פייט על הפלייאוף

מכבי רעננה תפגוש את קריית מוצקין כשהיא רוצה להיכנס לתמונת הפלייאוף. האורחת בכושר רע, והיא מוצאת את עצמה במצב בו היא חייבת לנצח

יום שלישי 11 פברואר 2020
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 117 בטופס בין מכבי רעננה ביתרון נקודה לבין קרית מוצקין, במסגרת הליגה הלאומית בכדורסל. המשחק ניתן להימור סינגל.

רעננה חוזרת לביתה אחרי הפסד חוץ במחזור החולף בדרבי של השרון להוד השרון, בעוד גם קרית מוצקין הפסידה במחזור החולף - בבית לחבל מודיעין. בסיבוב הראשון הייתה זאת מוצקין שהביסה בבית את רעננה ללא קושי, אך מאז, מונה עופר ברקוביץ' למאמן רעננה, שהשתפרה, אך עדיין לא מצליחה לשמור על יציבות ולהתרומם מעלה בטבלה.

רעננה החליפה את צמד הזרים שלה, כשטיילר ווידמן ואנטיניו ג'קסון הצטרפו ומגלים סה"כ יכולת טובה. רעננה ניצחה משחק אחד בארבעת המחזורים האחרונים, והמשחק הערב בבית יקבע רבות לגבי המשך דרכה העונה - האם פניה לפלייאוף, או שמה למאבק הירידה.

קרית מוצקין ירדה למקום השישי עם שני הפסדים בשלושת משחקיה האחרונים. בשבוע שעבר מוצקין הפסידה בבית לעולה החדשה מודיעין, ובכך היא מוצאת את עצמה בעמדה לא נוחה, כשעוד הפסד ישלח אותה לעסוק בחישובים לכניסת שמונה האחרונות עד לסיום העונה. אמין סטיבנס, הוא האיש של מוצקין מתחת לסלים עם מעל 21 נקודות ומעל 10 כדורים חוזרים למשחק, אך הוא היה פושר מול מודיעין כמו שאר חבריו לקבוצה. נועם מטלון, אחד מהשחקנים הישראלים היותר טובים בליגה הלאומית, מוביל את מוצקין העונה.

רעננה חוזרת כאמור לביתה, במשחק די חשוב עבורה שיכול לקבוע רבות עבורה. רעננה תתן פייט כאן וצפויה אף לנצח.

ההמלצה היא על מכבי רעננה +1.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק