2

ללא קיירי, ברוקלין תפגוש את בוסטון

הנטס יארחו את הסלטיקס לאחר שהפסידו להם לפני יומיים. ברוקלין הפסידה לאחר תצוגה נאה, ותנסה לשחזר אותה, אך הפעם גם לנצח את המשחק. ג'ורדן בספק

יום שישי 29 נובמבר 2019
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 67 בטופס בין ברוקלין נטס, ביתרון של 4 נקודות, לבין בוסטון סלטיקס, במסגרת ה-NBA. המשחק ניתן להימור סינגל.

הקבוצות נפגשו רק ביום רביעי האחרון, עם ניצחון 110:121 של בוסטון בבית, למרות תצוגה יפה של ברוקלין, שכללה 40 נקודות ברבע השני ו-21 שלשות. ברוקלין במאזן 9:9 והיא שוב תשחק ללא קיירי אירווינג הפצוע. גם קאריס לאברט פצוע ודיאנדרה ג'ורדון בספק.

הסלטיקס במאזן 4:13 והם במקום השני במזרח. הם יגיעו למשחק אחרי שני ניצחונות רצופים, כולל הניצחון על ברוקלין וינסו לשפר את המאזן לקראת המאבק על ראשות המזרח. גורדון הייוורד וטאקו פול פצועים, כמו גם רומאו לנגפורד.

בוסטון עמדה בליין בשישה מתשעת המשחקים האחרונים שלה בחוץ. ברוקלין עמדה בליין רק פעם אחת בשבעת המשחקים האחרונים שלה מול קבוצות עם מאזן של יותר מ-60 אחוזי הצלחה. בוסטון לא תתן לברוקלין להתפרע שוב מחוץ לקשת. החסרון של ג'ורדן היה קשה מדי לברוקלין וגם אם תקבל אותו בחזרה, הוא יהיה תחת מגבלת דקות. בוסטון תרשום פה ניצחון שני ברציפות על ברוקלין.

ההימור שלנו הוא 2 על בוסטון -4.

תגובות

טלספורט בפייסבוק