מצפון ועד דרום

אליצור אשקלון תארח את אליצור נתניה ותנסה להתאושש משני הפסדים לא נעימים. גם נתניה אחרי הפסד, והצורך בניצחון במשחק הזה הוא גדול. מי תעמוד בלחץ?

יום שלישי 03 דצמבר 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 102 בטופס בין אליצור אשקלון לבין אליצור נתניה, ביתרון של 4 נקודות, במסגרת המחזור השישי בליגה הלאומית בכדורסל. המשחק ניתן להימור סינגל.

אשקלון ממשיכה לעוד משחק בית, אחרי שנוצחה שבוע שעבר מול עפולה במשחק מותח במיוחד. נתניה תגיע אחרי הפסד בית מותח משלה ליבנה. שתי הקבוצות רושמות שני הפסדי ליגה ברצף לאחרונה.

אחרי שאשקלון פתחה מצוין את העונה, חלה עצירה מסוימת לאחרונה, אך בשני המשחקים האחרונים שיחקה מול עפולה ויבנה, שהם שתי קבוצות די חזקות ביחס לליגה. פול דילייני, אחד מהזרים היותר מרשימים בליגה הלאומית, עומד על 22 נקודות למשחק. גם הזר השני אירזוני ריד מעמיד מספרים נאים עם מעל 20 נקודות למשחק, אך הוא היה חלש מאד במחזור הקודם בבית מול עפולה, כשקלע רק 8 נקודות. בגזרת הישראלים יש לאשקלון את דודו שמריז ואלון ספיר המצוינים. אשקלון קבוצה טובה יותר העונה, אך יש בקבוצה לא מעט אי סדר וחוסר כימיה בין השחקנים.

למרות שדי נחלשה העונה על הנייר, הצליחה נתניה להעמיד סגל לא רע בכלל הכולל בתוכו צמד זרים לא רעים בכלל. הראשון זהו ברייס וושינגטון עם מעל 17 נקודות למשחק וקרוב לעשרה כדורים חוזרים בממוצע. והשני הוא קמרון ניילור עם מעל 21 נקודות למשחק. בגזרת הישראלים יש לנתניה את רז אדם ואיתי מוסקוביץ'.

נתניה תצטרך להוריד את איבודי הכדור שלה, כשהיא מאבדת 15 כדורים למשחק לעומת 13 של אשקלון. עם זאת, נתניה מחלקת 20 אסיסטים לעומת 16 בלבד של אשקלון. שתי הקבוצות די שוות במרבית המדדים. אשקלון אומנם טובה יותר ובבית, אך נדמה שאבד קצת מהעוקץ לדרומיים, נתניה יכולה לנצל זאת ולכל הפחות לעמוד בליין.

ההמלצה היא על אליצור נתניה +4.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק