבועיים.

מכבי הפסידה לחימקי ותנסה להימנע מפתיחה דומה לאשתקד, אז נקלעה ל-6:0 ממנו התקשתה לצאת. מכבי חזרה מפיגור, אך החטאות שלומיאליות בסיום נתנו את הניצחון לרוסים. מכבי הרשימה בגביע ווינר, אך נכנעה בגמר לירושלים. ווילבקין יוביל את מכבי, אך הוא מרבה לאבד כדורים. כספי וזוסמן הם אלו שהיו טובים נגד חימקי, והם ינסו להוביל את הצהובים לניצחון סנסציוני.

מכבי עם מוטיבציה רבה למשחק בו אין לה מה להפסיד. ריאל איכותית יותר, ויש לשער שהליין אף יעלה. בכל מקרה, מכבי הוא ההימור הנכון פה, שכן לא נראה שצפויה תבוסה חד צדדית מכיוון הספרדים.

ההימור שלנו הוא מכבי תל אביב +10.

תגובות

טלספורט בפייסבוק