2

לשבור את הרצף

סן אנטוניו תארח את אוקלהומה סיטי כשהיא אחרי שני הפסדים רצופים. היא חוזרת הביתה ותרצה לנצח את אחת הקבוצות שאמורות להיות בתחתית בהמשך העונה

יום חמישי 07 נובמבר 2019
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 346 בטופס בין סן אנטוניו ספרס לבין אוקלהומה סיטי ת'אנדר, ביתרון של 5 נקודות, במסגרת ה-NBA. המשחק ניתן להימור סינגל.

סן אנטוניו תגיע למשחק במאזן 3:4 אחרי שני הפסדים, למרות שפתחה את העונה בצורה מצוינת. היא נכנעה לאטלנטה בחוץ במשחקה האחרון, כשאיבדה יתרון ברבע האחרון. דריק ווייט בספק גדול למשחק. סן אנטוניו תנסה לחזור למסלול הניצחונות עם החזרה שלה הביתה.

אוקלהומה סיטי במאזן 4:3 ואחרי ניצחון על אורלנדו החלשה. הקבוצה די מפתיעה מתחילת העונה, אך הסטטיסטיקה סופה להתאזן. למרות שיש לה את אחד המוסרים הטובים בכל הזמנים, כריס פול, היא במקום ה-29 באסיסטים בליגה. מייק מוסקלה ואנדרה רוברסון בחוץ.

אוקלהומה עמדה בליין בארבעה מחמשת המשחקים האחרונים שלה. סן אנטוניו עמדה בליין רק פעם אחת משבעת משחקיה העונה. עם זאת, בחמשת המשחקים האחרונים בין הקבוצות, קבוצת הבית היא זו שניצחה את הליין.

סן אנטוניו יודעת שזו ההזדמנות הגדולה שלה לצאת מהמיני משבר שלה. אוקלהומה אחרי ניצחון, אך צפויה להוריד הילוך, כשהיא לא תוכל להתמודד עם החבורה של פופוביץ'.

ההימור שלנו הוא 1 על סן אנטוניו -5.

תגובות

טלספורט בפייסבוק