2

לא מפסיקות לצלוף

שארלוט ופיניקס ייפגשו למשחק של קבוצות בכושר רע. אם מסתכלים על הנתונים, קשה מאוד ללכת נגד ההמלצה שלנו

יום שני 02 דצמבר 2019
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 226 בטופס – מעל/מתחת 226 נקודות בין שארלוט הורנטס לבין פיניקס סאנס, במסגרת ה-NBA. המשחק לא ניתן להימור סינגל.

שארלוט תגיע למשחק אחרי תבוסה מביכה של 96:137 למובילת המזרח מילווקי והיא במאזן 13:8. מדובר בקבוצה שעל פניו היא החלשה ביותר בליגה, עם סגל צעיר במיוחד, וללא שאיפות מיוחדות. היא תגיע למשחק בסגל מלא ותנסה להפתיע את אחת הקבוצות המפתיעות, אך הלא יציבות בליגה.

פיניקס פתחה את העונה נהדר, אך הפסידה שלושה משחקים ברציפות וכעת היא במאזן 10:8. במשחקה האחרון הפסידה 120:113 לדאלאס החזקה והיא תנסה להתאושש על חשבון ההורנטס. מיקאל ברידג'ס וקמרון ג'ונסון בספק למשחק, כמו גם צ'יק דיאלו וארון ביינס.

פיניקס עמדה בליין רק פעם אחת בשבעת המשחקים האחרונים שלה. שארלוט עמדה בליין בחמישה משבעת המשחקים האחרונים בהם פגשה קבוצה אחרי הפסד.

שימו לב לנתוני הנקודות. חמשת המשחקים האחרונים של הסאנס מול קבוצות עם מאזן שלילי הסתיימו עם אובר, כמו גם 12 מ-13 המשחקים האחרונים של ההורנטס מול קבוצות עם מאזן שלילי. גם חמשת המשחקים האחרונים בין הקבוצות בשארלוט הסתיימו באובר. גם לא קשה לראות את כמות הנקודות במשחקים האחרונים של הקבוצות, ובנוסף, שארלוט במקום ה-28 בליגה ביעילות הגנתית. פיניקס גם במקום ה-10 בקצב משחק. לכן, האובר פה נראה כהימור נהדר. ההימור שלנו הוא 1 – מעל 226 נקודות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק