הטור היומי של טלספורט: היחסים בשמיים

שני משחקים עם יחסים שגבוהים מ-2 כלולים בטור היומי שלנו. וגם, ניצחון של יונייטד באולד טראפורד עם יחס מפתה מאוד

יום רביעי 15 ינואר 2020
מערכת TELESPORT
טלספורט הוא אתר הבית של מהמרי הספורט בישראל. מזה שנים שאנו באתר ממליצים, מעדכנים ונותנים לקהל שלנו את כל מה שהוא צריך על מנת שיוכל להמר בצורה אידאלית. כעת, ניתן לכם את הטור היומי שלנו, עם הסבר קצר, למי שרוצה לקבל טיפ מנצח לקראת הערב.

אמיין - ריימס / מעל 2.5 (2.15)

אמיין אחרי ארבעה הפסדים רצופים, כאשר אחד מהם בפנדלים בגביע הצרפתי, שניים בליגה ואחד בגביע הליגה. ריימס אחרי הפסד ליגה בנים, אחרי שניצחה בפנדלים את שטרסבורג בגביע הליגה אחרי שהפסידה בגביע הצרפתי למונאקו. אמיין לא ניצחה בשלושה משחקי בית רצופים ורק פעמיים במהלך שמונת משחקי הבית האחרונים שלה. ריימס מנגד, אחרי הפסד חוץ, ועם ניצחון בודד בארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. בעונה שעברה ניצחה אמיין במגרשה 1:4 את ריימס ובמפגש השני, תיקו 2:2. בשלושת המפגשים האחרונים בין השתיים הובקעו 12 שערים, ממוצע של ארבעה שערים למשחק. על אובר 2.5 שערים נקבל יחס גבוה מאוד של 2.15, שווה לנסות אותו.

נים - ראן - 2 (2.05)

נים במקום הלפני אחרון, והיא ניצחה את ריימס במשחקה האחרון בליגה, אחרי חמישה הפסדים ותיקו. ראן מנגד, אחרי הפסד מול מארסיי בבית, אחרי תיקו בגביע ועם ניצחון בודד בארבעת המשחקים האחרונים שלה. בליגה, ראן נראית טוב והיא ניצחה בארבעה מחמשת המשחקים האחרונים שלה, מה שלא ניתן לומר על נים, שהפסידה בארבעה מחמשת משחקיה האחרונים בליגה וניצחה רק פעם אחת מאז חודש ספטמבר. יחס מפתה על ניצחון חוץ של ראן, פי 2.05, יחס שצפוי מעט לרדת לקראת המשחק. במומנטום של השתיים, ראן תעשה את המוטל עליה ותנצח את המשחק.

מנצ'סטר יונייטד - וולבס - 1 (1.65)

משחק חוזר בגביע האנגלי בין יונייטד לוולבס, אחרי שהמשחק הראשון בוולבס, הסתיים בתיקו ללא שערים. יונייטד הפסידה לאחר המשחק הזה לסיטי 1:3 בגביע הליגה ובמחזור האחרון, דרסה את נוריץ' עם 0:4 בליגה. וולבס מנגד שיחקה משחק אחד מול אותה ניוקאסל בליגה ונפרדה ממנה בתיקו 1:1. יונייטד במקום החמישי בליגה, וולבס צמודה אליה במקום השביעי בטבלה. באולד טראפורד יונייטד נראית טוב עם ארבעה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים במסגרת הליגה ותשעה משחקי ליגה רצופים ללא הפסד בבית. וולבס מנגד, אחרי שני הפסדי חוץ רצופים וניצחון בודד בארבעת המשחקים האחרונים. מה שוולבס לא ניצלה בבית, יונייטד תעשה. יחס מצוין לדעתי על האדומים שנראו טוב במחזור האחרון וימשיכו באותו מומנטום.

תגובות

טלספורט בפייסבוק