הטור היומי של טלספורט: טיול באירופה

שלושה משחקים מאנגליה, ספרד ואיטליה מרכיבים את הטור היומי שלנו. קרב עיקש בצ'מפיונשיפ, משחק מרתק בגביע המלך, ומשחק בין שתי קבוצות גדולות בקופה איטליה

יום שלישי 21 ינואר 2020
מערכת TELESPORT
טלספורט הוא אתר הבית של מהמרי הספורט בישראל. מזה שנים שאנו באתר ממליצים, מעדכנים ונותנים לקהל שלנו את כל מה שהוא צריך על מנת שיוכל להמר בצורה אידאלית. כעת, ניתן לכם את הטור היומי שלנו, עם הסבר קצר, למי שרוצה לקבל טיפ מנצח לקראת הערב.

מידלסברו - בירמינגהאם - 1 (1.95)

מידלסברו משחקת טוב לאחרונה במשחק הבית שלה. היא ניצחה בארבעה מהחמישה האחרונים ולא הפסידה בשבעה משחקי בית רצופים. בירמינגהאם מנגד, עם הפסד בודד במהלך ששת משחקי החוץ האחרונים שלה. בסיבוב הראשון ניצחה בירמינגהאם 1:2 כשבעונה שעברה, ניצחה מידלסברו פעמיים, 2:1 בחוץ ו-1:0 בבית. אחרי שהפסידה בבירמינגהאם, מידלסברו הפעם תעשה את העבודה שלה. היא משחקת טוב במשחקי הבית שלה. זה יהיה מאוד צמוד אך בסיום, הנקודות יישארו בבית.

סראגוסה - מאיורקה - X (3.00)

המפגש האחרון בין השתיים היה בעונה שעברה בליגה השנייה, אז ניצחה מאיורקה בבית, אחרי תיקו בסראגוסה. הניצחון האחרון של מאיורקה בסראגוסה הושג לפני תשע שנים. יהיה משחק שקול ולא נופתע אם הקבוצות ילכו להארכה ופנדלים. הימור טוב הוא תוצאת תיקו בתום הזמן החוקי. סראגוסה שמשחקת בליגה השנייה, מקבלת יחס של 1.85, לעומת 3.30 של מאיורקה (להזכירם, פער של ליגה שלמה). למאמינים בתיקו, יחס של פי 3.00, מאיורקה עם הפלוס, ביחס של 1.55.

נאפולי - לאציו / מעל 2.5 (1.55)

השתיים נפגשו רק לפני עשרה ימים, משחק בו ניצחה לאציו 0:1 קטן בבית. לפני הניצחון הזה, ניצחה נאפולי את לאציו בחמישה משחקים רצופים ובשבעה משמונה מפגשים. לאציו חושבת על הליגה, שם היא רוצה להפתיע, בעוד לנאפולי נשאר רק הגביע. בניגוד למצב הנוכחי של השתיים, זו תהיה נאפולי שתעפיל לחצי הגמר. עם זאת, חפשו כאן שערים במקביל לכך שנראה כאן הכרעה, לכאן או לכאן, עם שערים משני הכיוונים. מעל 2.5 שערים ביחס של פי 1.55

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק