הקרב על המקום הראשון

קיל תארח את וסזפרם במסגרת בית ב' בליגת האלופות, כששתי הענקיות הללו בונות על המקום הראשון בבית, שיקנה להן מקום אוטומטי ברבע הגמר

יום רביעי 12 פברואר 2020
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 124 בטופס בין קיל לבין וסזפרם, ביתרון חצי שער, במסגרת בית ב' בליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל.

זהו קרב ענקיות בין שתי הטוענות לכתר העונה. קיל, מוליכת בית ב', תגיע למשחק בכושר נהדר, כשניצחה ללא קושי בתחילת השבוע בבונדסליגה הגרמנית את ארלנגן, שם קיל מוליכת הטבלה והיא בדרך גם להחזיר לעצמה את צלחת האליפות לאחר בצורת בת 4 עונות,.במחזור שעבר בליגת האלופות קיל הביסה בבית את ורדר סקופיה ללא קושי, ומי שמצוי בכושר נהדר לאחרונה זהו הקרואטי וקפטן הקבוצה דומוגוי דובניאק. לצידו של דובניאק גם הקיצוני ימני הוותיק, ניקולס אקרברג השבדי הוותיק בכושר מצוין, כשהדני מגנוס ג'קבסון גם כן בפורמה טובה. קיל אומנם בכושר נהדר, אך בבית בליגת האלופות התקשתה לא פעם, כשלא הצליחה לנצח את פורטו ומוטור, שתי קבוצות חלשות ממנה באופן ברור.

וסזפרם אלופת הונגריה, הפסידה לקיל בבית בסיבוב הראשון ללא תנאי, אך היא הייתה בנקודת משבר די גדולה. מאז היא התחזקה ושחקנים כמו פטר ננדיץ' הסרבי ואנדרסון נילסן השבדי מובילים את הקבוצה. במחזור שעבר באלופות ניצחה וסזפרם בחוץ ללא קושי את פורטו. המשחק עלול לקבוע רבות, שכן הקבוצה שתנצח הערב תעשה צעד ענק לקראת המקום הראשון, שמקבל כרטיס ישיר לשלב רבע הגמר.

וסזפרם קבוצה אחרת לחלוטין מאותה קבוצה שנוצחה בבית מול קיל בסיבוב הראשון. קיל אומנם בבית ובכושר מצוין, אך תפגוש בקבוצה לא פחות חזקה ממנה שחייבת את הניצחון.

ההמלצה כאן שתיים על וסזפרם +0.5.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק