2

הטור היומי של טלספורט: חד צדדיות בגביע

שני משחקים שאמורים להיות מאוד קלים להימור נכנסו לטור היומי שלנו. וגם: הגזמה גדולה בליין שלשות ב-NBA

יום שלישי 14 ינואר 2020
מערכת TELESPORT
טלספורט הוא אתר הבית של מהמרי הספורט בישראל. מזה שנים שאנו באתר ממליצים, מעדכנים ונותנים לקהל שלנו את כל מה שהוא צריך על מנת שיוכל להמר בצורה אידאלית. כעת, ניתן לכם את הטור היומי שלנו, עם הסבר קצר, למי שרוצה לקבל טיפ מנצח לקראת הערב.

טרנמיר - ווטפורד - 2 (1.50)

זהו משחק חוזר בגביע האנגלי, אחרי שהמשחק הראשון הסתיים בתיקו 3:3 משוגע, אחרי שווטפורד כבר הוליכה 0:3. טרנמיר שמשחקת בליגה השלישית והיא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו והפסד, בזמן שווטפורד אחרי 0:3 חלק מול בורנמות' בחוץ. האורחת עם שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה ומה שהיה במשחק הראשון בין השתיים לא יחזור. היחס צפוי לרדת, ווטפורד הפעם תנצח. יחס של פי 1.50 על כך.

טוטנהאם - מילדסברו (1+) - 1 (1.55)

אחרי תיקו 1:1 במשחק הראשון במידלסברו, טוטנהאם צפויה היום לסיים את העבודה במשחק החוזר במגרשה הביתי. טוטנהאם בתקופה רעה עם ארבעה משחקים ללא ניצחון. מילדסברו מנגד, עם שתי תוצאות תיקו ברצף ועם שישה משחקים ללא הפסד. היא מדורגת במקום ה-16 בליגה השנייה ולמרות היכולת הטובה שלה לאחרונה, קשה לראות אותה מפתיעה את טוטנהאם בחוץ. טוטנהאם תעשה את העבודה שלה כבר בפתיחה, תוביל במחצית ביחס 1.50 וגם תנצח ביותר מגול, ביחס של 1.55.

ממפיס גריזליס - יוסטון רוקטס (מתחת ל-28 שלשות) - 1.75

יוסטון היא אכן קבוצת השלשות הטובה בליגה, אם כי היא ירדה מעט ל-14 שלשות במשחק בשלושת המשחקים האחרונים שלה ויש לה גם לא מעט משחקי נפל מהבחינה הזו. ממפיס יציבה על 11 בממוצע לאורך כל העונה. 28 נראה גבוה מדי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק