2

פתיחה ירוקה

מכבי חיפה תארח את מכבי תל אביב, ולמרות חסרון משמעותי בכל הפרמטרים, תנסה לפתוח חזק כדי לשלוח מסר להמשך. האם היא תעמוד בליין?

שבת 30 נובמבר 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 246 בטופס, רבע ראשון במשחק בין מכבי חיפה, ביתרון 4 נקודות, לבין מכבי תל אביב, במסגרת המחזור השמיני בליגת העל בכדורסל. המשחק ניתן להימור סינגל.

מכבי חיפה, אשר שבה העונה לליגת העל לאחר ביקור קצר בליגה הלאומית, חוזרת לרוממה אולמה הביתי אחרי ניצחון חוץ ראשון העונה, כשגברה על עירוני נהריה. בכך יש לירוקים רצף של שלושה ניצחונות שמוחקים את פתיחת העונה הרעה של הקבוצה. מכבי תל אביב תגיע לאחר הצגה גדולה ביורוליג, בה רמסה את וילרבאן בבית ללא תנאי רק לפני יומיים.

מכבי חיפה עם שיפור מתמיד ממשחק למשחק, הזרים כבר הסירו חלודה, כשגרגורי וארגס הגארד הוונצואלי כבר מזכיר את היכולות הגבוהות שלו מהקדנציה הראשונה בקבוצה. גם נסטור קולמנארס שהחליף את אנדרסון מתחת לסלים, סיפק משחק מצוין במחזור החולף. דווקא ג'יימס יאנג הסקורר של הירוקים היה חלש מול נהריה.

מכבי ת"א תגיע למשחק עם ירידת מתחת טבעית, ללא כספי ובלאק שעדיין בחוץ, אליהם מצטרף גם סקוטי ווילבקין שינוח הערב. מי שכן חוזר לסגל הצהובים זהו אלייז'ה בראיינט. כך או כך מכבי ת"א עדיין טובה מחיפה בכמה מידות ויש לה מספיק כלים אם תרצה לרמוס גם את חיפה. יחד עם זאת, לפחות ברבע הראשון, חיפה בבית, עם קרוב ל-3 אלף אוהדים שיצבעו את רוממה בירוק, מוטיבציה חסרת תקדים וכושר טוב, יכולה לתת רבע ראשון צמוד למכבי.

ההמלצה היא על מכבי חיפה +4.

תגובות

טלספורט בפייסבוק